МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 163
  • 775
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 666
Верно е мега тъпо да съдиш за човек по външния му вид,познавам хора с ужасно много пари и със съвсем обикновен външен вид.Дори никой не предполага,че точно тези хора са бъкани с мангизи.

Познавам доста такива, които с ум са изкарали парите си. И повярвайте ми никога не са показали и прашинка превъзходство пред другите.

Взех си един коректор за очи на Сефора. Доста добре се справи със сините кръгове, които имам.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 749
Тъй като прочетох тук, че не харесвате water fresh tint на Шанел, все пак да напиша, че аз съм много доволна Blush Ползвам го от няколко дни след като си го купих и при мен дава страхотен ефект, както и почти всички продукти, които имам от les beiges колекцията.
Изравнява тена много нежно, но не покрива разбира се несъвършенства. Кожата ми в момента е изключително чувствителна и останалите ми какви ли не фдт-и не й стоят вече добре с изкл. на Guerlain L'Essentiel, който обаче лятото може и да идва тежък. Tint-a при мен след нанасяне изсъхва буквално матово и блясъкът изчезва, но кожата изглежда свежа някак; четката е удобна определено и си я ползвам. Моят цвят е най-светлият и дава много лека разлика  с врата и гледам да прелея добре. Комбинира се прекрасно с пудрата Les beiges, а на скулите комбинирам с една много хубава озаряваща тройна пудра от предишна колекция и червило coco flash, което е също прекрасно с тези леки продукти .Hug Най-големият минус е цената, сигурно е по-висока заради четката.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 500
След този коментар ще погледна колекцията, може и на мен да ми хареса.  Simple Smile Аз обичам много леки продукти за лице, а имам и две пудри от колекции Беж на Шанел.  Peace

# 78
  • София
  • Мнения: 4 749
Да, според мен си струва да се погледне. Аз харесвах и лекия тониран флуид от серията, който излезе преди няколко години. ФДТ само не ми е много любим, но и него използвам понякога.

Знаете ли има ли в Сефора налична мини нюд палитрата на Наташа Денона? По време на намалението не я взех, но последните дни нося Сънсет палитрата и много ми харесва колко лесно се нанася.

# 79
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мини нюд е страхотна. Не знам дали има останали бройки. Моята я взех с намалението.

# 80
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 752
Търся си компактно огледало за чантата и нова козметична чантичка (среден размер, колкото тетрадка малък формат), среден/висок клас. Какво бихте ми препоръчали?

# 81
  • Мнения: 3 046
Търся си компактно огледало за чантата и нова козметична чантичка (среден размер, колкото тетрадка малък формат), среден/висок клас. Какво бихте ми препоръчали?
Аз имам много несесери от поръчки от английския сайт на Ести и никога не ми се е налагало да си купувам несесер. Разгледай, ако поръчваш онлайн - обикновено несесерът с мини продукти е подарък при поръчка.

# 82
  • Мнения: 5 000
Напоследък много ме дразнят в Сефора Дъ мол. Преди пазарувах доста често и определено отношението беше добро. Последната година-година и половина съм се кротнала, девойките са се сменили. Влизах за едно червило, няма тестер, не пожелаха и да извадят. Охрана така не ме е дебнела никъде, както последните 2 пъти там, не предполагах, че приличам на крадла.
Нищо няма да си купя повече от там.

# 83
  • София
  • Мнения: 3 853
Търся си компактно огледало за чантата и нова козметична чантичка (среден размер, колкото тетрадка малък формат), среден/висок клас. Какво бихте ми препоръчали?
Аз имам много несесери от поръчки от английския сайт на Ести и никога не ми се е налагало да си купувам несесер. Разгледай, ако поръчваш онлайн - обикновено несесерът с мини продукти е подарък при поръчка.

И Клиник също имат несесери с мини продукти, ако купуваш над определена сума.Имам 3-4 и не са мръднали, сменям пера/почиствам. Моите са оттук, Силва от Дъглас в The Mall ми ги подаряваше като съм пазарувала Ести и Клиник.Хубаво огледалце си купих съвсем случайно от книжарница Гринуич на Витошка преди 2-3 години. На детският щанд избирах подарък за тинейджърка и консултантката ми ги показа. От едната страна увеличава тройно, а от другата петорно и е с много закачлива картинка.



# 84
  • Мнения: 31 159
Колекцията на GOT Urban Decay е заредена в Сефора.
Видяхте ли я наживо, какво си харесахте, какво искате евентуално да си купите?
Аз днес отивам за палитрата и моливи. Четките ги няма, ще ги търся в Гърция. Червилата не ме грабвт, но да видя наживо. палитрата с хайлайлатърите също.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 4 444
densi, моля сподели после мнение. Аз не съм специалист като повечето от вас, но някак си ми се струват малко сухи, “chalky” сенките. Моливите обаче, са невероятно мазни, меки, пигментирани.💙

# 86
  • Мнения: 93
Здравейте,
Харесах си крем на Biotherm, но се чудех дали няма да пуснат някое намаление в скоро време в Сефора? Имаше преди Великден,но аз го изпуснах Sad Дали имате представа? Или те ще увеличат цената специално Grinning Или да препоръчате откъде другаде мога да закупя? Благодаря!

# 87
  • Мнения: 1 349
Моливите от колекцията на GOT са уникални. Синият ми направи най-голямо впечатление, за съжалние на пъстрите ми очи изобщо не отива синьо. Mоже би ще взема Dragon smoke и/ли Lannister Gold.

# 88
  • Мнения: X
Всички моливи на Ърбан са жестоки. Има много малко налични палитри, така че ако някой се е засилил-да го направи скоро.

# 89
  • Мнения: 1 379
А каква е цената на моливите в България?

Общи условия

Активация на акаунт