МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 185
  • 775
  •   1
Отговори
# 105
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
А тази сянка на Bobbi Brown има ли къде да бъде видяна на живо в София? Simple Smile И на мен много ми допадна...

# 106
  • Мнения: X
Тази сянка на Боби Браун я имам. Първо да кажа, че цветът като се нанесе не е точно лилав или винен а mauve, даже доста сивее. Второ - след няколко месеца изсъхна до степен, че се сви и даже излиза от опаковката. Повърхността се втвърди и почна много трудно да пуска цвят, като и без това не е особено пигментирана, затова пък при нанасяне се сипе по скулите. Много малко съм я ползвала и естествено е стояла затворена.

Показвам. Цветът е едно към едно с реалния.







# 107
  • Мнения: 31 168
А тази сянка на Bobbi Brown има ли къде да бъде видяна на живо в София? Simple Smile И на мен много ми допадна...
Марката се предлага в Делириум.

# 108
  • Мнения: X
Няма я в Делириум. Много ограничен набор от продукти имат.

# 109
  • София
  • Мнения: 9 470
Check Pleasе, много зле като за ББ качество! #Crazy newsm78


Аз наскоро си взех такъв интересен цвят на Mac и съм в тих възторг от откритието си! Обожавам този цвят като основен, опушващ, във водната линия също!
Mac Cranberry  Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

# 110
  • Мнения: 31 168
И аз го имам и много си го харесвам.

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
копче, много красиви цветове. Simple Smile
Аз не обичам да ползвам сенки, но не ми пречи да се лигавя и въздишам по такива прекрасни разцветки. Simple Smile

# 112
  • Мнения: 2 230
Имате ли идея кога обикновено правят намаления на продуктите на Сефора, тяхната си марка? Надявам се, не съм изпуснала сега по Великден... Blush

# 113
  • Мнения: 210
Здравейте, знаете ли дали лепилото за мигли на Duo се предлага в Mac, Paradise и каква му е цената?

# 114
  • Мнения: 7 570
Предлага се , звънни в магазина за цена.

# 115
  • Мнения: 210
Новак съм в купуването на по-луксозна козметика и като бях в Сефора видях една палитра за лице на Make up forever на цена около 50 лв, потърсих ревюта за палитрата и като влязох в официалния сайт на Сефора палитрата беше 53 евро и се отказах да я взимам, защото и да е намалена няма да стигне такава цена в лв. Някой може ли да обясни,ако знае защо има такова разминаване.

# 116
  • София
  • Мнения: 9 470
Имате ли идея кога обикновено правят намаления на продуктите на Сефора, тяхната си марка? Надявам се, не съм изпуснала сега по Великден... Blush
Изпуснала си го да. Wink
Аз си взех тяхно червило, похвалено в блога на Денси! Flutter Heart Eyes
копче, много красиви цветове. Simple Smile
Аз не обичам да ползвам сенки, но не ми пречи да се лигавя и въздишам по такива прекрасни разцветки. Simple Smile
Hug Hug

Новак съм в купуването на по-луксозна козметика и като бях в Сефора видях една палитра за лице на Make up forever на цена около 50 лв, потърсих ревюта за палитрата и като влязох в официалния сайт на Сефора палитрата беше 53 евро и се отказах да я взимам, защото и да е намалена няма да стигне такава цена в лв. Някой може ли да обясни,ако знае защо има такова разминаване.
Наскоро по Великденските намаления имаха -25% МУФЕ в Сефора, в дъ Мол. Уцелила си момента и не си се възползвала. Wink

# 117
  • Мнения: 210
Цитат на: killpop link=topic=1

[quote author=Bug 15 link=topic=1110671.msg38668965#msg38668965 date=1557230684
Новак съм в купуването на по-луксозна козметика и като бях в Сефора видях една палитра за лице на Make up forever на цена около 50 лв, потърсих ревюта за палитрата и като влязох в официалния сайт на Сефора палитрата беше 53 евро и се отказах да я взимам, защото и да е намалена няма да стигне такава цена в лв. Някой може ли да обясни,ако знае защо има такова разминаване.
Наскоро по Великденските намаления имаха -25% МУФЕ в Сефора, в дъ Мол. Уцелила си момента и не си се възползвала. Wink
Нямаше етикет за намаление и това не са 25%, а 50 даже и малко повече. Сигурно са имали доста бройки,които не са се продали или пък да не е била лимитирана колекция,която да е отминала.

# 118
  • Бостън
  • Мнения: 13 484
Агент, май днес имаш повод за празник? Честито ако не се лъжа Hug
Много благодаря Grinning Сложих си драматична очна линия и отметнах и този РД, за моя мъка!

Тази сянка на Боби Браун я имам...
Абсолютно шокиращо и недопустимо качество за ВВ! Аз бих им я рекламирала с ехидна усмивчица, честно!

Ния, мерси за предложението, ще го погледна, както и другите дупета! UD 1985 е много по-студена, на моята NC25-30 няма да седи, за моя мъка. Ех, защо не бях белолица!

Аз наскоро си взех такъв интересен цвят на Mac и съм в тих възторг от откритието си! Обожавам този цвят като основен, опушващ, във водната линия също!
Mac Cranberry  Heart Eyes Heart Eyes

Прекрасна е! Прекрасна! Тези цветове изглеждат феноменално и на естествените ми светлокафяви очи и на зелените ми лещи. Само дето най-често ги минимизирам до една гола очна линия, че се забелязват отдалече Simple Smile

# 119
  • Мнения: 7 565
Имате ли идея кога обикновено правят намаления на продуктите на Сефора, тяхната си марка? Надявам се, не съм изпуснала сега по Великден... Blush

Всеки юли пускат солидно намаление на много неща от Sephora collection.

Общи условия

Активация на акаунт