МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 247
  • 775
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 98
Дали е останало нещо от ГОТ колекцията в някоя от софийските сефори?

# 136
  • Мнения: 1 424
Някой с мнение за Instamud на Glamglow?
Както и за маската им за проблемна кожа. Щерката е някакви пъпки и се чудя дали маската ще се справи.
Аз съм много доволна от out of trouble на Origins Simple Smile Чак да ги премахне изцяло едва ли, но със сигурност помага за по-добро състояние на кожата.

# 137
  • Мнения: 4 022
Аз бях преди малко в Сефора Парадайз, но не видях и помен от тези продукти, а уж гледах.
Но видях един мини комплект на Sunday Riley, което ме зарадва много. Надявам се да започнат да ги предлагат и в България.

# 138
  • София
  • Мнения: 17 778
Мерси, Есмералда. Аз вече бях, просто се чудя дали не съм пропуснала нещо.
Honeylove го имах, изхабих си го, но сега търся нещо по- различно. Може би няма да го намеря там. На мен то ми стои светло.
Оказва се, че иборът на нюд е по- труден от избора на червено червило. Което за мен години наред беше една нелека задача : )

Докато мажех първо на ръката и момичето ми извади още няколко, които пробвах и тръгна да ми маже twig. Аз се дръпнах като опарена и казах "ааа не не, аз него го знам" и реши, че нещо не искам на моята ръка ли и си го мацна на нейната. А аз просто отдавна си знам какво потресаващо лилаво е върху мен този бестселър и няма смисъл, но нещо не се разбрахме.

# 139
  • Мнения: 31 212
Дали е останало нещо от ГОТ колекцията в някоя от софийските сефори?
Обади се и попитай. Ще има и още едно зареждане. Аз постоянно нося моливите и палитрата и съм луда по тях, както и по сериала, разбира се

# 140
  • Мнения: 98
Обади се и попитай. Ще има и още едно зареждане. Аз постоянно нося моливите и палитрата и съм луда по тях, както и по сериала, разбира се
[/quote]

 Първо звънях, но никога, никъде, никой не вдига и эа това попитах тук!  Simple Smile
 Искам цялата колекция в голямата кутия, но май не са я зареждали тук въобще? Иначе поне червилата, молив, за хайлайтърите трябва да видя и четки ама тях ги няма  Embarassed

# 141
  • Мнения: 31 212
А, моливи не ми се вярва да са останали, изчакай да заредят отново. И аз исках цялата голяма кутия, но не дойде. Четките и хайлайтърите също. На мен само червилата не ми харесват, но то е защото имам страшно много и не ме грабват цветовете. Но моливите са просто невероятни.❤

# 142
  • Мнения: 2 223
Онзи ден имаше в Дъ Мол и моливи, и палитра. Моливите са яки, палитрата не е нищо особено.

# 143
  • Мнения: 7 570
Feelunique имаше заредена онзи ден цялата серия на Game of thrones.

# 144
  • Мнения: 98
Feelunique имаше заредена онзи ден цялата серия на Game of thrones.
Сега няма друго освен палитрата.
А, Денси, кога се очаква пак зареждане тук в Сф?

# 145
  • Мнения: 31 212
Нямам представа. Ако разбера ще пиша. Аз продължавам да се надявам за четките и палитрата с хайлайтърите да пристигнат.

# 146
  • Варна
  • Мнения: 4 444
С какво най-добре острите моливите на UD? Тези от GOT определено са по-меки от редовните. Острилката ми е двойна на ABH, но изобщо не съм доволна. С каква да я сменя? Winterfell snow скоро ще има нужда от подостряне. Обожавам го и съжалявам, че не взех две бройки от него!💙

# 147
  • Мнения: X
Аз моливите за устни и очи на UD ги остря съвсем успешно с острилка на Есенс. 😂 Толкова ми харесва, че вече е със счупено капаче, но продължавам да я ползвам.

# 148
  • Мнения: 7 570
Аз ги остря с метална острилка от книжарница.

# 149
  • Мнения: 1 379
Днес има 50% намаление на Eos в Дъглас, има ли нещо, което да си заслужава да се купи, освен балсамчетата?

Общи условия

Активация на акаунт