Качествена дограма - 2

  • 54 666
  • 791
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 9 685
Аз пуснах част от изявлението на търсачка и ми излезе една варненска фирма. Явно те са закъсалите.

# 136
  • София
  • Мнения: 1 676
Някой има ли отзиви за Лукспласт, може да ми пишете и на лични. Взех оферти за Саламандър, Кьомерлинг и КВЕ от няколко фирми и най-изгодна като цена е на Лукспласт за Кьомерлинг с обков Масо, колко рискувам да си поръчам най-евтината оферта Simple Smile

# 137
  • Мнения: 989
Фирмата не съм я чувала и нямам представа дали са добри, но обков Maco май не е от най-добрите.
Голяма ли е разликата в цените?
Аз за избора на всичко се водя от принципа: който ми се стори с най- задълбочени познания в съответната област, най-конкретен е и най- много ми вдъхва доверие. Не е задължително най-високата цена да е най-доброто. Но обикновено и най-ниската не е.
Работата е там, че ние като потребители можем само до някъде да се ориентираме, но не можем да станем такива разбирачи, че да хванем всяка уловка. Искам да кажа, че ако някой иска да те прецака, ще те прецака с неща, които ти като потребител няма как да хванеш. Така че според мен трябва просто да избереш фирма, на която ти се струва, че можеш да се довериш.

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 17:35 от Novichka1

# 138
  • София
  • Мнения: 1 676
Винаги съм мислела, че Масо е добър обков.. двете саламандърски оферти са с Рото, но нямам идея дали са по-добри..

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 17:59 от jenn_kata

# 139
  • Мнения: 40 307
Ако това е кьорфишек, фирмата която го разпространява в БГ може да отнесе солидна санкция за уронване на престижа на конкурент в бранша

Koe да е кьорфишек?

В сайта на Профайн груо си пише, че и Трокал, и КБЕ, и Кьомерлинг са техни марки. Значи са купени.
От там нататък е нормално да унифицират, иначе ще се самоконкурират.

https://www.profine-group.com/en/company/#!/company-brands

# 140
  • Мнения: 989
Ехееее, ама чакайте малко- вие прочетохте ли  написаното от тая фирма?!? Да, Профайн притежава тези 3 марки- ама това нито е от вчера, нито означава, че биха желали да си изгубят генерираните от десетилетия лоялни клиенти към всяка от марките!
Статията е толкова тенденциозно написана за уронване на престижа, че няма накъде! То чак е прозрачно. А и поне аз не намерих никакво потвърждение на нея. Ако друг намери, да пише.

# 141
  • София
  • Мнения: 3 021
Мако е по-добрият обков, австрийски е. Сигения също е добър, немски. А Рото е турски и не е толкова добър.
Ние сложихме Саламандър с Мако.

# 142
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 996
аз пак да напомня ... молете се да попаднете на читав майстор. Smiley

# 143
  • Мнения: X
Сигения също е добър, немски. А Рото е турски и не е толкова добър.
Roto е немски и е в средния клас, заедно със Сигения (според някои даже е по-добър).

# 144
  • Мнения: 367
Здравейте, предстои ми смяна на дограма в гр. Варна. Спряла съм се на две оферти: шесткамерна на Саламандър с обков Мако, предлагана от Миг Маркет и петкамерна на Шуко с обков Рото, предлагана от Сити Комфорт. Разликата между двете е 1000лв. в полза на Саламандър, тъй като вмомента имат намаление. Моля да се включат хора от Варна, които са ползвали услугите на Миг Маркет. Качествено ли работи фирмата, спазват ли срокове, всякаква информация е добре дошла. Разбрах, че те са единствени представители на Саламандър за североизточна България, не вярвам да не са професионалисти, но все пак. Трябва да поръчам дограмата до 2-3 дни, тъй като започваме ремонт утре, а има време за изработка един месец. Благодаря предварително на всички отзовали се Simple Smile

# 145
  • Мнения: 163
Аз също искам да изразя изцяло НЕГАТИВНОТО СИ МЕНЕНИЕ ЗА ВОРОШИЛОВ!!!

В никакъв случай не се подлъгвайте от поръчвате каквото и да било от тях, за да не си блъскате в последствие главата с изключително неадекватни по мое мнение хора.

# 146
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Здравейте, предстои ми смяна на дограма в гр. Варна. Спряла съм се на две оферти: шесткамерна на Саламандър с обков Мако, предлагана от Миг Маркет и петкамерна на Шуко с обков Рото, предлагана от Сити Комфорт. Разликата между двете е 1000лв. в полза на Саламандър, тъй като вмомента имат намаление. Моля да се включат хора от Варна, които са ползвали услугите на Миг Маркет. Качествено ли работи фирмата, спазват ли срокове, всякаква информация е добре дошла. Разбрах, че те са единствени представители на Саламандър за североизточна България, не вярвам да не са професионалисти, но все пак. Трябва да поръчам дограмата до 2-3 дни, тъй като започваме ремонт утре, а има време за изработка един месец. Благодаря предварително на всички отзовали се Simple Smile

Аз съм от Варна с дограма обаче  5 камерна  пвц някаква гръцка беше с всички Енерджи  двоен стъклопакет....голямо мрънкане от общака който ги мъкнеше че много тежат стъклата беше
  от Миг Маркет Варна  май месец 2016 г....изпълниха си сроковете и всичко....
  при мен беше за огромна тераса 12 метра....дойдоха бригада от 10 човека.....12 дни след полъчката дойдоха....първо след три дни дойдоха за верките че много голяма беше.

# 147
  • Мнения: 4
Препоръчвам Саламандър , с обков Рото или в краен случай Сигения , компромисен вариант КБЕ или Рехау .
Никога ПРОФИЛИНК с Вин Хаус обков , най големия боклук от фирма Теолино !  Не можа да изкара и 2 години на 3-тата се принудхме да сменим дограмата !

# 148
  • София
  • Мнения: 371
Здравейте ,
сваляме стара дограма и ще я преместим  на друго място , бихте ли ми препоръчали начин на почистване или препарати , доста е захабено  ПВЦ- то  ? !
Благодаря

# 149
  • Мнения: 19 360
Някакви отзиви за фирма Хитпласт имате ли?

Общи условия

Активация на акаунт