Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 726
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 320
Здравейте, аз още имам доста до количката, но обичам да разглеждам. Към ползващи те cybex balios, с какви чанти сте. Никъде не са в комплекта, а и рядко се намират. И ми се струва че по немските сайтове 2в1 на тази количка е доста по евтино. Попаднах на цена от 379 евро за 2в1.

Аз съм с чанта на babyono която е в същия сив цвят. Не я нося на дръжката, а долу в коша, по-удобно ми е.

# 61
  • Мнения: 4 758
Здравейте. Можете ли да ми дадете мнение за количките Macclaren. И по-специално съм се спряла на тази:
  https://www.hippoland.net/maclaren-kolichka-daytripper-bl … ngbone-wd1g251362


Ако са си запазили качеството, това е много здрава количка. За сина ми имах Куест, в момента количката се ползва от трето дете (племенникът ми). Колко мятания по летища из целия свят е видяла... Препоръчвам с две ръце.

# 62
  • Мнения: 31
Мнения за количка Roan Bass Soft?

# 63
  • Мнения: 46
Здравейте, моля за мнение за Buba forester http://zippy.bg/index.php?id_product=167&controller=product

# 64
  • Мнения: 252
Аз да попитам за някоя мама с впечатления от Joie Chrome??? Не мога да я намеря никъде по магазините да я видя на живо. 🤔

# 65
  • Наблизо
  • Мнения: 6 075
Момичета,може ли да питам какво мислите за тази количка?Много е популярна около мен,не искам да дама супер много пари в количка защото смятам да ползвам слинг,но трябва да е трио.
https://www.amazon.de/dp/B00EF079BE/ref=asc_df_B00EF079BE1557313 … &linkCode=df0

# 66
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Гледах я на изложението Бебемания... Ами не е лоша. Малко е мъничка и не съм сигурна колко време ще върши работа в положение "кош за новородено", сгъва се лесно, лекичка и маневрена е. За качество, не знам. Не съм я ползвала. Беше на доста добра цена на изложението с почти 50% намаление. Ще те излъжа точно колко пари, понеже беше Октомври месец и не помня, но със сигурност беше по-евтина от тази в Амазон.

Мен лично Chicco Trio StyleGo ми хареса повече, но тя и като бюджет е доста по-висок. Simple Smile 

# 67
  • Наблизо
  • Мнения: 6 075
И тази я гледах,нямаше особена разлика с Ърбана.Ако я намеря на хубава цена,ще вземем СтайлГо.Ще се ползва година макс,после друга ще трябва да купувам..Гледах обсъжданите тук,но смисъл не виждам да даваме толкова пари.Ние сме в Германия,тук улиците са добре направени,нямам нужда от всъдеход.
Ще съм благодарна и на други предложения

# 68
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
За Чико ърбан имаше мнения в предни теми, че е тежка и не особено маневрена количка. А и коша е трансформиращ, специално за мен това е минус... Но лично не съм бутала количката, да не Ви подведа!

# 69
  • София
  • Мнения: 215
Бихте ли ми казали дали основата Areа base на CAM ,може да се ползва за кош(за кола) от количката CAM taski fashion 2019 ?

# 70
  • Мнения: 1 472
Аз съм със същата количка и в магазина казаха, че не стават. Исках да си купя
Позвънете на вносителя.

Бихте ли ми казали дали основата Areа base на CAM ,може да се ползва за кош(за кола) от количката CAM taski fashion 2019 ?

# 71
  • Мнения: 807
Здравейте,
Търся количка, която да е лесна за маневриране и бутане, тъй като съм 48кг Grinning
Засега съм се насочила към Nuna.

# 72
  • Мнения: 2 170
Здравейте,
Търся количка, която да е лесна за маневриране и бутане, тъй като съм 48кг Grinning
Засега съм се насочила към Nuna.
Килограмите не са проблем , важно е да е проходима. Аз съм с едно килце повече от теб, а бутам Stokke Trailz(тежичка е) с дундесто бебче вътре. Добре си се ориентирала, Nuna е хубава марка!

Какъв ви е бюджетът?

# 73
  • Мнения: 807
Мисля да е до 1 000 лв

# 74
  • Мнения: 1 472
Cam taski sport или fashion. Ако търсите 3 в 1

Общи условия

Активация на акаунт