Начални училища в Пловдив - тема 3

  • 60 982
  • 796
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1
Здравейте, дали някой може да ми каже с колко точки се влизаше тази година в Патриарх Евтимий първи клас? Благодаря на отзовалите се!

# 361
  • Мнения: 805
Здравейте, каква раница ще купувате / сте купували за първокласник?

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Здравейте, моля за отзиви за НУ “Петко Славейков”. Добра ли е подготовката, занималните? Със 60-70 точки ще успеем ли са влезем?
Другият вариант ни е Душо Хаджидеков, което също има предимства.
От каква възраст децата ходят/се връщат сами от училище? Факторът близост ми се струва без голяма тежест, защото не си представям още как ще пусна дъщеря ми сама да ходи или да се връща от училище. Всички варианти, които обмисляме са на макс. 10 Мин с кола от вкъщи.

Последна редакция: сб, 04 сеп 2021, 18:37 от bambucha_85

# 363
  • Мнения: 1 602
Аз съм доволна от обучението и от г-жа Татяна Николова. Преподаване на сина ми, а сега ще поеме и дъщерята.
Тази година последните приети бяха с 37 точки, като мисля че там е имало жребий.
Аз чак в 4 клас позволих на синът ми да се прибира сам, понеже трябваше да пътува с автобус. Решението за това си е ваше.

# 364
  • Мнения: 1
До elfi4ka
От Ваш коментар разбрах, че работите в училището в с. Белащица,  а аз търся информация точно за там. Ще съм Ви благодарна да се свържете с мен, може на ЛС.

# 365
  • Мнения: 1
Здравейте,

Има ли майки с деца 3-ти клас в Райна Княгиня в момента или такива, които знаят кои госпожи ще поемат 1-ви клас през 2023г. Simple Smile
Събирам мнения за госпожи в това или друго училище в Кършиака.

Знам, че на пръв поглед изглежда рано още, но не искам да се окажа неподготвена когато наближи това време Simple Smile

Последна редакция: пн, 15 ное 2021, 09:59 от Надежда Иванова 665132

# 366
  • Мнения: 112
Здравейте,

Има ли майки с деца 3-ти клас в Райна Княгиня в момента или такива, които знаят кои госпожи ще поемат 1-ви клас през 2023г. Simple Smile
Събирам мнения за госпожи в това или друго училище в Кършиака.

Знам, че на пръв поглед изглежда рано още, но не искам да се окажа неподготвена когато наближи това време Simple Smile

Ако някой се включи с информация и за учителите, които поемат първи клас и за 2022, ще съм благодарна да споделите.

# 367
  • Мнения: 1 619
Здравейте, аз се интересувам, кои госпожи поемат първи клас 2022 в Душо Хаджидеков и в Паисий Хилендарски.
Съответно ако има и впечатления от тях.
Също не съм наясно кога трябва да кандидатстваме и чрез коя система се прави това.

# 368
  • Мнения: 66
Здравейте! А някой може ли да сподели мнение за Васил Петлешков и Св. Св. Кирил и Методий /бившото Благоев/. Виждам, че за Алекото никой не дава мнение, като от познати чувам противоречиви мнения! Ще съм благодарна на всеки коментар!

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Бившето Благоев сега е Княз Александър Първи. Говорим за началото училище, а не за хуманитарната гимназия.
Има и СУ Св. Св. Кирил и Методий, но е в район Западен.

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Здравейте! А някой може ли да сподели мнение за Васил Петлешков и Св. Св. Кирил и Методий /бившото Благоев/. Виждам, че за Алекото никой не дава мнение, като от познати чувам противоречиви мнения! Ще съм благодарна на всеки коментар!
Ако трябва да сравнявам "Петлешков" и "Кирил и Методий" в "Западен", то с две ръце за първото.

# 371
  • Мнения: 124
Виждам, че за Алекото никой не дава мнение, като от познати чувам противоречиви мнения!
За Алекото препоръчвам Стоицева и Найденова, и двете сега  изкарват 4-ти клас.

# 372
  • Мнения: 1 109
Има ли тук хора, чиито деца учат в Основно прогресивно училище в Храбрино? Бих се радвала на мнения.

# 373
  • Пловдив
  • Мнения: 316
Има ли тук хора, чиито деца учат в Основно прогресивно училище в Храбрино? Бих се радвала на мнения.
[/quote

Не ми се вярва родители, чийто деца са там да следят темата. Какво Ви интересува конкретно? Може да пишете и на ЛС.

# 374
  • Мнения: 40
Здравейте! Има ли родител на четвъртокласник в НУ „Климент Охридски“, за да сподели мнение за учителите, които ще поемат първи клас наесен? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт