Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав - бъдещи проекти & Vuslat ~119~ тема

  • 37 385
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 22 208
Всички, които останахме да пишем в тази тема, я обичаме много. Аз и на бой налитам за нея, когато я плюят, но в момента не мога да я защитя. Боли ме да я гледам такава.
Какво прави Кадир, не знам, но нещо ми подсказва, че и той има вина за този й хал.
Тези негови религиозни учения и философии ми идват малко ту мач, пък на Неслихан хич не й влияят добре.
Или да се стяга, или да бяга с 200, ако ме пита Head Band

# 541
  • София
  • Мнения: 13 711
Момичета, не нападайте така ожесточено нашето слънчице  Peace
Не виждам нищо лошо нито в облеклото, нито в това, че е решила да си почива. Все пак ние не знаем мотивите, не знаем подробности. Това са наши предположения. Те си се харесват такива, чувстват се добре и нямаме правото да им даваме насоки как да живеят. Познавам популярни личности, с които ходя на почивка и знам как изглеждат, когато са на сцената, на концерт и как се обличат, когато са извън прожекторите. Тези хора искат да се оттърсят от грима, популярността и т.н. Понякога им идва в повече, повярвайте ми  smile3521
Не може непрекъснато да си в образ, да се съобразяваш с това какво ще кажат злобарите. А Несли и Кадир са от тези, които обичат да са сред природата, не обичат шумотевицата и фалша. Аз ги разбирам и не им се сърдя.

# 542
  • Мнения: 10 486
Линде, ние не я нападаме, камо ли пък ожесточено...но не сме слепи. И никой не казва, че трябва да е непрекъснато в образ...и друг път сме я виждали без грим, без прическа, но изглеждаща много добре и сияеща, а сега...

# 543
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Нищо й няма на аутфита, нито пък на обувките.

Просто нещо я мъчи, вижда се в паузите, докато мълчи. Не грее и не слуша съсредоточено, а е някъде другаде. А принципно не е така. Тя винаги присъства. Сега изглежда така, все едно току-що е получила лоши новини.

Но ми клощавее нещо.

# 544
  • Варна
  • Мнения: 7 505
: ) не знам момичета - на мен си ми изглежда ок - специално тук.
Може пък все пак да е решила да е по-обрана като омъжена жена.
Може пък и Кадир дето пише Евито с неговите разбирания да има изисквания Wink

# 545
  • София
  • Мнения: 13 711
Да ви кажа честно, от известно време ми се върти една мисъл в главата за Неслихан, но не смея да я изрека. Видимо е поотслабнала  Thinking
Скрит текст:
Дали пък това нейно странно поведение не се дължи на нещо свързано със зачеване  smile3506
Дали няма проблеми в тази насока и това да я измъчва. Дано не съм права, но несъзнателно ми минава през ума  newsm12



# 546
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Абсолютно същото си мисля и аз.

# 547
  • София
  • Мнения: 13 711
Абсолютно същото си мисля и аз.
Ели, затова казах, че ние не знаем какво се случва. Гледаме от страни по снимки и клипове. Но никой няма открито да си признае точно какъв му е проблемът. Когато човек изживява нещо лично, загубва желание за много неща. Започва да се изолира, да не му се облича, не му се иска да се среща с хора, които преди това сам той е търсил. Аз съм преживяла  нещо подобно и мога да ви опиша точно какво се случва. Искрено ми се иска да не съм права в предположенията си за Несли. Дано да е просто, защото иска да се отърси от известността.

# 548
  • Мнения: 9 539
Хайде да приемем ,че или е настинала , или просто денят и е лош . Наистина не изглежда добре , за разлика от Кадир , който въпреки брадата цъфти направо . Казала е ,че чете сценарии и ще си хареса нещо , което и на публиката ще се хареса - а, дано !  Но това за религиозно-мистичните увлечения на Кадир и как влияят на Несли ми и малко плашещо , сещам се за Том Круз о Кейти Холмс . Но тя го заряза доста бързо . Така ,че не ми се вярва Кадир да има вина . Просто нашата хулиганка я свариха неподготвена за пред камера .Надявам се майка и , агентката и или някоя приятелка да и направи забележка за външния вид . Ще видите ,че следвашия път ще изглежда много хубава !
Момичета , турските таблоиди за направили допитване коя актриса искат скоро да видят на екран и трите , които чакат с нетърпение са Берен , Неслихан и Туба . Аз ги харсвам и трите , макар Туба в Джесура да не ми хареса , ама никак . Берен вече се завърна , сега чакаме Неслихан , нали ?

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 22:15 от Phillipine

# 549
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Берен изобщо не искам да я гледам. Тя наистина изглежда супер зле. А как се обличааааа ...  ooooh! ooooh! ooooh!
Видях някъде някакви снимки ... УжасТ!

А на Туба какво да й гледам. Че тя във всичките си роли е една и съща.  Mr. Green


Несли форевър!

# 550
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Берен изобщо не искам да я гледам. Тя наистина изглежда супер зле. А как се обличааааа ...  ooooh! ooooh! ooooh!
Видях някъде някакви снимки ... УжасТ!

А на Туба какво да й гледам. Че тя във всичките си роли е една и съща.  Mr. Green


Несли форевър!

А така JoyJoyJoy Twisted Evil
Само Несли   thumbsup superuu

# 551
  • София
  • Мнения: 13 711
Момичета, нося ви една много хубава новина  Heart Eyes
В семейство Догулу се появи първо дете
Хайде да е честита на Асуман Догулу - Турхан първа рожба. Казва се Гюлче  1stroller smile3504 newsm07
На вуйчо Кадир също честито. Да му се връща и на него скоро  newsm51 luvbed




Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 23:50 от БлагаВест

# 552
  • София
  • Мнения: 13 711
Неслихан, Кадир, Дениз, Назлъ и приятели....

# 553
  • Мнения: 125
Здравейте, момичета! Чета ви и аз, но пиша по-рядко, доста работа имаме, а и бях болна, не ме пропуснаха летните вируси. Expressionless
Виждам, че за стайлинга на Несли говорите, на мен пък ми харесва роклята/ризата и Stuck Out Tongue Winking Eye Единствено обувките не са мой стил, но не смятам, че е прекалено неглиже. Тя почти винаги е без грим, освен ако не е на събитие, а косата и е без прическа. Сега просто и е небрежно хваната и явно е недоспала, но то това на всички ни се случва. Blush

Честито бебче на сестрата на Кадир! Да им е живо и здраво и много да ги радва! И дано двамата сладури си имат скоро свое, страхотни родители ще са Heart Eyes

Успешна и усмихната седмица, макар и дъждовна! bouquet

# 554
  • Мнения: 22 208
Здравейте, мацки Heart Eyes

За стайлинга хич не съм отворила дума аз. Говорех за изтормозения вид Imp
А обувките са чок модни, засякох Бела Хадид с подобни пашмаги Joy

Heart

Общи условия

Активация на акаунт