Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 118
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 4 872
Hug






Joy Честит ни втори фраг и пореден само с Ендер
Ми можеха да си го спестят...

Аз загледах конкурента , който ни краде от рейтинга. Сериала не е лош, но няма база са сравнение от към история, интрига, актьори и най-вече режисура и операторска работа. Ябълката е съкровище, диамант измежду останалите сериали, но нещо в маркетинг стратегията ѝ е много сбъркано...

Тази снимка незнам нова ли е, стара ли е, монтаж ли е , но нека ѝ се порадваме

*****

# 601
  • Мнения: 934
            Добро утро мили Момичета, Фили, Боби, Кате, Ели bouquet Марсия, Злати

             Днес е денят ни за кино, но аз мисля да се подготвим психически, че почти целия епизод ще си гледаме Кучка. Никога по никакъв повод не съм си представяла точно това. Може пък да се смилят над нас и да ни дадат Севда и Онур за около 5 минути а? Даже не си представям тая как и на кого може да бъде любимка. Хубавото в цялата история е това, че вече започват да й се събират буреносни облаци над главата . Дано стане по-бързо вече нямам търпение. Не я понасям тази и не искам да я гледам ако ще да бъде Най-Главната. Както казват мамашите, ако Онур и Севда напуснат сериала ще го видя Аксой аз какъв 3-ти сезон ще пуска без тях. Ще финализират сериала веднага. Разбира се, че не искам това да се случва, но тези садисти прекаляват с търпението ни. #2gunfire

              Желая ви един спокоен празничен ден и събирайте сили за довечера, ще ни трябват. smile3518

              Благодаря на Злати за кафенцето, на Марси за снимките и кафето, аз даже не искам да коментирам фрагмана, много ме е яд.
              Честит Гергьовден, не знам между нас дали има именнички, но знам, че има една Гери от преводаческия екип и ако има и между васбъдете живи и здрави, нека живота ви бъде изпълнен само с прекрасни емоции. newsm51

# 602
  • Мнения: 4 369
Кате Hands Clap
Как така им се откъсна от сърцето втори фраг : ))))))
Щеше да е готино Ендер да завари друга жена при Кая, но както знаем това е сестрата на Кая.

Фили и аз не мога вече да я гледам.


Боби, ние знаем, но Ендер не знае 🙃 . Ще размахат шпаги още на вратата двете "убавици" 😄

# 603
  • Мнения: 41 805
Привет! Hug

Марсия HugТанита HugМери Hug

Излязоха промо-снимките от продуцентската компания MEDYAPIM

имаме ЗейАл... Two Hearts








==================

оправиха и седмичният рейтинг....

1.      Diriliş Ertuğrul   % 14,20   11,64 Milyon
2.      Bir Zamanlar Çukurova   % 14,02   11,50 Milyon
3.      Hercai   % 12,36   10,14 Milyon
4.      Kadın   % 9,57   7,85 Milyon
5.      Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz   % 9,20   7,54 Milyon
6.      Çukur   % 7,94   6,51 Milyon
7.      Söz   % 7,66   6,28 Milyon
8.      Arka Sokaklar   % 6,86   5,63 Milyon
9.      Zalim İstanbul   % 6,80   5,58 Milyon
10.      Sen Anlat Karadeniz   % 6,80   5,58 Milyon
11.      Savaşçı   % 6,00   4,92 Milyon
12.      Avlu   % 4,87   3,99 Milyon
13.      Yasak Elma   % 4,85   3,98 Milyon
14.      Kardeş Çocukları   % 4,82   3,95 Milyon
15.      Bir Aile Hikayesi   % 4,74   3,89 Milyon
Скрит текст:
16.      Kuzgun   % 4,61   3,78 Milyon
17.      Bizim Hikaye   % 4,52   3,71 Milyon
18.      Erkenci Kuş   % 4,38   3,59 Milyon
19.      Payitaht Abdülhamid   % 4,10   3,36 Milyon
20.      Leke   % 4,10   3,36 Milyon
21.      Kalk Gidelim   % 3,62   2,97 Milyon
22.      İkizler Memo - Can   % 3,56   2,92 Milyon
23.      Elimi Bırakma   % 3,50   2,87 Milyon
24.      Yemin   % 3,49   2,86 Milyon
25.      İstanbullu Gelin   % 3,43   2,81 Milyon
26.      Gülperi   % 3,34   2,74 Milyon
27.      Tek Yürek   % 3,05   2,50 Milyon
28.      Kızım   % 2,99   2,45 Milyon
29.      Vuslat   % 2,79   2,29 Milyon
30.      Zengin ve Yoksul   % 2,78   2,28 Milyon
31.      Çarpışma   % 2,61   2,14 Milyon
32.      Jet Sosyete   % 2,27   1,86 Milyon
33.      İkimizin Yerine   % 1,99   1,63 Milyon
34.      Beni Bırakma   % 1,93   1,58 Milyon
35.      Elif   % 1,78   1,46 Milyon
36.      Halka   % 1,74   1,43 Milyon
37.      Nöbet   % 1,47   1,21 Milyon
38.      Ah Kalbim   % 0,99   0,81 Milyon
39.      Yaralı Kuşlar   % 0,83   0,68 Milyon
40.      Sev Yeter   % 0,79   0,65 Milyon
41.      Işığın Prensesi   % 0,73   0,60 Milyon

Последна редакция: пн, 06 май 2019, 12:00 от Zlatina3

# 604
  • Мнения: 934
          

                Злати, благодаря за снимките и рейтинга

                 Момиченца, виждате ли рейтинга? Аз изобщо не съм очудена , а вие?  Нека сега великолепната  актриса Шевал Сам да вдигне рейтинга на Аксой. Тя му е любимка, но колкото и да се пъне няма да може.
Ха сега да ги видя и СЦ и Аксой и спонсори.                                  Съсипаха ни хубавото сериалче.                      

# 605
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте в празничния майски ден! Hug Hug Hug
 
Нека е честит празника на всички, свързани с Българската армия – верен страж на Родината повече от 1300 години. Peace
Честит Гергьовден на всички християни- нека е благословен! Peace Честито на именниците – нека е светло и чисто името им! bouquet
Честито начало на свещения месец Рамазан  на всички мюсюлмани – мир в душите и сърцата  им! Peace
Честит празник и на гр. Русе- нашата дунавска перла! Бъдете здрави русчуклии! bouquet


Хубаво е, че има фрагман, но жалко е, че не е това, което очакваме! Cry
            Вече имам чувството, че сценаристките имат доста сериозен психологически проблем – развили са някакъв имунитет към щастието #Crazy - наистина имам чувството, че се страхуват от него като от заразна болест. /Ама пък и аз не отричам, че щастието си е точно заразна болест, защото щастливия човек наистина е в състояние да зарази околните и да ги „разболее“. Ама ОЛСУН(да стане) – нека сме болни от тази прекрасна болест – щастие/ Joy И тъй като са се имунизирали срещу това  „заболяване“ просто не са в състояние да измислят щастливи сцени – ама пък явно и социалните им връзки са слаби, та не вземат, пък даже и да откраднат, от идеите на Фили Hug в нашата тема. В главите им се въртят само интриги, само отмъщения – все неща причиняващи болка и ненавист. ooooh! Лошото е, че понякога толкова се увличат, че стигат чак до фантасмагории – какъвто е случая с вечната непобедима крилата усойница. #Cussing out Как пък нито един от добрите в сериала не се усети за подлите ѝ номерца! smile3555 И пак, в увлечението си да  ѝ предоставят повече екранно време, ще допуснат вероятно още една фантазия – срещата със сестрата/ако наистина е сестра, разбира се/ на Кая. Ами нелепо е да не я познава!!!!  Naughty Толкова години има връзка с Кая, как пък няма да знае, че има сестра?! Дори и да се е променила тотално, все ще има физически чертички, които да напомнят за старата ѝ визия. Thinking Ама пък ми се ще, ако наистина има такова развитие и тя не я познае, да се напъне кучката и да се опита по някакъв начин да ѝ навреди, та Кая да я подметне и да я сравни със земята. Mr. Green Силно се надявам и сестричката да не стои със скръстени ръце, а интелитентно и с финес да я забучи там, където ѝ е мястото. Mr. Green Така или иначе, сценаристите обичат интригите и интригантите – ами нека си имаме и в отбора на добрите „неуловима отмъстителка“, пък може интрижките ѝ да донесат ако не щастие, то поне спокойствие за нашите гълъбета. Peace Казвам и за нашите ЗейАл, защото си мисля, че сега, след като уж „ликвидира“ Йълдъз, Ендерището ще насочи сврачешките си очи и към Зейно, прекалено много ѝ завижда на шанса да е съпруга на Алихан.
За нашите две пиленца, просто няма какво да се пише – та на тях не са им отредили дори секунда във фрагманите newsm78 – дано пък във серията им отредят повече местенце. Пък ако минутките им са наситени с любов, а не с поредните интриги от знайни и незнайни бивши алиханови „наложници“ ще ни направят истински щастливи. Two Hearts Въпреки, че няма и грам подсказка за тях, съм убедена, че ще се справят с поредната интрига на кривия макарон Елиф. Ама дано Алихан ѝ натрие надутия нос така както го може само той, та да видим „единствената достойна“ за него колко влюбено ще гледа на гнева му. Mr. Green hahaha
Хм, поолях се значи…. Whistling Whistling Whistling Ха, простете!  PraynigВесел празник, златни ябълчици! newsm18 newsm18 newsm18

# 606
  • Мнения: 41 805
Танита Hug

Бризче Hug,за коментара! newsm10

Онур ни е зарадвал с нова снимка....


Ташдемирови...без надписи,в по-близък кадър...Зейно нещо е сериозна..


още една промо-снимка от продуцентската компания...


Халит си тръгва...да видим кога ще се върне?


Йиит е в дома на Ендер...да видим защо? Laughing


Последна редакция: пн, 06 май 2019, 14:13 от Zlatina3

# 607
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848
Кате Hands Clap
Как така им се откъсна от сърцето втори фраг : ))))))
Щеше да е готино Ендер да завари друга жена при Кая, но както знаем това е сестрата на Кая.

Фили и аз не мога вече да я гледам.

Важното е че тя не знае....Иска ми се Йълдъз да намери нова любов и то с мъж на нейната възраст, за когото тя ще бъде на първо място.....А лекето, което е син на Халит заслужава да му хвърли човек един бой и да разбере, че вече е голям и не е негова работа да определя живота на родителите си....
Здравейте момичета
Започнах от зад напред, но тези фрагове с Ендер ме изнервят.....за довечера ще трябва да се подготвя, за да мога да я изтърпя 2 часа и половина...
Честит Гергьовден...

# 608
  • Мнения: 41 805
Alihan sonunda Elif'in gerçek yüzünü görüyor!
Алихан най-накрая вижда истинското лице на Елиф!
а така хубаво да я насметат Елиф .... Laughing.... newsm10




статия за Онур...с нова котка...
https://televizyongazetesi.com/onur-tunanin-minik-kediyle-gorulm … r-halleri/1127491


Последна редакция: пн, 06 май 2019, 15:12 от Zlatina3

# 609
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, ябълчици! Hug

Бързам да драсна някой ред, докато съм в почивка, че после ще имам доста работа.
Първо да ви честитя Гергьовден! А на тези, които носят това свято име искам да пожелая много здраве и благополучие! Heart Flowers Bouquet Wine Glass


Още не съм изгледала последната серия със субтитри, но ще изчакам българските галиба. Нея поне я гледах онлайн. Едва вчера успях да изгледам по-предната и се включвам само по повод темата, която сте започнали - екранното време на героите.

Когато гледах последната онлайн, се зарадвах, че Лила и Емир са заедно и нямах търпение да видя в по-предната как са се развили нещата при тях. Те са млади, а при младите любовта е вълнуваща, все още не материализирана, без излишни сметки. Личеше си, че Лила е още влюбена в Емир, а той пък направо не знаеше как да говори в нейно присъствие. Мислех си, че ще има ревност заради Кузей-Гюней... Да, ама НЕ! Направо останах като гръмната от претупаната история. То всъщност и история е нямало. Лила била му се обадила по телефона и толкова...! Алла, алла.., за да гледаме на Ендер закуските с брат ѝ, половинчасовото ѝ приготовление пред огледалото в очакване на Кая и после още толкова празни приказки с него... Да гледаме и безполезния ѝ брат с още толкова безполезната негова "изгора" Зехра.
Имам чувството, че другите персонажи са като кръпки в изтърканата вече риза, която обаче продължава да се носи. И Хакан с Ирем бяха като кръпка, и Емир и Лила, сега и Ал и Зейно май натам отиват. Че аз 100 пъти предпочитам да гледам Лила и Емир пред Джанер и Зехра например.  И май не съм само аз...

Затова, дружки, въобще не се учудих на рейтинга. Много неща ми седяха като кръпки. И измислената бивша на Ал е наредена в това число. Аз бих приела всичко, но ако СЦ се аргументират достатъчно убедително, а не да скачат от едно клонче на друго, само за да ни покажат, че дървото все още не е паднало... Ама така както се е навело, може в скоро време да падне галиба... Head Band

Хайде, отивам да бачкам, че за довечера да съм на линия. Колкото и да ме ядосват, не мога да ги изоставя.... Wink Yum




# 610
  • Мнения: 4 369
Довечера наблегнете на напитките, а не на агнешкото! Така ви гарантирам, че по-лесно ще преглътнете 2 часовото изпълнение на Ендер Simple Smile
Честит празник на всички празнуващи!

# 611
  • Мнения: 41 805
Миме Hug Hug

Цитат
Довечера наблегнете на напитките, а не на агнешкото! Така ви гарантирам, че по-лесно ще преглътнете 2 часовото изпълнение на Ендер Smile
Мери Hug,аз съм лесна- на обяд наблегнах на агнешкото,а довечера остават напитките и по-лека храна! Wink Peace

репликите ги има във фрагмана....
Йълдъз попита Халит дали вече не я обича..а той повече обичал децата си...

# 612
  • Мнения: 934

                     newsm03     Злати, благодаря ти за снимката с Елиф, Така й се израдвах, че бях много вкисната от вчера като видях фрагмана. Него изобщо не искам да го коментирам.Тази Кобилетина Елиф какво си въобразява,  защо подценява Зейнеп, Че Зейнепка е много умно момиче, но както и друг път съм писала в темата, че не хора със самочувствие са опасни , хора с високо самомнение. Ха сега да я видя колко е подходяща за Алихан?
                        newsm51   Миме, Гостенка, Мамсити, Мери Попинс, Бризче желая ви днес за празника всичко хубаво и довечера безпроблемен нет на нашето кино..

# 613
  • Мнения: 6 601
Привет, Ябълки! doh

Чести Гергьовден и от мен!

Благодаря ми за всичко споделено!
Аз няколко дни попътувах, но не ви изпускам.
Днес съм на линия и вече нямам търпение за епизода довечера.

Цели 40 серии изтърпяхме Ендера да ни образува нерви, да гази и мачка интересите на всички за своя изгода. То е ясно, че ще продължаваме да гледаме предимно нея, но поне започна началото на края й, та ще е приятно да я видим как ще се пльосне като използван мръсен парцал на земята, където й е мястото. Ще видите как накрая ще остане сама като куче и това ще й е най-голямото наказание. Халит, Кая, Ерим и Ийит, че дори и дебилния й брат ще я ритнат в кльощавия задник и ще пожъне, каквото е посяла. Ако и да е любимка на продуцент, сценаристи   и рекламодатели.   Нека да си изживее момента на славата Шевал Сам, защото този сериал ще е лебедовата й песен в сериалната индустрия. И да си пее маанетата, там вероятно повече я бива.

Споделям недоволството ви по отношение на малкото екранно време на нашите любимци ЗейАл, както и зациклянето по невероятни глупости в сюжета, но но е факт, че тези неща не ме накараха да загубя интереса си към сериала и той все още ми е фаворит от всичките, които гледам в момента и си го чакам с най-голямо нетърпение. Може би до голяма степен това се дължи на вашата невероятна компания, но си е факт неоспорим.

Ето ви я"главната героиня" в ЗЯ. Joy Joy Joy

Скрит текст:

Отивам да свърша няколко задачки-закачки, че да съм на линия навреме за новата серия.

До после!



# 614
  • Мнения: 1 172
Здравейте момичета и Честит празник на всички, Hug Hug Hug

Все си казвам, че няма да коментирамзаради издевателствата на СЦ, но ……

Цитат
Споделям недоволството ви по отношение на малкото екранно време на нашите любимци ЗейАл, както и зациклянето по невероятни глупости в сюжета, но но е факт, че тези неща не ме накараха да загубя интереса си към сериала и той все още ми е фаворит от всичките, които гледам в момента и си го чакам с най-голямо нетърпение. Може би до голяма степен това се дължи на вашата невероятна компания, но си е факт неоспорим.
И аз като Дъга, а и всички останали ЗЯ ми е фаворит и другите филми не ме привличат така.

Много са чаровни, красиви, интелигентни и талантливи Зейнеп и Онур. Тези нешлифовани диаманти станаха притегателна двойка в сериала за която СЦ не са и предполагали, но същевременно не съумяха да ги използват правилно.

Тръгнаха по пътя на Шевал и ми се струва, че ще стигнат до задънена улица, ако не разберат грешката си навреме.

В една друга група, интересът към сериала драстично спадна и дори вече не се коментира.
И при рускините коментарите също са много остри.
На какво разчитат СЦ не ми е ясно. Нямат никаква реклама и игнорират всички странични изяви на феновете.

Надявам се все пак да имат представа, поне малка от настроението на харесващите филма и до края на този сезон да спретнат нещо подобаващо, както направиха силен първи сезон.

В очакване на поредния епизод.

Наздраве на празнуващите!

Общи условия

Активация на акаунт