Hercai/Вятърничав по ATV Тема 3

  • 56 925
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 036
А според рускините Миран ще отвлече Райян и ще я отведе в планината. Азат ще ги последва и ще се сбият с Миран. По време на боя между тях Райян ще падне отвисоко и след това ще я издирват. Даже бяха публикували снимка на Ебру гримирана със синини по лицето.

# 91
  • Мнения: 4 369
Може би Рейян ще разтървава двамата петли и ще пострада. Така сигурно ще разберат и за бременността й. В последният епизод спомена, че е минал месец откакто тя е била щастлива на люлката. Значи й е време да разбере, а Миран може да си остане неизвестен.
Офффф, не искам, защото веднага ще скрият от Миран Crossing Arms и ще започнат едни лъжиииии #Cussing out с цел той да не разбере. Crossing Arms
Сега може и да не се омъжи за аби си Азат, но не се знае какво би и щукнало щом разбере, че е хамиле, ooooh! #Crazy дори не искам да си го помислям. Rolling Eyes

Според мен брак с Азат няма да има. За лъжите си права, ама къде си видяла турски филм и в него да няма подслушване зад вратите и лъжи на килограм !
Досега Миран криеше от нея, сега е неин ред да крие от него

# 92
  • Мнения: 21 201
А според рускините Миран ще отвлече Райян и ще я отведе в планината. Азат ще ги последва и ще се сбият с Миран. По време на боя между тях Райян ще падне отвисоко и след това ще я издирват. Даже бяха публикували снимка на Ебру гримирана със синини по лицето.
Тази снимка ли имаш предвид, в дясно на челото й има синина?!
https://www.instagram.com/p/BwfXy6tp4xe/

Одеве случайно намерих снимка на една планинска неизмазана къща, но не и обърнах внимание, но по закона на Мърфи понеже сега я търся и не я намирам. Crossing Arms

# 93
  • Мнения: 5 476
На тази снимка е с роклята от последната серия.

# 94
  • Мнения: 1 036
Не е тази. Ебру е снимана сама, а синините са отбелязани с червен молив. Съжалявам, но сега не мога да я намеря.

# 95
  • Мнения: 21 201
Тя Рейянка си ходи с една рокля по няколко серии, Stop а на тази фотка, която е същата е означена раната й.
https://www.instagram.com/p/BwfX8wZgbP7/

Е не мога да открия планинската къща и това си е, Crossing Arms отказвам се.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 387
Според мен няма да се разбере скоро за бременността на Рейян, а ако се разбере ще знаят майка й и баща й, всички други ще направят и невъзможното да се отървът от бебето Sad към края на сезона ще разбере, май в книгите е така края на първата разбира че е бременна и крие от Миран , но ще видим какво са измислили.

# 97
  • Мнения: 21 201
Яяяяяяя, вижте къде снимат, значи наистина Рейян ще падне от високо.
https://www.instagram.com/p/BwhiJZSFKtY/

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 1 387
Дано само след всички тези падания, стрес и т.н не загуби бебето Sad

# 99
  • Мнения: 21 201
Амииии, ето нагледно.
За съжаление Рейянчето, ще е пострадалата.
https://www.instagram.com/p/Bwh2DIZJlvX/

Ще разберат, че е Хамиле и добричкия аби Азат, ще се прави на тати. smile3516 smile3515
Миран отново, ще е лошия звяр, Rolling Eyes а Азатчо спасителя. #Cussing out
Пази Боже newsm17 нашата да не реши заради детето да се омъжи за него. smile3511

# 100
  • Мнения: 2 655
Честит имен ден на всички Цветенца!

Ето една снимка от болница и се вижда , че Рейян е на болничното легло, а до нея Азат.....



# 101
  • Мнения: 1 069
Поне Миран да знае, ако има бебе. Защото иначе би станало много клиширано, все зад гърба на нищо неподозиращия баща.
Но една такава ситуация би била много удобна за Азат, направо няма Ярен, няма Гюнюл, нищо не би му помогнало повече да се доближи до Рейан от една нейна бременност точно в този момент....

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 1 387
Аз продължавам да си мисля, че няма да има сватба между Рейян и Азад, прекалено клиширано ще е Sad

# 103
  • Мнения: 1 069
Все пак на жената, която предпочете да скочи от моста вместо да се омъжи за Азат, ще ѝ трябва много силен аргумент, за да го предпочете този път!

# 104
  • Мнения: 21 201
Аз продължавам да си мисля, че няма да има сватба между Рейян и Азад, прекалено клиширано ще е Sad
Нали една от екипа писа в отговор на фенове, че няма да се стигне дотам, но пък ако реши да крие от Миран, че ще става баща, като нищо може да се реши на брак с аби си заради детето. Crossing Arms И тогаваааааа, ще стане направо ад за гледане, мъка, мъкааааааа, не че сега гледаме цветя и рози от радост.
Аз искам Миран да разбере, а не да крият от него 100 серии, затова много съм доволна, че Рейян разбра истината, че Гюла му е законна съпруга.
SET/И Миран е в болницата.


Повтарям и тази фотка оттам.


С фенове.


Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 23:28 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт