Hercai/Вятърничав по ATV Тема 3

  • 56 768
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 334
Започнах серията : Миран обеща да вземе Гюл в новият им дом. Обещанията би трябвало да се спазват!                                                                                              А дали през седмицата ще пуснат този път фраг?
Гюл-мъничето е единствената светлина в този сериал, обаче. Добре, че е тя, че от време на време приземява останалите.

# 76
  • Мнения: 5 801
Още в предната серия казаха, че всички договори от общата работа на Шадоолу и Асланбей са на името на Фърат. Сега и Баба каза, че цялото имущество е на негово име. Вероятно с цел да не се разкрият истинските собственици по-рано от предвиденото по план.
Азизе вечерта в къщи попита за Елиф,  потърсиха я за вечеря, видяха че я няма, новата прислужница каза че я е видяла като излиза от конака през деня, охраната хукна да я търси из града и като не я откриха много "логично" Азизе реши, че е отвлечена от Шадоолу. То всеки мери другия според себе си. Никой на никого не се е обаждал. Шадоолу дори не знаят коя е, а Джихан още не се беше върнал в конака с нея когато върши серията.
В тази серия показаха доста от "умните" като глупави. Азизе уж криеше коя е Елиф, ама разбрала-неразбрала хукна да заплашва врага. Уж се пазят от отмъщението, но не обръщат внимание кой приемат на работа, Миран изобщо няма вид да си задава въпроса от къде Хазар, Зехра и другите разбраха, че е женен. Правят среща за проекта с Шадоолу, но бабата не е обсъдила предварително стратегията и шансовете за успех с Миран.
Изобщо излъгаха едно 19 годишно девойче, опозориха го пред градските клюкари и решиха, че са много велики и са уплашили Насух. Ей за това жените не стават за стратези и ръководители от високо ниво, защото виждат от днес за утре и са поддават на емоции Азизе имам предвид/.
Какво казаха мъжете в кафенето за двата рода - Шадоолу са добри, половината село е тяхно, в смисъл - работи им и яде хляба им. За Асланбей - ръководи ги много жестока жена. Забележете определението - "жестока", не умна, смела, богата, успяла, хитра. И още нещо - ние не ги знаем, защото сме млади. От глупавото отмъщение пострада само Реян, нито името на Шадоолу се окаля, нито на Асланбей изгря. Дори и отмъщението на баба не е като хората, да не говорим, че най-много страдат собствените й внуци.

# 77
  • Мнения: 21 201
Каза го, когато искаше от Фърат отговор, кой е стрелял по внука й. А му е приписала имотите си, според мен, защото има сключени договори с Шадоолу. В това време Миран се представя пред тях с шалшива фамилия, не с Асланбей. Значи за целите на отмъщението на Азизе.
Здравейтееее. Party
И според мен поради тази причина му е преписала всичко, защото на Миран с фалшивата фамилия е нямало как да му препише имуществото си.
Сладкишчето Heart Eyes много често на сета е с този актьор.
https://www.instagram.com/p/BwhGkxRFGvt/

С фенове.
Я колко е усмихнат. Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/BwhNdRupj_P/
https://www.instagram.com/p/BwhO7hWp8cQ/
https://www.instagram.com/p/BwhNjGrJvJI/




NEW/Много мили думи Heart Eyes на продуцентката към Акън.
Скрит текст:
Новая фотография от продюсера сериала Бану Акдениз с Акыном (Миран)
Подпись: "Всевышний вернёт сполна за всё, что делается с большим трудом, большой любовью. Здоровья твоей душе, Акын Акынозю. Говорю "Как же хорошо, что именно #АкынАкынозю исполняет роль Мирана". Ещё и так прекрасно исполняет.




Прочетох, че в момента снимат в болница където се намира Азат.
Има и снимка от болнична стая.

Вай бе, какви са тези военни? Laughing Joy


Амииииии, майката Heart Eyes си е майка. Heart Eyes


Много интересно съвпадение, Thinking Thinking винаги досега са все с един и същ брой последователи.

# 78
  • Мнения: 4 369
Цитат
Азизе вечерта в къщи попита за Елиф,  потърсиха я за вечеря, видяха че я няма, новата прислужница каза че я е видяла като излиза от конака през деня, охраната хукна да я търси из града и като не я откриха много "логично" Азизе реши, че е отвлечена от Шадоолу. То всеки мери другия според себе си. Никой на никого не се е обаждал. Шадоолу дори не знаят коя е, а Джихан още не се беше върнал в конака с нея когато върши серията.

Азизе каза, че е отвлечена Елиф след като говори по телефона. Разговорът не са дали, но тя отпусна ръката си с телефона и каза -  Елиф е отвлечена.
Джихан не я е завел в конака, все имат някъде и друг имот и предполагам, че там я е завел. Елиф беше толкова уплашена и стресирана, че със сигурност му е казала от кой род е. Не случайно той я попита именно от кои си. Останалите наистина не знаят коя е Елиф и бяха искрени. Само Джихан е научил.

Може и от колата да й се е обадил Джихан.

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 16:48 от mery_poppins1

# 79
  • Мнения: 1 845
Благодаря за новата тема! Всичко е супер!
Много ми харесва сериала!

# 80
  • Мнения: 21 201
В първото си включване в темата днес забравих, зло да ни забрави нас и с-вата ни, честит Ви празник.
Много му отива с бетон настрани. Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/BwhVZiIJc0z/

А де. newsm78
Сватба, жандармерия. newsm78
https://www.instagram.com/p/BwhOA6hJHsZ/

# 81
  • Мнения: 3 234
И на мен ми хареса серията. Много силна игра на Акън. Гюлчето е бонбон, истинска находка е за сериала. Вдига рейтинга Simple Smile

Чудя се на Фърат защо е толкова глупав. Веднага след първата среща с Ярен всичко, което ѝ сподели, излезе наяве.
И никаква реакция от негова страна, нито се обиди, нито се разочарова. А беше ясно, че тя не заслужава доверие, изпя всичко, което ѝ споделиха като тайна.

Със сигурност има тайна около родителите на Миран. Както каза Рейян, живял е с голяма лъжа. А тя самата знае ли, че Хазар не е неин биологичен баща? Според мен не знае, но може да съм изпуснала нещо, затова ще помоля да уточните. Благодаря.

# 82
  • Мнения: 4 369

Със сигурност има тайна около родителите на Миран. Както каза Рейян, живял е с голяма лъжа. А тя самата знае ли, че Хазар не е неин биологичен баща? Според мен не знае, но може да съм изпуснала нещо, затова ще помоля да уточните. Благодаря.

Според мен само Хазар, Насут и Зехра знаят този факт /евентуално и някоя от слугините, но за сега няма такива подсказки/. И в градчето не се знае, защото иначе клюката бързо щеше да се разнесе. Може би само и добрия дядо знае тази тайна

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Рейян за сега не знае, че не е дете на Хазар, като се върна след сватбата и дядото искаше да я убие в стаята каза на Хазар "ти си ми баща, каквото решиш това ще е, че не го е засрамила" , от там мисля, че на този етап само Хазар, Захра и дядото знаят, чие дете е Рейян.

# 84
  • Мнения: 1 036
ValentinaP, Рейян не знае, че е осиновена от Хазар.
Гюл е като ангел. Когато ги хвана за ръка Рейян и Миран имах чувствато, че ги озари със своята светлина и чистота. В момента тя е ранен ангел, както е ранена тяхната любов. Може би ,когато извадят куршума от главата и, тогава и любовта на Райян и Миран ще се освободи от оковите на отмъщението и лъжите.

# 85
  • Мнения: 21 201
Мдааааа, наистина снимат в болницата.
https://www.instagram.com/p/BwhcpQJJfNT/

Според арабите Миран, ще отвлече Рейян от конака на Шадоулу, ще има стрелба и затова снимат в болницата.
Кой/я ще е ранения/а, не ми стана ясно?!
Азат ли, Thinking Рейян ли, Thinking Миран ли? Thinking

# 86
  • Мнения: 5 452

Най-много да установят бременоста на Рейн, макар, че на снимката я няма, но пък продуцентката е навсякъде.

# 87
  • Мнения: 21 201
Тигаса, според мен с установяване на бременността й и скриването за нея от Миран, ще е финала на първия сезон.
На този етап за мен е рано да се разбира, а и Рейянчето в момента е минохвъргачка Joy и не и е до разбиране, че е хамиле, а когато разбере, ще е късно за каквито и да е действия свързани с бебето.
Тооооо в онзи район не ми се вярва и аборти да правят, затова го отхвърлям като вариант.

# 88
  • Мнения: 4 369
Може би Рейян ще разтървава двамата петли и ще пострада. Така сигурно ще разберат и за бременността й. В последният епизод спомена, че е минал месец откакто тя е била щастлива на люлката. Значи й е време да разбере, а Миран може да си остане неизвестЕн.

# 89
  • Мнения: 21 201
Може би Рейян ще разтървава двамата петли и ще пострада. Така сигурно ще разберат и за бременността й. В последният епизод спомена, че е минал месец откакто тя е била щастлива на люлката. Значи й е време да разбере, а Миран може да си остане неизвестен.
Офффф, не искам, защото веднага ще скрият от Миран Crossing Arms и ще започнат едни лъжиииии #Cussing out с цел той да не разбере. Crossing Arms
Сега може и да не се омъжи за аби си Азат, но не се знае какво би и щукнало щом разбере, че е хамиле, ooooh! #Crazy дори не искам да си го помислям. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт