Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 161
  • 737
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 9 547
Боби Hug  Севда не е с домашна снимка като Онур , това са снимки от Джем Талу , но на втората много е ''офотошопил '' краката и ,че чак е смешно , тя си е пухкава просто , няма нужда от дълги и слаби крака ,защото това не е тя Grinning

# 586
  • Мнения: 41 937
Добро утроо! Hug Hug Hug





Фили Hug,благодаря за инфото коя ще е Шахика!Надявам се да потормози Ендер! Laughing

Боби Hug,за новите снимки на Онур и Севда! bouquet

Дано днес пуснат още нови снимки!На сайта на Фокс тв. не са качили снимките от вчера и озета също! Peace



Желая ви приятна неделя! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 587
  • Мнения: 934
 
              Добро утро Ябълчици, bouquet

              Злати , кафенце топло, топло и снимки. Благодаря ти. smile3503
               Благодарение на щастливата снимка на ЗейАл можах макар и с мишката да ивидя серията с руски субтитри, последната. Благодаря на всички за инфото и снимките.
                Боби, права си не можеш да правиш колажи на махленското ниво на с-во Аргун в болницата. Не можах да ги гледам, не очаквах това ниско ниво.Дойде ми малко в повече. Ако съм на мястото на Йълдъз няма да остана и 1 минута там.
                 Фили, така е Зейнеп е много умно момиче, Алихан също е умен мъж и никога нямаше да се влюби и ожени за някоя тъпанарка.

                   Желая ви един лек и разтоварващ празничен ден. bouquet

# 588
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey

Фили - не знам дали са обработвали с фотошопа - може да е малко. Тя Севда си има хубави крака - нищо ,че е миньонка; Още в първи сезон като беше с едни къси поли се вижда. За ръста си е съразмерна и симпатична.

Зад кадър нещо от Шевал и Баръш ли беше Кая?


Злати, Танита : )

Нищо ново на хоризонта за сега.

# 589
  • Мнения: 41 937
Привет! Hug

До обяд обикалях да гледам изложба на цветя във Флора-Бургас в морската градина! Laughing Сега наминавам и нищо ново!Те май запразниха и нищо не качват!Не знам от кой зависи,но са много безотговорни откъм инфо и снимки! PeaceДобре,че са актьорите,че да си пускат селфита или снимки с фенове! Peace

Танита Hug

Боби Hug,интересен зад кадър си пуснала с Шевал и Баръш!Явно при заснемането на сцената пред вратата ги е напушило на смях! Laughing





това мисля не е пускано...






Айшегюл явно е получила някаква награда...


# 590
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Злати Hands Clap Flowers Four Leaf Clover

Това е от март, но е много слънчева Севда и я пускам : ) да огрее Nature Sunny




Двете клявки - много ме издразниха мене с поведението си спрямо Йълдъз.





Ооо и най-важното забравих - хихиххииххи, за което влязох. Лампата от бюрото на Зейнеп - зелената я има в практикер за 73 лева; Мисля , че същата , но синя я има и във Вуслат.



Последна редакция: нд, 05 май 2019, 17:22 от BVAR

# 591
  • Мнения: 1 197
 Здравейте,

Ако ви е мъчно за кобрата, ето я

# 592
  • Мнения: 9 547
Кате Hug , мерси за фарга , но сякаш тъпата Кобра е сама ГГ в сериала , ама писна ми Rage
Заслужават Севда и Онур да напуснат сериала ( както предлагат рускините ) да видим тогава кой ще гледа само Ендер . Ама то бива бива , ама това вече не се понася Scream , знаем ,че тя е ЕДНА от ГГ , но вече на всички им омръзна всичко да се върти около нея , просто не мога да гледам повече  - нито противната героиня , нито бездарната актриса Confounded

# 593
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Кате Hands Clap
Как така им се откъсна от сърцето втори фраг : ))))))
Щеше да е готино Ендер да завари друга жена при Кая, но както знаем това е сестрата на Кая.

Фили и аз не мога вече да я гледам.

# 594
  • Мнения: 1 197
Фили, Боби, Hug Hug
 
Наистина и аз вече не мога да гледам този парцал.

Дори в последно време само ви чета и не ми се коментира.

Опорочиха ни хубавия сериали и се подиграват с Онур и Севда. Вярно рускините предлагат, но ако са подписали договор за трети сезон, малко е трудно.

Последна редакция: пн, 06 май 2019, 00:10 от Екатерина Павлова

# 595
  • Мнения: 934
                Кате, добър вечер Боби , Фили  wavey

                 Ако наистина ти е интересно на мен въобще не ми е мъчно за Кучката. Благодаря ти за фрагмана.
                Писна ми вече да я гледам тази велика ГГ. Докога ще ни налагат тая, дето е толкова бездарна да я гледаме не знам. И на мен не ми се коментира нищо, цял следобед виса тука и съм се вкиснала на тази тема.

# 596
  • Мнения: 1 197
Танита, Hug

Неправилно си ме разбрала, въобще не мога да я гледам кучката.
И какво да и гледам - красотата, таланта или какво.....

Дори след последния епизод не ми се коментираше за измислената предишна приятелка на Алихан и създаване на излишна ревност.
Искам да се наслаждавам на любовта им, която ги събра след толкова трудности и раздели.
Имат толкова неща да измислят СЦ за тези толкова талантливи млади артисти.
Как пък веднъж не дадоха сцени от съвместният им живот. Не ги изпратиха на меден месец. Не отвори прословутата врата между двата офиса и т.н.
Сценарий много, но сигурно Шевал не е само ГГ, а продуцент, сценарист, директор на продукцията и какво ли не. "Талант" та дрънка. Колкото повече я насаждат, толкова се отвращаваме от нея.
Ще се измъчим и днес, но....

# 597
  • Мнения: 934

   Кате,

            Много правилно те разбрах не го мисли, но понеже ужасно съм се вкиснала и аз явно не съм се изразила по най - правилния начин. Искам да ти кажа, че не знам някоя от нас да й е мъчно за Главната Героиня. Тия ни побъркаха с тая върховна некадърница. Аз напълно споделям мислите ти, аз също като теб искам да гледам любовта им на нашите любимци, нещо от ежедневния им живот, но къде ти явно още доста ще почакаме. Развалиха ни хубавото сериалче. Дават ни всякакви пълнежи, но тези, които правят рейтинга не.         

# 598
  • Мнения: 344
Честит празник момичета ! 
Да си изпия кафето при Вас, че после бегам ....тавата, чорбата , родата , днес ще е така Simple Smile
Фрага е дежа вю , но Ендер не може да бъде като Зейнеб , ку ще на челна стойка да застане .Добре , че беше Йълдъз в болницата , че да и се получи играта на тая вещерица , тя освен злоба , други емоции не може да играе , хеле пък мъка .Нейсе ще я гледаме , ко да се прави , дано си получи заслуженото, а то се задава от много фронтове  .

# 599
  • Мнения: 41 937
Добро утроо! Hug Hug Hug



Честити празници на всички! bouquet bouquet bouquet



Вчера проверявах за още нови снимки и фрагман,но нищо! Peace Снощи по никое време се сетили да пуснат 2-ри фрагман!Кате Hug,благодаря! bouquet След като смятаха да пуснат новото попълнение и Ендер,поне в 1-ви фрагман да бяха дали откъс със ЗейАл! Peace

От днес 6 май започва месец Рамазан за мюсюлманите,който ще продължи до 3 юни!4,5 и 6 юни са Рамазан байрам!За това и сериалите приключват до края на май месец! Peace

Превод на репликите от фрагмана...
Цитат
Фрагмент к новой серии🔥

-Девочка,так играет,что все думают,что она не виновата.
-Никто не считает ее не не виноватой.Все узнали,какая она шайтанка.
-Эта Йылдыз,по любому придумала какой то план.
-Если эта змея Йылдыз и сделала какой то план,то и наши руки не собирают яблок..И мы придумаем такой план,сразу решим.
и с озвучка....






Прекрасен ден и лека седмица на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт