Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~119~ тема

  • 37 335
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 13 667
Васе, аз не харесвам мъже с толкова много растителност. Вярно, че заради ролята се налага да изглежда така, но така му се скрива цялата красота.
Е, то и аз не харесвам...но за роля приемам.
В сериала ще му я покажат Laughing Той за роля пусна такава коса... а какво да кажем за Кадир, който преди време си я пусна ей тъй за удоволствие и чак се сплиташе отгоре Joy
Малеее, въобще не можех да го приема, ама кой ли ме пита  newsm62  На Кадир му отива късо подстриган с едва набола брада, така изглежда по-млад

# 526
  • Мнения: 10 486
Линде, тая снимка му е бая старичка, тук още няма бели кичури Laughing но си права, че с къса коса и едва набола брада най му отива Peace

# 527
  • София
  • Мнения: 13 667
Васе, тази е по-нова, от миналото лято  Peace



И тук никак не е зле  Heart Eyes

# 528
  • Мнения: 10 486
Васе, тази е по-нова, от миналото лято  Peace



И тук никак не е зле  Heart Eyes


Ммммм, бонбон Heart Eyes на втората му е малко длъжка брадата за тази коса...но пак става Laughing

# 529
  • Мнения: 22 125
На мен ми харесваше Кадир най-много в Алабората.



# 530
  • Мнения: 9 531
Мразя рошави мъже Angry  изглеждат ми нечистоплътни .
За мен както и преди съм казвала , най ми харесваше в Алабората , но и във Вуслата с наболата брада ми е супер Heart .Бубето с тази коса ми прилича малко на гей , да ме прощавате Stuck Out Tongue Winking Eye , но щом е за роля , няма лошо .Сигурно искат прилика с бащата .Във всеки случай изглежда по-добре отколкото брадясалия и космясалия Кемал от мината .

# 531
  • Мнения: 10 486
На мен ми харесваше Кадир най-много в Алабората.

Скрит текст:


Еве, и на мен Peace и как яздеше само Laughing Акън като го гледам вдървен на бялото конче, има още бая да се учи hahaha

# 532
  • Мнения: 9 531
Хелоу дружки Hug
Нашите  - обрасъл Кадир , защото бил почивка , Несли го харесвала всякак , а самата Неслихан не ми изглежда добре - слаба и смачкана .Мисля ,че и двамата не трябва да забравят статуса си и да излизат пред хората по-подобаващо


Асия , макар малко да прилича на майка си , ще бъде красива , личи си
Между другото май са затворили заведението на Илкер , а аз планирах да го посетя като ходя сл.път до Истанбул Disappointed

# 533
  • Мнения: 10 486
Фили Hug Heart Eyes

Тц.тц.тц. Хептем са го ударили през просото ooooh! И да й имам чехлите на Неслихан  Joy
И аз четох, че са го затворили Peace

# 534
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Фили, мисля ,че сме  свикнали да я виждаме с много грим и прически. На мен ми изгледжа нормално, естествена е. Трябва малко почивка от образите - рекламни, сериални, филмови.
Много холивудски звезди като ги видиш без да са нагласени изгледжат също така. Всички са просто хора. : )

# 535
  • Мнения: 22 125
Точно през просото са вече Head Band Айде, Кадир всяка година заприличва на орангутан, свикнали сме.
Но Неслихан е под всякаква критика, не знам за кой път вече го казвам. Направо смачкана изглежда, да.
И то в Истанбул! Айде из кориите като ходят, мога да го приема, ама това...
Боби, тя не работи от две години, не знам каква е тази почивка от образ Imp



# 536
  • Мнения: 10 486
Точно през просото са вече Head Band Айде, Кадир всяка година заприличва на орангутан, свикнали сме.
Но Неслихан е под всякаква критика, не знам за кой път вече го казвам. Направо смачкана изглежда, да.
И то в Истанбул! Айде из кориите като ходят, мога да го приема, ама това...
Боби, тя не работи от две години, не знам каква е тази почивка от образ Imp




Peace




# 537
  • Варна
  • Мнения: 7 505
ООо Еви - психическото възстановяване е много по-трудно от физическото. Добави и фенската любов и омраза : ))))) Няма някой, на който да не му е дошло в повече. Особено сега с тези социални мрежи и постоянното следене. Едновремешните звезди се появяваха само контролирано : )))) - телевизия, радио, печатна медия и толкова. А сега на всяка крачка те дебнат.
На мен момичета не ми изгледжа смачкана. Хубава си е.  И я поздравявам ,че има смелостта да се показва в естествен вид, а не поддържа образ на някаква супер жена, дето никога не може да я видиш малко поизмачкана и размъкната ; ))))

# 538
  • Мнения: 9 531
Боби Hug този път не съм съгласна с теб , Несли изглежда за първи път толкова зле , сякаш е станала току що от сън . Гледам кашля , може да е настинала . Не знам , ама поне малко трябва да изглежда добре пред хората - заради себе си . Аз като отида на вилата и съм по потник и къси гащи - гледам да са в тон и косата ми да е вдигната на приличен кок - правя го заради себе си , не че някой друг ще ме види . За това така се възмущавам от занемарения вид на Неслихан . Кадир , въпреки брадата тук изглежда много по-добре от нея .
Аз много я обичам и ценя таланта и ,и сега се изживявам като нейн коректив Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning нещо като взискателната кака .

# 539
  • Мнения: 10 486
Боби, поизмачкана и раздърпана вкъщи/макар че и там не би трябвало да е/ и на кориите/както казва Евето/, но в големия град да се появяваш така...Едно е да е естествена и съвсем друго да е толкова неглеже. Ми аз не виждам блясъка в нея.

Общи условия

Активация на акаунт