Бебешката количка - цяла наука за второ висше №42

  • 52 730
  • 758
  •   2
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 18
Аз много харесвам пастелните цветове, и се впечатлих от цялата колекция. Не исках черна или сива количка, затова за мен това зелено е универсален цвят. И на живо е прекрасна, маневрена и лека Simple Smile

# 91
  • Мнения: 2 891
Iliana_89, аз се оглеждам за buggy xs в цвета, който си показала. Сега навсякъде е малко над 500 лв. Ще съм доволна, ако я намеря някъде с двайсетина процента надолу. Дебна и из чуждите сайтове Simple Smile

# 92
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета! Изчетох много от предходните теми и благодарение на съветите ви се спрях на Mutsy Evo. Купих я втора ръка, много запазена, дори още в гаранция. Като разглеждах обявите, ми направи впечатление, че кожените части (дръжките) на използваните колички често са обелени. Как се грижите за тях? Мажете ли ги с нещо, за да удължите живота им?
Благодаря предварително за всички съвети. Hug

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 21:56 от very_raspberry

# 93
  • Мнения: 1 554
Здравейте, знаете ли къде мога да видя комбинирана количка UppaBaby Vista или Nuna Demi Grow? Някой ползвал ли е за породени деца някоя от двете с два коша на 1 шаси?

# 94
  • Мнения: 452
Здравейте, знаете ли къде мога да видя комбинирана количка UppaBaby Vista или Nuna Demi Grow? Някой ползвал ли е за породени деца някоя от двете с два коша на 1 шаси?
Аз гледах Nuna Demi Grow във Варна. По принцип много ги харесвам Нуната, обаче Demi ми беше малко висока, хем съм 1.70м

# 95
  • Мнения: 241
Привет! За първи път в живота си избирам бебешка количка :Д може ли да ми обясните следното: столчето за кола при комбинираните - всъщност, при превозване на бебето, можеш след това да закачиш директно столчето в количката, нали така? Защото, ние кола нямаме, возим си се на таксита, когато е необходимо. И се замислих, ок, имаш си столче, возиш бебето от точка а до точка б с такси с столчето, и като стигнеш до точка б, какво правиш? :Д А коша за новородено може ли да се закрепва както столчето? Или и новороденото е в столче? И не му ли е неудобно?

# 96
  • Мнения: 202
Някой има ли поглед върху количките Moon? Има ги в Дундьо.
Ние като избирахме количка миналата година, се чудехме между moon и cybex и единствената причина да изберем сайбекс беше, че moon се продава само 2 в 1, а ние не искахме да купуваме кош за новородено. Хубави са moon, огромен сенник, хубави материали са използвани, доста маневрена с хубави големи, но не помпащи гуми и се сгъва компактно. Ако не сте я виждали на живо, вървете и там ще Ви обяснят доста неща. Сега са пуснали и лятна количка от марката Simple Smile

# 97
  • Мнения: 252
Системите, които са 3 в 1 със столче за кола май не са ви много удачни,щом сте без кола. Зависи колко често пътувате с такси. Иначе когато са в комплект всички кошове могат да се закачат върху шасито. Столчета за кола се сваля от шасито и се прикрепва с коланите в таксито. Тези столчета обаче, за мен специално, не изключват нуждата от кош за новородено, тъй като в тях не е препоръчително бебето да прекарва повече от 2-3часа без прекъсване, а и ми се вижда доста неудобно. В началото трябва да лежат на равно и гладко, за това е коша за новородено. На някои колички, мисля че на Jane, кошовете за новородено стават и на столче за кола и така може да избегнете покупката на отделно столче.
Привет! За първи път в живота си избирам бебешка количка :Д може ли да ми обясните следното: столчето за кола при комбинираните - всъщност, при превозване на бебето, можеш след това да закачиш директно столчето в количката, нали така? Защото, ние кола нямаме, возим си се на таксита, когато е необходимо. И се замислих, ок, имаш си столче, возиш бебето от точка а до точка б с такси с столчето, и като стигнеш до точка б, какво правиш? :Д А коша за новородено може ли да се закрепва както столчето? Или и новороденото е в столче? И не му ли е неудобно?

# 98
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Да, на Jane коша Matrix, но е мнооого тежък. Това ако трябва и по таксита да го мъкне човек, направо не знам Confounded но за случая може би е най-добрия вариант. Така носите хем стола за кола, хем коша за новородено. Друг вариант няма. С други колички, ако ходите някъде за по - дълго време трябва да мъкнете цялата система 3в1.

# 99
  • Мнения: 580

Сдобих се днес с тази Мима, доволна съм засега, днес я разучавах през деня.
Има два мънички багажника, харесвам я. Но в последствие ще видим. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 241
Идеята е за кратък престой, за преглед или наложително ходене някъде, т.к. бебокът ще е зимен, и в първите месеци няма се опция директно с количката. Т.е. идеята ми е да имаме столчето, което да ползваме при нужда в кола (макар че имам спомени, че уж такси компаниите са длъжни да могат да пратят кола с детско столче при повикване, но не съм проверявала), та имам си столче, и ако трябва да превозя бебето, да не мъкна и количка и столче...
А относно коша за новородено, май е по-добре да е отделен кош и отделно седалка, а не две в едно, или така ми се струва? Уф. Усещам, че ще има смени.

Системите, които са 3 в 1 със столче за кола май не са ви много удачни,щом сте без кола. Зависи колко често пътувате с такси. Иначе когато са в комплект всички кошове могат да се закачат върху шасито. Столчета за кола се сваля от шасито и се прикрепва с коланите в таксито. Тези столчета обаче, за мен специално, не изключват нуждата от кош за новородено, тъй като в тях не е препоръчително бебето да прекарва повече от 2-3часа без прекъсване, а и ми се вижда доста неудобно. В началото трябва да лежат на равно и гладко, за това е коша за новородено. На някои колички, мисля че на Jane, кошовете за новородено стават и на столче за кола и така може да избегнете покупката на отделно столче.
Привет! За първи път в живота си избирам бебешка количка :Д може ли да ми обясните следното: столчето за кола при комбинираните - всъщност, при превозване на бебето, можеш след това да закачиш директно столчето в количката, нали така? Защото, ние кола нямаме, возим си се на таксита, когато е необходимо. И се замислих, ок, имаш си столче, возиш бебето от точка а до точка б с такси с столчето, и като стигнеш до точка б, какво правиш? :Д А коша за новородено може ли да се закрепва както столчето? Или и новороденото е в столче? И не му ли е неудобно?

# 101
  • Мнения: 252
Това вече е въпрос на личен избор. Аз за себе си след 1 дете(чакам второ), вече предпочитам количка с трансформиращ се кош, но те рядко се сгъват компактно. Затова сега гледам количка със седалка, с напълно легнало, която да се сгъва със седалката и да може да ми влезне в багажника. За първите 2-3месеца имам да ползвам от баткото друга количка. Общо взето, перфектната количка се определя от предпочитанията, начина на живот, нуждите и т. н.
Таксита може да има със столчета, но не знам дали са за съвсем новородено.

# 102
  • Мнения: 872
Имам приятелка която изгледа януарско бебе в количка майларън ХЛР без кош за новородено, само с чувачето. Детето си е живо и здраво, но за мен това не е удачен вариант. Аз пак ще гледам декемврийче, живот и здраве и на 100 % ще ползвам кош за новородено. Кошница за кола и с първото дете ми трябваше само да се приберем от болницата. Най вероятно и сега ще е така.   Просто зимно време не пътуваме толкова много. Та наистина въпрос на избор и начин на живот е.

# 103
  • Мнения: 943
Момичета, някоя от вас ползвала ли е количка KikkaBoo Beloved или да има отзиви за нея от приятели?
https://kikkaboo.com/bg/products/baby-strollers/beloved-2-1

# 104
  • Мнения: 4 758

Сдобих се днес с тази Мима, доволна съм засега, днес я разучавах през деня.
Има два мънички багажника, харесвам я. Но в последствие ще видим. Simple Smile

Страхотен цвят, със здраве да я ползвате!

Общи условия

Активация на акаунт