Слабо бледо менструално течение

  • 361
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте. Искам да се консултирам с някой преди да отида на лекар часът ми е другата седмица във четвъртък.
Проблемът е следния. Имам течение  точно от датата на която трябва да ми доиде цикъла,но течението е бледо и малко дори нямам нужда от тампон. Слагам го само за да няма зацапване по бельото ми. Искам да подчертая че докато бях във овулация имаше полов акт. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 46 516
Щом има вероятност за бременност, не чакайте дата за преглед. Идете на спешен кабинет. Кървенето в първите семици от бременността не е изключение, но е добре да се отиде на лекар възможно най-бързо, за да се провери за евентуален проблем.
Успех!

# 2
  • Мнения: 175
Нямам никакви признаци на бременност.

# 3
  • Мнения: 123
Аз също нямах никакви в третия месец,освен липсата на менструация!
Редовен ли ти е цикълът? Колко дена вече продължава течението?

# 4
  • Мнения: 46 516
Нямам никакви признаци на бременност.
В 5-6 седмица е нормално да нямате. Само 50% от жените имат и то не на този начален етап.
Не твърдя, че има със сигурност бременност, но щом сте правили секс точно по време на овулация, вероятността е много голяма и трябва да подходите разумно като отидете веднага на лекар.

# 5
  • Мнения: 256
Защо просто не си направите тест и да се приключи драмата? Ако е отрицателен спокойно си изчакайте часа при гинеколога и да ви прегледа и назначи нужните изследвания за да се намери проблема. Не виждам как във форума някой може да ви помогне или да разбере магически какво ви има.

Общи условия

Активация на акаунт