Hercai/Вятърничав по ATV Тема 3

  • 56 978
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 21 201
Ох Бобиииии, големи красоти Heart Eyes Heart Eyes твориш.
Погледите им, Heart Eyes Heart Eyes погледите му Crazy Crazy толкова много говорят, че Рейянчето колкото и да е изпълнена с ненавист трябва да е сляпа за да не вижда, и усеща обичта му, и то при положение, че прочете в очите му, че съжалява безмълвно.
Лошото е, че сега след като разбра за Гюла, ще е още по-сурова към Миран Confused и може и от болницата да го изгони.
Тя е своенравно вироглаво яренце и от нея не очаквам скоро да утихне. Laughing
Много ми е грозен Азат Sick и въобще не ми харесват с Рейян един до друг. no Stop
https://www.instagram.com/p/Bwe8_4hp07q/

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 23:41 от Neidjal

# 107
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Наде Hands Plus1 благодаря : )

# 108
  • Мнения: 22
Аз пък си мисля , че сега Реян ще се окаже бременна и сватба с Азат няма да има .
Освен това,  днес видях снимка на Хандан в болницата.. и тя няма да позволи това , да се случи !
Нямам търпение,  да дойде петък.. ♡♡♡

# 109
  • Мнения: 22 257
Здравейте, момичета  Hug Hug Hug

Операторът е пуснал тази снимка, с развълнуваната Бану Акдениз /продуцента/ и е написал, че има такива сцени, че дори като снимаш чувстваш и мислиш.



Сценаристката Еда Тезджан мисли, че ще има втори фрагман тази седмица



# 110
  • Мнения: 21 201
Здравейте. Simple Smile
В този сериал има мнооооого сцени и диалози, които засядат като буца в гърлото и в добавка великолепната им игра, особено на Акън, и резултата е спиращ дъха.
Още ме държи сцената, в която споделяше болката си Rolling Eyes с Фърат, че даже и гласът му пресипна. Rolling Eyes
Я какъв ни е играджия. Laughing
https://www.instagram.com/p/BwjPpVzAili/

Прочетох нова подсказка, в която се казва, че Рейян и Азат, ще катастрофират и затова ще отидат в болницата, къдете ще разберат за бременността й, а разбирайки за аварията Миран и Фърат също ще отидат.
Дали, ще падне от скалите, или ще катастрофират с аби си е всьо равно, важен е резултата с бременното ни Рейянче.
А дано наистина имаме втори фраг.

# 111
  • Мнения: 5 486
Ама дано правилните уши чуят за тази бременост. Продуцентката обещаваше, че няма да има клишета. Вторият евентуален фраг и в сряда озета да се надяваме, че малко, малко ще ни просветят.

# 112
  • Мнения: 4 370
Ама дано правилните уши чуят за тази бременост. Продуцентката обещаваше, че няма да има клишета. Вторият евентуален фраг и в сряда озета да се надяваме, че малко, малко ще ни просветят.

А дано!
Трябва Миранчик да научи, че да му стане още по-гадно. Грехове има да изкупува през Рейянче! Хубаво пресъздава Акън мъка, отчаяние, болка, тъга. Нека да го товарят СЦ, а ние още повече да му съчувстваме Wink И като му прости Рейянчето ние да си отдъхнем и да се радваме заедно с Миран.

# 113
  • Мнения: 22 257
Ебрар и Акън  Heart Eyes



# 114
  • Мнения: 21 201

Мммммм, сладури. Heart Eyes Heart Eyes
Сладурана. Heart Eyes



Още една кукла. Heart Eyes


 Heart Eyes Heart Eyes


Днес Акън е на прицел Joy на фенове и фенки, а той раздава усмивки.
Пълно е с фотки.
Снощния сет в болницата е продължил до 4 часа сутринта, а днес снимат в хотел  Bahçelievler mahallesi İskenderun 1 caddesi Mardin/Midyat.

 Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/BwkM4vIpxSd/

# 115
  • Мнения: 1 249
Привет на всички!

За втори път в турски сериал  съм впечатлена от любовна двойка с такава неустоима химия на екрана... И такова преживяване на чувствата, които са изказани не само с думи, но и с всеки жест, мимика и потрепване на мускулчетата на лицето... Добър тандем и успешен ход на сценаристите и създателите на сериала да направят една малко по-различна история на базата на отколешни традиции и обичаи, обвързани с една голяма и раняваща любов... Дано само да не започнат да тъпчат на едно място или в името на увеличаване на продължителността на сериала с безброй серии, да не се отплеснат и да накъдрят сериала с безброй безумици... Разгърнали са достатъчно възможности и потенциал, които дано да използват смело, логично, последователно и интригуващо...

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 21:20 от mury9

# 116
  • Мнения: 21 201
 wavey

SET/Прислужницата Мелике, мама Зехра и Рейян на покупки, да не са тръгнали да и стягат чеиза Tired за сватбата им с Азат!? Crossing Arms
https://www.instagram.com/p/BwmEbS-icYx/

Днес комшиите празнуват денят на детето и нашите са се снимали с дечица.
https://www.instagram.com/p/BwmF0g7pfZ2/
https://www.instagram.com/p/BwmGKWMgbVl/

И малката принцеса Heart Eyes поздравява за празника.
https://www.instagram.com/p/BwmI6PAH7A7/

Снимка от канала.
https://www.instagram.com/p/BwmLMOcl6Wz/
Мама сияе от щастие, защото Рейянчето се връща в конака, а  Миран ще гасне от мъка като свещ. Rolling Eyes
Като гледам вътрешната му борба с чувствата които бушуват в него и го изгарят като плъмък, Rolling Eyes и ми става много мъчно за него.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 14:36 от Neidjal

# 117
  • Мнения: 22 257
Наде, този алъш-вериш е много подходящ Миран да я открадне  Joy Joy Joy
Иначе не виждам как ще я изкара от конака Шадоулу  Whistling

Видях тази снимка с реакциите на двамата и се сетих за мнение в туитър, че Азат я обича като страхливец и дебне подходящ момент, докато Миран въпреки че взе отмъщението си, толкова пъти вече отива срещу смъртта заради нея /по памет цитирам/ Peace



Напълно осъзнава вината си той и е готов да си понесе наказанието, няколко пъти вече го каза.

"Знам, ще ме накажеш", когато го рани в къщата...
и в последната серия, когато Рейян му каза, че го е спасила, за да преживее по-големи мъки от нейните, той се съгласи - "Ще преживеем"
обича да говори за себе си в множествено число  Joy Joy Joy

# 118
  • Мнения: 21 201
Наде, този алъш-вериш е много подходящ Миран да я открадне  Joy Joy Joy
Иначе не виждам как ще я изкара от конака Шадоулу  
Whistling

Видях тази снимка с реакциите на двамата и се сетих за мнение в туитър, че Азат я обича като страхливец и дебне подходящ момент, докато Миран въпреки че взе отмъщението си, толкова пъти вече отива срещу смъртта заради нея /по памет цитирам/ Peace

Скрит текст:

Напълно осъзнава вината си той и е готов да си понесе наказанието, няколко пъти вече го каза.

"Знам, ще ме накажеш", когато го рани в къщата...
и в последната серия, когато Рейян му каза, че го е спасила, за да преживее по-големи мъки от нейните, той се съгласи - "Ще преживеем"
обича да говори за себе си в множествено число
 Joy Joy Joy

Мдааааааа, ако тогава не я гепи, Laughing после ще му е чок зор.
И както казваш ти, идея си нямам как би я откраднал от конака, но пък нали излезна и друга подсказка, че няма да я краде, а тя ще катастрофира с аби си Азат и така, ще се озоват в болницата, а Миран като разбере за случилото се, ще долети като Спайдермен с 200км/ч. Mr. Green
На мен първата подсказка предвид видото от скалите ми е по-правдоподобна за да се озове Рейян в болницата, но как ще я открадне, newsm78 Thinking неееее знам!?! 33uu
Еее, много ми харесва коментара в туитъра и за мен това е самата истина.
Думите му ги разбрах, че говореше не за себе си, а за двамата, че ще преживеят ад.

# 119
  • Мнения: 839
Безкрайни благодарности на екипа по превода, както и на всички тук, които споделят снимки, видеа и мнения!

И моето мнение за любовта на Азат е същото като това от туитър, както и за любовта на Миран.
Азат я обича, но пред него все ще излезе пречка, докато пред любовта на Миран пречки няма, нищо че самият той отрича тази любов.
Много ми е интересно, каква ще е реакцията на Миран и бабетка като разберат, че Рейян не е истинска дъщеря на Хазар ( макар че те виждат безграничната му бащина обич към нея, но все пак, дали ще има някакво значение за тях).
За евентуалната бременност на Рейян си оставам на мнение, че е рано на този етап от развитието за дете и със сигурност ще стане нещо и тя ще го загуби сега.
Интересно ми е, дали Миран ще разбере, че Гьонюл е била в къщата и е казала истината за брака им, или ще си помисли, че Рейян е избягала. Ще си умра от кеф, ако още в следващия епизод се разведе, както се канеше.

Общи условия

Активация на акаунт