МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 083
  • 775
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Все още не съм разгледала снимки на нито една лятна колекция.  Embarassed

# 16
  • Бостън
  • Мнения: 13 367
Хммм, добър въпрос - с уговорката, че не съм гледала специално, само отгоре-отгоре на 2 летища за последните 10 дни и не съм тествала,  Диор изглежда нелошо, но това са мои типични цветове и имам безобразни количества такива, та сми не виждам.

2 пудри си купих вчера - компактна и свободна, ще се похваля като пристигнат.

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 22:52 от Agent Provocateur

# 17
  • София
  • Мнения: 9 399
Блсгодаря за новата тема! Flowers Hibiscus
Гледах някакви сенки тройки на Диор,но цената ми се стори висока.

Цитат
author=welcometoheaven link=topic=1093237.msg38593551#msg38593551 date=1555865593]
Тук вече се излагат много сериозно. Unamused Купих си мини опал (през септември) и беше 31 лв. Преди две седмици се върнах от Париж с една камара продукти от Сефора. Един от тях беше мини ванила кварц, който струваше 16 евро. Не намирам логично обяснение защо има такава надценка?!
Това е онази хватка, за която говорихме в предната тема - вдига се цената, така че като направят 20% отстъпка, да се върже редовната цена.
Точно!
На всичкото отгоре на рафта стоеше цената от 34 лв.!!!
Попитах момичето на касата и тя небрежно отговори :"Така, ли!? Значи не е била свалена от рафта старата цена"...
Та, да....

# 18
  • Мнения: 612
Влизам тук, за да реабелитирам магазина на Mac във Варна. Днес попаднах на момиче, което беше много в час с нещата и я попитах защо палитрите Art  Library са двойно по- скъпи при нас. Оказа се, че не е така.Палитрата струва около 100 лв, искаше да провери точната цена, но аз отказах, защото беше пълно с народ и ми стана неудобно. Цената от 199лв. е била за друга палитра с повече цветове, която я няма в момента.
 Поднових някой неща, които са ми любими и цените са си същите, като в София.
 Така че момичета от Варна, спокойно, не сме прецакани  Crazy
 А и всички нови колекции ще бъдат зареждани и във Варна в деня в който са и в София.

densi, благодаря за новата, любимата ми тема  Hug


Радвам се, че най-накрая са се “събудили” 😊 Явно това, че толкова хора им насочиха внимание към въпросната цена все пак е дало ефект. Защото факт - до преди 2 седмици, от 2 различни момичета в магазина, при 2 различни посещения, получих отговор, че палитрата Art Library е 199 лева. Последният път даже мацката звъня да пита някого, както бях описала в предната тема. Все пак, било е за добро, защото така ме отказаха да я купя (а наистина нямам нужда от повече палитри 😁)

Радвам се за новите колекции и ги чакам с нетърпение 🥰
Благодаря и аз за новата тема 💐

# 19
  • Мнения: 7 533
Някой питаше за интензивна тъмносиня единична сянка, май Ния. Ето тази е уникална и само 5 лири. Не съм ползвала точно този цвят, но други от същата марка са много добри като качество.

# 20
  • Мнения: X
Благодаря, мятам си я в количката!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Денси, благодаря за темата!
Благодаря на теб и на Fonce, че ми спестихте едни пари. Подозирах, че нищо не прави водицата на Шанел, но друго си е да прочетеш мнение на доверени хора  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 10 292
Да се запиша и аз, изпуснах доста теми  Embarassed

По въпроса с ФДТните... напоследък само те ми свършват и съответно купувам, колкото и нови да взема все се връщам към Double Wear, лесно му регулирам покритието с добавяне на серум и се получава хем покривно, хем незабележимо. По-добър не съм намерила засега.

Последните, преди поредния Double Wear бяха iQ CC, Armani Maestro и YSL All Hours.

# 23
  • Мнения: 7 358
Запис и благодарности на Денси за новата тема!:hearts:
Има ли инфо за някоя лятна на MAC , намирам само за Аладин.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Запис и благодарности на Денси за новата тема!:hearts:
Има ли инфо за някоя лятна на MAC , намирам само за Аладин.
Electric wonder, излиза на 06.06. В UK е налична от април.
https://m.maccosmetics.co.uk/collections-electric-wonder
Благодаря за темата!  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 9 399
В продължение на темата за запечените продукти днес правих инвентаризация на гримовете вкъщи и открих една запечена пудра на Шанел ако не ме лъже паметта от миналото лято. Изстъргах горния слой с една погрешка закупена твърда четка за зъби. Пудрата направо заблестя и разбира се веднага започна да пуска пигмент. Факт е че с това стържене се губи продукт, но пък от друга страна без него нямаше как да ползвам пудрата.
Аз пък пробвах технологията с тиксото! Уникално добра идея! Логично и много просто решение! Но кой да се сети?! Благодаря на този, който сподели този лайф хак! bowuu bouquet

Загубата на продукт при тези операции по откапсуловане на компактен продукт е нищожна пред алтернативата - целият продукт да се изхвърли в кофата! Hug

# 26
  • Мнения: 30 969
Денси, благодаря за темата!
Благодаря на теб и на Fonce, че ми спестихте едни пари. Подозирах, че нищо не прави водицата на Шанел, но друго си е да прочетеш мнение на доверени хора  bouquet
Благодаря ти за хубавите думи. Пробвай, но съм сигурна, че няма да ти допадне. Hug bouquet

# 27
  • Мнения: 7 358
Лятната на Герлен изглежда много добре , особено контуриращата палитра

https://www.youtube.com/watch?v=4sE67bX1knU

# 28
  • Мнения: 185
Момичета, а трик как да сбия продукт(руж), който се е натрошил?

# 29
  • София
  • Мнения: 9 399
Със спирт го поливаш, оформяш и оставяш да изсъхне и стегне. Peace

Общи условия

Активация на акаунт