Бунгала с кухненски бокс/кухня близо до плажа, в България?

  • 46 153
  • 147
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Здравейте!
И ние сме в търсене на бунгало или къщичка в северното Черноморие. Изискванията ми са да бъдат много близо до плажа или на първа линия и да са големи. Двама възрастни с две деца сме. Цената не е от значение.

# 91
  • Мнения: X
Аз също търся бунгала. Най-важно ми е да са чисти и с кухненски бокс. Няма значение разстоянието до плажа. Е, да не се върви с километри, но не държа да са на плажа. То аз никога не съм била на бунгала на морето, но искам нещо ново, спокойно, хубав плаж ( доколкото е възможно), но без много хора. Писна ми от гъчканица.

# 92
  • Мнения: 235
искам нещо ново, спокойно, хубав плаж ( доколкото е възможно), но без много хора. Писна ми от гъчканица.

тази екстра става все по-трудно изпълнима

# 93
  • Мнения: 5 277
Сега се сещам, че моята колежка ми препоръча тези бунгала в м-т Фичоза до Варна
http://www.manastira.bg/bungala-interior.php
Обновени са, с кухненски бокс и са до плажа, но плажа не бил май много ОК, имало май и друг, не помня много. Но каза, че са видели делфини и морето е много чисто. А, и да кажа, че тя е супер претенциозна, щом тя ги препоръчва, значи са добри Simple Smile

# 94
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
На Фичоза сме ходили семейно преди много години. Доколкото си спомням водата там не става за пиене. Като я сложиш да ври и побелява. Беше много интересно. Ходехме на една чешма, за да си пълним вода за пиене и готвене.
Ние също бяхме в хубави бунгала, но плажът под тях не беше хубав.
За да отидем на по-хубав плаж вървяхме доста надолу, а на връщане нагоре.
Лично аз (по спомените, които имам) не бих повторила, а и тези бунгала не ми харесват.

# 95
  • Мнения: 5 277
По въпроса за водата - ние никога не пием вода от чешмата, когато сме на море Flushed По принцип вкъщи сме само на чешмяна, но там не си позволявам.

# 96
  • Мнения: 896
Да препоръчате нещо по южното черноморие в горичка, искам да има зеленина. Нещо подобно на ММЦ-то?

# 97
  • Мнения: 1 456
Да препоръчате нещо по южното черноморие в горичка, искам да има зеленина. Нещо подобно на ММЦ-то?

Като изискване за горичка и зеленина до плаж венага се сещам за бунгала Еделвайс на Китен, бях там преди години (нямам спомен кога точно, ама 2012 ми се върти някъде). Тогава бяха сравнително прилични соц бунгала, супер евтини, но без никакви условия за капризни хора. Аз бях с родителите ми -те в една спалня-аз във втора, с общ хол. Имаше хладилник, нямам спомен какъв е бил бокса. Беше доста влажно (септември беше), на 5-10 мин пеш от плажа на Атлиман. Колата седеше до бунгалото, без да пречи на никой, (имаше есенни минздухари даже по полянките) Ето тук има няколко снимки  https://www.rooms.bg/bungala-kiten-bungalo-edelvais.html Все се каня като ходим на юг да ги проверя, ама не знам защо не остава време.

Миналата година ходихме 2 пъти на бунгала, че мъжо е фен, юни в Царево - бунгала Венера, Септември -Камчия, бунгала Сирена.
Венера в Царево - намират се в края на града, миналата година оправяха улиците от черен път на асфалт и беше много прашно, но въпреки, че работеха, не беше шумно. Но бунгалата не са добре поддържани направени са преди години и се ползват без да се влага нищо.Има място за игра на деца със западнала соц пързалка, с олющена боя. Пешеходно най-близо е северият плаж на Царево, не е посещаван, но водата там сякаш е малко мръсна. Ние ходехме другаде на плаж. Имаше ядене по предварителна заявка само, не беше лошо, но съизмеримо с цените в заведение.
Сирена на Камчия - в гора, бунгала алпийски тип, има и няколко тип къщичка. Сравнително чисти, има какво да се желае от обзавеждането, но на нас ни хареса като цяло. Бяхме в малко бунгало - само спалня със скрин, една закачалка и хладилник. В къщичките, може би има и бокс. Маса и столове на тераска пред бунгалото. Ремонтирана баня, но не добре поддържана. Далеч от плажа, не мога да опрделя колко, ние носим колела и ходим с колело на плаж. С колело няма и 5 минути, Плажът е супер. Септември (1-6) даже нямаше никакви хора. Може да се яде в заведението при бунгалата, ние ходехме и там, и на едно в централната част. Има прилична площадка за игра. Между дърветата хамаци. Като цяло пак бихме почивали там Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1
Ще ми разкажете ли повече за вили Елмона в Камчия

# 99
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Вижте на втора страница.

# 100
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 410
Ще ми разкажете ли повече за вили Елмона в Камчия
Мога и повече от това: https://bg-mam.ma/p/1110106/40000295 Но не виждам особен смисъл...

# 101
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Всъщност плажът на Камчия нито един път не е бил неспокоен, със сигурност е подходящ за деца, тъй като трябва да влезеш доста навътре, за да стигнеш дълбокото. Природа, може така да сте го уцелили, ние постоянно ходим там и според мен точно това място, както и Топола, са супер удачни за семейства.

# 102
  • Мнения: 3 505
Всъщност плажът на Камчия нито един път не е бил неспокоен, със сигурност е подходящ за деца, тъй като трябва да влезеш доста навътре, за да стигнеш дълбокото. Природа, може така да сте го уцелили, ние постоянно ходим там и според мен точно това място, както и Топола, са супер удачни за семейства.
Миналото лято бяхме в края на юли там и беше спокойно морето, само един ден имаше жълт флаг.

# 103
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 410
Ние бяхме септември 2017, бях бременна и само 2 пъти се осмелих да вляза във водата на определено място и с гръб към вълните. Имаше доста големи вълни като цяло и силен вятър през повечето време.

# 104
  • Мнения: 1 310
Здравейте! Никога не сме почивали на бунгало, но нещо много ми се иска да опитам. От дете не съм ходила в Ахтопол и именно там съм решила. Тези от вас, които имат преки наблюдения относно курорта и бунгалата там, моля нека сподели. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт