Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 038
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 146
Не, не трябва детето да пострада от този индивид.
Това ще е голям удар за Халит, а и за кучката.
Ще има голяма бъркотия и за Йълдъз, за Зейнеп, холдинга и всички навързани.

Фили, не искам Гюней да и е син.
Искам да се окаже голям мръсник като Мустафа и да и вземе всичко - пари, къща и да я върне там от където е тръгнала, от нищото.

# 31
  • Мнения: 6 588
Ендера ще обвини Халит, че не се е погрижил за сина си както трябва.

Кате, искаме едно и също. Някой мръсник ако може от гетото дето посети Йълдъзка да е синчето. Да я видя тогава снобката Ендер. Ама всички да разберат каква майка героиня е.

# 32
  • Мнения: 9 524
Е, то ако Ендера помага на лудия Мустафа, а той застреля сина й, направо ще е чудничко. Ама дано не е така, че е дете все пак.
Дано нещо да не му угоди накрая и да й потърси сметка на нея накрая. Тя ще го използва за целите си, но и той не е вчерашен.

На мен обаче ми е интересно Джанер знае ли за това дете, което е родила Ендера. Нали уж са били неразделни по това време и тя го била отгледала дето се вика от малък. Защото той си се чудеше защо тя се притеснява от присъствието на Кая, а ако знае за детето и съответно за връзката им, щеше веднага да се светне.

Ами може да е бил в казармата и да не знае , все пак на нея са и трябвали 4-5 месеца да си крие корема .

# 33
  • Мнения: 41 665
Цитат
Злати , това е Ерим , не Емир
Фили Hug,поправих се! Wink

# 34
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Превод н фрага:
M: Спешно ми трябват пари
Е: Съжалявам, но не искам да знам нищо!
М: Аз съм бащата на Йълдъз и убиеца на бащата на Зейнеп.

Е: Знаеш ли с кого бяхме заедно? С твоя баща.
Й: Да ме изнудваш ли  искаш? Халит знае всичко.
Е: А ти знаеш ли, че Зейнеп не ти е истинска сестра.
Й: Няма да слушам глупости!
Е: Знаеш ли ,че твоя баща е убил бащата на Зейнеп? Толкова години си я имала за сестра.

М: Аз ти казах , да не правиш това ...


****

ООО, ако уцели Ерим ще бъде голяма драма. И да ви кажа по-вероятно е това , защото на Мустафа не му трябва ранен или мъртъв Халит. Хммм,  макар че може да си мисли ,че така Йълдъз ще наследи всичко.



# 35
  • Мнения: 9 524
Не, не трябва детето да пострада от този индивид.
Това ще е голям удар за Халит, а и за кучката.
Ще има голяма бъркотия и за Йълдъз, за Зейнеп, холдинга и всички навързани.

Фили, не искам Гюней да и е син.
Искам да се окаже голям мръсник като Мустафа и да и вземе всичко - пари, къща и да я върне там от където е тръгнала, от нищото.
Кате , не искам и аз , ама рейтинга от това се вдига . А и Зейнеп о Ъйлдъз каква вина имат .По-скоро Асуман е виновна ,че премълча .

# 36
  • Мнения: 6 588
Фили, Джанер толкова ли е дърт?
Възможно ли е да е бил в казармата преди 20 години?
Ако не се лъжа Кая спомена, че като работел във фирмата на Халит той бил малко момче и все там висял или нещо от сорта.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Обаче имаше снимки на Асуман в къщата, значи по-вероятно Халит да е ранен. Иначе тя какво ще прави там?

# 38
  • Мнения: 9 524
Фили, Джанер толкова ли е дърт?
Възможно ли е да е бил в казармата преди 20 години?
Ако не се лъжа Кая спомена, че като работел във фирмата на Халит той бил малко момче и все там висял или нещо от сорта.

Леле , грешка , аз се обърках нали съм на 3 фронта Stuck Out Tongue Winking Eye
Бил е малко момче , Ендера го е преметнала нещо , или пък ще се окаже ,че знае !

# 39
  • Мнения: 1 146
Фили, за Зейнеп и Йълдъз писах за бъркотията, че ще е следствие на разкритието от Мустафа.
Естествено, Асуман е виновна, но ще бъдат разстроени сестрите. Йълдъз много обича Зейнеп и обратното Зейно, Йълдъз и мисля, че до раздяла няма да се стигне.

Само към неприятностите да не се добави и "дълга Мара" Елиф, че ще настъпи една каша.

Оооо, ние от много бъбрене, забравихме, че вече е ЦВЕТНИЦА /ВРЪБНИЦА/.

Честито, ако в групата има именници. Бъдете живи, здрави и успешни.

# 40
  • Мнения: 6 588
Обаче какъв готин шамар излющи Йълдъзка на кучката.
Направо й отнесе главата.
Не мога да го сложа като гифче, но отворете линка да споделите радостта ми. Joy

https://vk.com/doc196355329_499225894?hash=2d80185de6f921ac90&am … =public&mp4=1


Тази вечер буквално станах разногледа. Лявото ми оЧо гледа надясно, а дясното наляво. Joy
По едно и също време гледах онлайн "Вятърничавия", следих два превода, през това време се наложи да пусна и две нови теми и накрая и дългоочаквания фраг на "Ябълката" пуснаха, за разкош. Като има - има.

Отгоре на всичко днес съм и рожденичка, та ви черпя виртуално, макар че вече стана утре. Laughing


Лекичка, дружки!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Дъгичке да си жива и здрава рожденичка! bouquet ( опс, аз чета с 1 око и разбрах ,че имаш рожденичка , а то ти си билааа Grinning - сега поправям поздрава) Hug Много щастие и красота да има около теб! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

Станахме разногледи така е : ))) днеска е така.

Кате - малко си подранила в неделя е Цветницата, а сега е събота, но първо да поспим : )

Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 01:50 от BVAR

# 42
  • Мнения: 9 524
О, Дъгичке - ЧРД , най-искрени пожелания за здраве, любов , късмет и прекрасни мигове Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover

И този красавец е за теб Stuck Out Tongue Winking Eye


ЧЕСТИТ ЛАЗАРОВДЕН Flowers Cherry Blossom

# 43
  • Мнения: 1 146
ДЪГИЧКЕ, ЧЕСТИТ И ЩАСТЛИВ РОЖДЕН ДЕН.
ВЕСЕЛ И ЦВЕТЕН ПРАЗНИК ТИ ЖЕЛАЯ


# 44
  • Мнения: 1 146
Бобиии, малко обърках дните май. hahaha hahaha hahaha

Мислех, че вече е неделя  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт