МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 251
  • 775
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 2 666
Направо ви се чудя за общите сметки с мъжете. Мъж няма работа в покупките за красота на една жена. Никога Grinning

Моят е отгледан от майка, която харчи много иги пари за дрехи и козметика. Даже самият той ме подстрекава понякога да купувам. Това лято съм решила да не купувам обувки и дрехи, но ще компенсирам с козметика както е тръгнало 😅.

# 616
  • Мнения: 1 349
Моят изобщо не е наясно кога и какво купувам, нито се интересува. Харча си и си мълча. 😂 Нямаме обща сметка и ме устройва напълно. 😆

# 617
  • Мнения: X
Че то и ние нямаме обща сметка, но понякога се черпя от неговата.

# 618
  • София
  • Мнения: 2 061
Мхм, и ние нямаме общи сметки, аз си харча тайно и не оповестявам нищо, но вчера го изпратих до бутика на Ести, да напазарува той, да види какво ми е 😜🤪

# 619
  • Мнения: 96
Здравейте,дами!Скоро имам път към София и имам голямо желание да похарча някой друг лев за гримове!Обожавам MAC и Huda.Ще се радвам ако ми споделите о кои продукти сте доволни и какво си заслужава цената. Simple Smile Само да кажа,че съм отворена към всичко,в ежедневието ми се е случвало да ходя без грим,с по-лек грим или с тежък.Зависи от деня и какво имам да върша.

# 620
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Боже, момичета, аз ли съм единствената, която ходи на шопинг за козметика с мъжа си?! Grinning

# 621
  • Мнения: 96
Момичета,препоръчайте ми продукти на MAC,Huda може и др,но неща,които ще си струват парите.За контур ми препоръчайте.Благодаря предварително!

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 5 941
Може ли да ме ориентирате каква е цената на ексклузивните парфюми на Том Форд?

# 623
  • Мнения: 31 226
379 лв. мисля. Тези със златните плочки и Черешата са 505.

# 624
  • Мнения: 626
Боже, момичета, аз ли съм единствената, която ходи на шопинг за козметика с мъжа си?! Grinning

И аз ходя с моя 🥰 Много е добричък в това отношение, е, когато прекалено много се застоя, излиза от магазина или започва да си цъка на телефона 🤪 Иначе често когато се колебая за нещо той ме навива да си го купя 😁

# 625
  • Мнения: 31 226
Абсолютно винаги сме заедно с мъжа ми. Често и с децата.

# 626
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Браво, момичета, винаги е нужно и мнението на половинките. Моя като види накъде съм го запътила и почва да ме дърпа в обратната посока.😃

# 627
  • Мнения: 626
Здравейте,дами!Скоро имам път към София и имам голямо желание да похарча някой друг лев за гримове!Обожавам MAC и Huda.Ще се радвам ако ми споделите о кои продукти сте доволни и какво си заслужава цената. Simple Smile Само да кажа,че съм отворена към всичко,в ежедневието ми се е случвало да ходя без грим,с по-лек грим или с тежък.Зависи от деня и какво имам да върша.

На Худа препоръчвам палитрата New Nude с две ръце - подходяща предимно за хиляди неутрални ежедневни визии в розово-златистата гама, както и за някои по-вечерни такива Simple Smile На МАС червилата им са едни от най-качествените червила, които имам, лично за мен поне. Предпочитам ги пред по-висок клас марки като Герлен и YSL (но въпрос на вкус). Особено матовите им. Любимия ми фдт засега също е на МАС - Face and Body, но това е защото обичам по-леки фдт. Ружове, хайлайтри - най-известните цветова като Soft and Gentle, Melba etc. също си заслужават hype-a Simple Smile Контур от МАС не съм ползвала, аз лично се контурирам с палитрата ми от NYX, но нямам и нужда от тежък контур по принцип... Иначе съм голям фен на шоколадовите бронзъри на Too faced, от скоро имат нова контурираща палитра-шоколад, но нямам мнение за нея Simple Smile

# 628
  • Мнения: 2 781
Аз покупки на козметика не оповестявам,  само и единствено за негово добро Joy
Днес се възползвах с удоволствие от намалението на ЕЛ и си взех околоочен концентрат, голям серум за лице, крем за очи, крем за лице, тоник, почистващата пудра на Клиник с витамин С Grinning Понеже утре сме планирали шопинг за него, се замислям дали да не поискам за подарък парфюм и измиваща пяна, че днес не си взех, а след това се присетих...

# 629
  • София
  • Мнения: 2 666
Light beam, успокой ме като писа колко неща си купила. Чудя се дали да не си взема още нещо. Трябва ми измивно и тоник за комбинирана кожа Thinking

Общи условия

Активация на акаунт