Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 19

  • 32 052
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 41 680
Асуман й е достатъчно сестрите да се поддържат....ще я изпратят на автобуса....

Хайде Кая и Ерим ставали кръвни братя... Laughing

# 451
  • Мнения: 9 528
А Зейнеп кога ще попита за баща си ? В сезон 3 ?

# 452
  • Мнения: 41 680
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts



Алихан каза на Хакан,че искал да разкаже за Хазал...но не успял....не смята да крие..

ПП Хайде Хазал започвала утре работа....и Елиф се обади...Алихан мислел че двамата ще решат....

И Халит пристигна....

Последна редакция: пн, 29 апр 2019, 23:34 от Zlatina3

# 453
  • Мнения: 9 528
Алихан изпусна момента да и каже , лошооооо.Ама как го е страх , а и тя взима на работа човек без негово разрешение .Каква промяна , нали ?

# 454
  • Мнения: 41 680
Хайде Елиф каза на Зейно за Алихан и Хазал...дълго време били заедно....

И другия финал-Халит иска развод....отива да живее при Ендер заради Ерим...

# 455
  • Мнения: 6 588
Алихан изпусна момента да и каже , лошооооо.Ама как го е страх , а и тя взима на работа човек без негово разрешение .Каква промяна , нали ?
Еми той първо й каза, че оставя на нея решението, а сега пък я пита защо решила без него....
Пропусна момента, трябваше веднага да й каже, сега тия двете жирафки както ги наричат рускините ще създават ядове.

Хайде, Халит каза на Йълдъзка за развода и че с Ерим отиват при Ендера.

# 456
  • Мнения: 934
                                           Елиф не пропусна случая и каза на Зейнеп, че Хазал и Алихан са бивши гаджета.

# 457
  • Мнения: 4 369
Дали двете сестрички няма да се върнат в първата си квартира

# 458
  • Мнения: 9 528
Аз мисля ,че Хазал не е кучка , ама СЦ винаги могат да ни изненадат .
Интересна беше серията .
Зейнеп ще го разкости Алихан ,че я е направил на глупачка , но мисля ,че Хазал ще дойде да работи в офиса .
Искам Кая да утеши Йълдъз , та Кобра №1 да полудее от ревност .Мисля си ,че Кая пази мили спомени за Ендер , не знае каква голяяяяяма кучка е станала . Ще ми е кеф заради Йълдъз да се прекрати идилиоята им .Да не говорим ,че и синчето ще дойде . Ами Зейнеп да го вземе и него на работа . Нали е от семейството . А те са едно голямо семейство сега - като ''Дързост и красота ''

Мери , пепел ти на клавиатурата Scream
Е , Алихан не е чак толкова прегрешил , той тъкмо да и каже и тела иззвъня . А Йълдъз нима толкова лесно ще се предаде ? Или и писна от унижения ? Аз вече я искам с Кая напук на Ендерица

# 459
  • Мнения: 1 146
Дано Алихан най после разбере за коварната Елиф и да го отлюспи и двете жирафки.

А кобрата и пресекна любовната идилия. Иска не иска ще се примири с Халит.

# 460
  • Мнения: 41 680
Трябва да има интрига....така,че ще видим какво ще направи Хазал,дали ще се остави Елиф да я настройва да раздели ЗейАл!


# 461
  • Мнения: 9 528
Зейнеп е умно момиче , би трябвало да знае ,че от Америка до Турция и обратно , е пълно с нейни ''баджаначки '' , но все пак тя е мадам Ташдемир и на парада е до Алихан

# 462
  • Мнения: 6 588
Голяма работа като е разбрала Зейно, че Хазал му е бивша на Ал. Е, трябваше той сам да й каже, но кой си няма бивши.
Точно навреме разбра и ще си има едно наум.

Кая изобщо не познава Ендер, да. Дори тя в началото като се срещнаха след години и му каза нещо от сорта, че тя отдавна не е жената, която той познава и че живота я е променил. То си е точно така и лека-полека той започна да реди пъзела и ще му отмине тръпката. Както вече казах, надявам се и Йълдъзка да му помогне да й свали маската на Кобрата. Така между другото може да го светне по някои въпроси и да му отвори очите. Изощо не смятам, че Кая би се съгласил да я дели с Халит. А сега като дойде и синчето и ще стане направо мазало. Grinning

Момичета, отново ми беше ми много приятно да гледаме заедно!
Фраг не чакам да дадат.
Хайде, лекичка, че утре сме на работа! Почивката свърши... smile3524 smile3524 smile3524

# 463
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Дано Алихан най после разбере за коварната Елиф и да го отлюспи и двете жирафки.

И да разбере все тая.Сам си е виновен ,той набута Елиф на Зайнеп,всеки път така поставяше въпроса ,че Зейно се съгласяваше да се срещне с Елиф заради него,сега да си сърба попарата. Crossing Arms

# 464
  • Мнения: 41 680
Нямаше втори реклами,няма фрагман! Peace

Финалните разговори....
Зейно-Елиф
https://vk.com/turkboxdizi?z=video-101127430_456244166%2F0b98fb3 … l_wall_-101127430
Цитат
Сучка Элиф не сдержалась. Сказала, что Хазал несколько лет встречалась с Алиханом. Но у них не было нормальных отношений. Встречались, когда захотели встретится. Зейно в шоке. Элиф довольна. Алихан перед тем дал понять, что он против того, чтобы Хазал с ними работала.

“Hazal ve Alihan çok uzun yıllar birliktelerdi.” Elif çok bile dayanmıştı…

https://vk.com/turkboxdizi?z=video-101127430_456244165%2F4353fb6 … l_wall_-101127430
Цитат
Oğlunu seçen Halit, Yıldız’dan boşanmak istiyor!

Халит выбрал своего сына. Хочет развестись с Йылдыз.

Момичета,беше ми приятно да бъдем тази вечер заедно! Hug Hug Hug

Боби Hug,липсваше! Hug....Явно празнува! Peace

Лека! Hug

Последна редакция: вт, 30 апр 2019, 00:02 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт