🎬 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💔 тема 83

  • 26 134
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 374
Имаше хора, които казаха, че 5ти сезон бил най-силния по рейтинг и било все тая дали Вергов, Пенев и Карамазов ще участват - да, ама не.

5ти сезон е бил гледан с 20% по-малко, от 6ти, също и от 4ти (там %те са още повече).
Абе, има си значение кой играе. 🙃

Доколкото си спомням за 5ти сезон се знаеше, че е бил с по-висок рейтинг от 4ти сезон. Ако е бил с по-нисък надали щяха да направят 6ти сезон.

# 61
  • София
  • Мнения: 9 558
Това пък откъде дойде сега?
Пети сезон без Вергов е с по-висок рейтинг от 4-ти с Вергов. Шести сезон е с по-видок рейтинг от пети.
Може ли линк към източника на тази информация

# 62
  • Мнения: 12 406
Много моля само като се цитират рейтинги, да се цитират и източници и също така да се има предвид не възрастовата катетория 4+, щото Бтв редовно обичат да ги показват тях, като се хвалят Grinning
Само за сравнение за февруари ОЖ е някъде след 10тия по гледаемост в 4+, но в 18-49, която е от значение е на второ място и далеч пред прекия си конкурент от Бтв.

# 63
  • Мнения: 9 374
Само за сравнение за февруари ОЖ е някъде след 10тия по гледаемост в 4+, но в 18-49, която е от значение е на второ място и далеч пред прекия си конкурент от Бтв.
Това за 7ми сезон ли е?

# 64
  • София
  • Мнения: 9 558
Моски, това ясно. На мен ми е интересно сравнението между сезоните на ОЖ, защото това е нещо напълно ново и различно от всичко което е публикувано до сега

# 65
  • Мнения: 12 406
Яни, да, обаче е за февруари и има само три епизода на ОЖ, затова не съм го коментирала. Чакам рейтинга за март.
Иначе делът на ОЖ през февруари е спаднал с около 8 пункта спрямо неговия дял през декември. Тоест имат спад в гледаемостта. Но въпреки това пак са по-напред от турския сериал.

# 66
  • Мнения: 9 621
Моски, да, това 4+ ме разсмива всеки път Grinning

Яни, има само за февруари, ама то само 3 епизода, добре е стартирало. Ще видим  март и най-вече април, защото е много труден месец за каквито и да е продукции. Изобщо пролетният сезон е кървава за рейтинг и е трудно.

# 67
  • Мнения: 9 485
Много моля само като се цитират рейтинги, да се цитират и източници и също така да се има предвид не възрастовата катетория 4+, щото Бтв редовно обичат да ги показват тях, като се хвалят Grinning
Само за сравнение за февруари ОЖ е някъде след 10тия по гледаемост в 4+, но в 18-49, която е от значение е на второ място и далеч пред прекия си конкурент от Бтв.

Ти направо ме уби 😂 4+

Моето е в тази категория, все още не е поискала сама да гледа турска сапунка по Бтв 🤣🤣🤣
наборчетата също не съм чула да се интересуват от тях, предимно Искрица и Сияйница предпочитат 😂

# 68
  • Мнения: 304
Като написах “тв рейтинг 2019” и ми излезна един сайт, който е прикачен към сайта на БТВ и там имаше диаграма.

Ще се опитам да прикача линка, но не ми дава да го копирам от полето.

# 69
  • Мнения: 12 406
Ванилия, това е редовния номер на БТВ  адски ме дразнят, защото анализират данните ужасно манипулативно. В 4+ влизат и пенсионерите, които са около 30%от населението  съответно променят доста резултатите. Обаче рейтингът не се гради на тия резултати. Рейтингът се гради на база 18-49, защото това е целевата група, която интересува рекламодателите. А в нея ОЖ абсолютно няма конкуренция. Обикновено успява да бъде изпреварен единствено от някое риалити.

# 70
  • Мнения: 9 485
Аз затова много пъти съм писала, че не се вълнувам от рейтинг, защото наистина поле за шмекеруване има колкото поискаш.

Ако един продукт е популярен и гледан, то се вижда и без да се следят чифрички.

# 71
  • Мнения: 12 406
Рейтингът за мен ина единствено значение, за да се ориентирам печеливш ли е проекта за телевизията и каква е вероятността да продължи да го поддържа. Така като гледам изгледите са Нова тв да иска ОЖ да е вечен сериал Joy

# 72
  • Мнения: 9 621
Колко по-гледаем е даден часови слот от платежоспособни зрители, толкова по-скъпи са рекламите, които са кръвоносната система на телевизията. За финала на Теорията 30 сек реклама ще струва 1, 5 милиона долара, а принципно е почти 300хил.

# 73
  • Мнения: 1 745
Ето от Нова инфо за рейтинга:
https://nova.bg/accents/view/2019/04/01/245694/nova-%D0%B5-%D0%B … 0%B0%D1%80%D1%82/

Канди сигурно е видяла това:

https://www.manager.bg/ekran/glast-na-blgariya-e-tv-shou-nomer-1 … t-vsichki-zriteli




Последна редакция: сб, 20 апр 2019, 17:36 от Daniela Gospodinova 601697

# 74
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Колко по-гледаем е даден часови слот от платежоспособни зрители, толкова по-скъпи са рекламите, които са кръвоносната система на телевизията. За финала на Теорията 30 сек реклама ще струва 1, 5 милиона долара, а принципно е почти 300хил.
"Теория на големия взрив"? Това ли е последен сезон?

Общи условия

Активация на акаунт