Отговори
# 390
  • Мнения: 5 661
Урааааа!🤗🥰💫

Много се радвам, заслужават огромно  щастие!🤩😍

# 391
  • Мнения: 14 571
ЧУДЕСНО. НИНА!. РАДВАМ се МНОГО!,,,  HeartGreen HeartBlue HeartPurple Heart

# 392
  • Мнения: 3 451
Нина, благодарности за чудесната новина! Flowers Rose
Много се радвам за Йозге и Бурак Ямантюрк, чудесна двойка са (макар че май нямат сключен брак). Йозге е намерила мъжа - късмет, особено след несполучливата й връзка с Енгин Алтан.

# 393
  • София
  • Мнения: 3 445
Катя, здравей!
До колкото знам Йозге живее на семейни начала с Бурак Ямантюрк близо 5 години. Не зная за предишни връзки. След като обявиха за очакваната рожба казаха, че ще има сватба през лятото. Аз също се радвам за тях.

# 394
  • Мнения: 1 846
Тя преди време е ходила с Енгин Алтан Дюзятан. Те са участвали заедно в сериала Имаш ли смелостта да обичаш? През 2013 година са се разделили.

# 395
  • София
  • Мнения: 3 445
Привет!
Още една прекрасна новина :
Айча Ертуран е бременна !
Стана известно още, че Айча Ертуран е преполовила бременността си е почти в петия месец. Лъчезарната актриса за последно се снима във фентъзито "Нападател" (Akıncı) на ATV, но по всяка вероятност няма да вземе участие в новия му втори сезон през есента. Тя е омъжена за съпруга си и баща на бъдещето ѝ дете Оулджан Кърджа от седем години насам.
Пожелавам ви само прекрасни новини и бъдете здрави.

# 396
  • Мнения: 1 846
Гьокче Ейбоглу(Джейда) се завръща на екран. Тя ще участва в новия сериал Раздяла, който е римейк на британския сериал The Split. Ще се излъчва по FOX. Продуцентска компания: MF Yapim. В главната роля ще е Гьокче Бахадър(Лейля от Листопад, Оя от Малки убийства).
Режисьор ще е Юсуф Пирхасан(“Доктор чудо”).

# 397
  • София
  • Мнения: 3 445
Привет!
Мимчее, здравей! Ти винаги ме радваш с новините, които първа споделяш.  Хиляди благодарности за хубавата новина.   
Аз много харесвам Гьокче Ейбоглу(Джейда) и се радвам да я гледаме отново. 

Хубав ден и до скоро.

# 398
  • Мнения: 1 846
Айча Ертуран стана майка на момиченце снощи. Бебето се казва Нова.
Да е живо и здраво, и много да я радва!

# 399
  • София
  • Мнения: 3 445
О, прекрасна новина!Мимче, благодаря ти!
Да е жива и здрава Нова !
Много, здраве, радост и щастие желая на малката беба и на всички край нея.
За щастливата мама!

# 400
  • Мнения: 1 846
На 6 декември по BTV Lady от 21:00 до 22:00 часа ще дават сериала “Бараж” с участието на Феяз Думан. Повторенията ще са на следващия ден сутринта.
Тук ще са 102 епизода.

# 401
  • Мнения: 11 066
Eх, тия tvnovellas.blogspot.com ...

# 402
  • София
  • Мнения: 3 445
Привет!
Мимчее, благодаря за хубавата новина. Заради Феяз Думан започнах да гледам "Бараж" докато падрегите го превеждаха и след това спрях. Сериалът не е лош, но Феяз го бяха направили с един белег на лицето направо страшен. Сега ще започна отново да го гледам и то най-вече заради Феяз Думан.
diziler, не разбирам поста ти. Каквото искаш да кажеш, кажи го на разбираем български език. Надявам се, че освен турски език , което заявяваш многократно, знаеш и български език.

# 403
  • Мнения: 11 066
На така зададен въпрос, няма да отговарям. Смени си тона, спести си коментарите... и тогава ще си помисля. @mimchyyy9  ме разбра идеално Wink

# 404
  • Мнения: 1 846
Днес Йозге Йозпиринчджи е родила момиченце.
Много се радвам! Нека да е живо и здраво, и много да я радва!
За съжаление, имам и една лоша новина. Отлага се началото на сериала "Бараж". Няма да го дават на 6 декември. Вместо това ще дават игрални филми вечерта по BTV Lady.
Тепърва ще се разбере по коя телевизия ще го дават и от колко часа.....

Общи условия

Активация на акаунт