С колко пари на море

  • 8 281
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 467
Какво значи Ол инклузив  Embarassed

В хотела който ние ще ходим е 110 лв.на ден за двойна стая, като в тая сума е включено и:
All inclusive - закуска, обяд, вечеря под формата на бюфет от 07:30ч. до 21:30ч. Грил-барбекю.  
Всички безалкохолни и алкохолни напитки местно производство от 10:00ч. до 23:00ч.  
От 16.00 до 18.00 ч.- кафе,сладкиши и сладолед на пулбара.
Тенис на маса

Всеки хотел е с различно включени неща ,но като цяло има закуска, обяд, вечеря, безалкохолни и алкохолни напитки местно производство и някакво забавление.

# 16
  • Мнения: 388
Ние миналата година ходихме за една седмица на море и изкарахме с  500 лева-двама възрастни и дете на 1 година.Бяхме на квартира в Равда и се хранихме по ресторанти,не сме се лишавали от нищо.Всеки ден ходихме на различни места в близост до Равда-Поморие,Несебър,Слънчев бряг.

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 00:46 от walentin

# 17
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Откъде толкова пари с това майчинство 160 лв. , а?  Mr. Green

По темата - за 15 дни, 2 възрастни и 3 год дете - 500лв, с включено и горивото, но на бунгала с кухня и баня. Искам да подчертая, че не съм готвила, освен аламинути, а бунгалата са ми служебни. Иначе поне 200-300лв отгоре

# 18
Ние ужким все намираме евтини оферти и накрая като дръпнеме чертата Shockedхич не е ефтино за 10 дена около 1500лв за 2ма и едно бебче newsm12,сега ще вземеме и моята маминка и ще видиме крайния резултат Money

# 19
На хотел в Созопол (три звезди), началото на август, седем дена, трима възрастни -моят син е на 12 навършени, спане и храна закуска и вечеря - около 750 лв. С пътуване и глезотии - около 1200.
рр. За вечерята вече съжалявам, че я предплатих, но сина е изключително злояд и все търся варианти, като види храната, да си избере нещо.

# 20
  • Мнения: 2 751
Откъде толкова пари с това майчинство 160 лв. , а?  Mr. Green

По темата - за 15 дни, 2 възрастни и 3 год дете - 500лв, с включено и горивото, но на бунгала с кухня и баня. Искам да подчертая, че не съм готвила, освен аламинути, а бунгалата са ми служебни. Иначе поне 200-300лв отгоре

Добре, че видях един отговор, близък до моите възможности, че взех да се депресирам в тоя форум, т.е. в тая тема  Embarassed

# 21
kalli  , ние дръпнахме кредит, иначе 1200 и за мен естествено е нанагоре Simple Smile
Ще ги връщаме по малко през следващата година.

# 22
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
80лв спането на ден,и средно 100лв за храна,4адър,шезлонг.Май заминаха 1800лв за 10дни. newsm78 Абе да сме живи и здрави.Мъжа беше само за 3-4 дена ,аз с 2 деца.Това не вклю4ва бензина. Hug

# 23
  • Мнения: 74
Току що се връщам от море - ходихме на черноморец.В частна къща ни струваше 25 лв стаята за трима възрастни и едно бебе. Дадоха ни кошарка, а за баткото цяло легло. Имаше телевизор и хладилник. За вечеря по ресторантите  30 лв за тримата,  а бебето имаше готови пюрета за 50 лв. Остана киселото мляко и плодовете. Ззначи за закуска 10 лв. за обяд 20 лв. и за вечеря 30 лв.плюс 5 лв за цигари на мъж ми. На ден се връзват 65 лв и 3 за сламен чадър, защото нямаше място на свободната част на плажа и станаха 68 лв. - за бензин от софия 160 лв. и общо за почивка от 13 дни 1400 лв.Без да слагам банана, фотьойла и водната пързалка. Ако ви харесва!

# 24
  • Мнения: 5 622
 Само да ви предупредя, че парите, които сте предвидили, ще се окажат недостатъчни накрая. При нас, винаги така се случва. Не знам какво и как смятаме, но накрая все не ни се връзват сметките  Thinking

# 25
  • Мнения: 2 751
kalli  , ние дръпнахме кредит, иначе 1200 и за мен естествено е нанагоре Simple Smile
Ще ги връщаме по малко през следващата година.
Не бе, то лошо няма в харченето, мен много ме бива  Party
Просто за съжаление животът ни така се стече, че такива суми(1500 за 10 дни) ми се виждат недостижими.
А в кредитите лошо няма.
Само дето в момента само дрехите ми не са на кредит  Wink

# 26
  • Мнения: 14 654
около 500 - 650 лв ми стигат екстра за цялата почивка заедно с пътя за около седмица за трима човека . не обичаме да не се заседяваме дълго в един град и никога не отиваме с предварително направена резервация. едната от нощувките задължително е в палатка поради сантиментални причини

# 27
Само да ви предупредя, че парите, които сте предвидили, ще се окажат недостатъчни накрая. При нас, винаги така се случва. Не знам какво и как смятаме, но накрая все не ни се връзват сметките  Thinking
                                                                                                                                  И при нас така се получава,ужким си взимаме за всеки случай още малко и хайде и те отишли.Добре,че детските ми ги превеждат на карта moresmile 

# 28
  • Мнения: 2 751
около 500 - 650 лв ми стигат екстра за цялата почивка заедно с пътя за около седмица за трима човека . не обичаме да не се заседяваме дълго в един град и никога не отиваме с предварително направена резервация. едната от нощувките задължително е в палатка поради сантиментални причини
Ние пък прекарваме всички нощувки на палатка  Party

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 23 689
Само да ви предупредя, че парите, които сте предвидили, ще се окажат недостатъчни накрая. При нас, винаги така се случва. Не знам какво и как смятаме, но накрая все не ни се връзват сметките  Thinking
Тц, ние ги похарчихме вече. Казвам колко излезе нещото. Майка ми мислеше да мине с по-малко, ама ходи до банката Simple Smile
И за мен тези пари са непосилни, ама с майка ми имахме опознавателно-сдобрителни идеи да идем двете по женски на море, като тя плати. Аз изкарах със 100лв джобни за кафе Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт