МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 178
  • 775
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 860
Извинявам се предварително за глупавия въпрос - максимайзърът за устни на Диор влиза ли в намалението на магазин Леро? Спряла съм се на цвят 013 и ще се радвам, ако някоя от вас го има, да сподели впечатления. Simple Smile

# 151
  • Мнения: 31 165
Аз имам, но не е в мен и забравих кой точно цвят е. Розов с частици е.

# 152
  • Мнения: 1 424
А някой пробва ли вече метеоритния cushion на Guerlain? Изглежда впечатляващо Heart Eyes

# 153
  • Мнения: 31 165
Аз го пробвах още в Гърция, нищо особено не е. Абсолютно нищо. Имаше намаление от 30% подминах. Цените на новата колекция на Герлен са зашеметяващи. Пудрата в абаносовата кутия също. Heart Eyes

# 154
  • София
  • Мнения: 3 853
Пудрата в дървената кутия е много красива, но само да я гледаш без да я употребяваш Smile. Като се махне принта, златото и си е просто една герленска теракота с руж в необичайна форма.Цените на Герленските продукти от поне 2-3 години са си все такива. Те са насочени към определен сегмент потребители, каквито у нас са много малко, затова предполагам се внасят и супер минимални количества. Стикчетата https://www.guerlain.com/fr/fr-fr/maquillage/terracotta-skin-stick-enlumineur# бих искала да видя, но не зная дали въобще са заредени тук.

Последна редакция: пт, 10 май 2019, 18:08 от veka

# 155
  • Мнения: 31 165
Е, Метеоритити не са били никога 66 евро. Нито пък пудрата толкова скъпа.
Ще я купя нея още утре и няма да я употребявам, разбира се. Това е силно колекционерска пудра, а аз имам абсолютно всички досега.

# 156
  • Мнения: 1 424
Много благодаря, Денси. Бях се засилила да поръчвам Simple Smile

# 157
  • Мнения: 31 165
Много благодаря, Денси. Бях се засилила да поръчвам Simple Smile
А, пробвай първо задължително. Тя дава един такъв мокър ефект, няма почти цвят и блърва кожата, но вече всичко блърва. Мокрото лице е супер модерно. Има аромата на Метеоритите, който е чуден, но не е продукт от първа, че и никаква необходимост за толкова пари.

# 158
  • София
  • Мнения: 3 853
Е, Метеоритити не са били никога 66 евро. Нито пък пудрата толкова скъпа.
Ще я купя нея още утре и няма да я употребявам, разбира се. Това е силно колекционерска пудра, а аз имам абсолютно всички досега.

Не зная къде са 66 евро. На френският сайт са 58 евро https://www.guerlain.com/fr/fr-fr/maquillage/les-icones-guerlain … atrice-de-lumiere  , а във Feelunique са 55,80 евро. В гръцката Сефора са 58 евро https://www.sephora.fr/p/meteorites-perles-de-satin---poudre-rev … ere-P3685309.html . Аз имам едни летни лимитирани от 2016 година, спомням си че струваха малко над 50 евро. Погледнах, че на един Коледни от колекцията с Наталия Водянова стои етикета от Дъглас и са стрували 115 лв.
Ако обаче в България  отново вносителите на Герлен са им надули цената, това е друга бира. Все пак чакаме 20% за баловете и трябва да се приближат до реалната цена като са намалени Sunglasses .

# 159
  • Мнения: 31 165
В Солун бяха 66 евро.

# 160
  • София
  • Мнения: 3 853
Сетих се, че има къде да се провери колко са в БГ - https://douglas.bg/guerlain-meteorites-perles-de-satin-050346 .

# 161
  • София
  • Мнения: 9 468
Показвам тук една острилка, от която съм възхитена!Измести любимата ми Есенс острилка.

Ако се вгледате, има си и малко шило, с което може да почиствате след острене на меки моливи особено.
Немска работа. Поглед към всеки детайл!  Flutter bowuu

# 162
  • Варна
  • Мнения: 4 444
От български ДМ ли е закупена? Ако да, още утре да ги наобиколя.

# 163
  • Мнения: 31 165
И аз остря с такава с шило, но на друга марка. Имам купена цяла кутия и никога не съм сменяла само подновявам като се счупи капака.

Купих си пудрата в дървена кутия на Герлен и съм много щастлива. Heart Eyes

# 164
  • София
  • Мнения: 9 468
От български ДМ ли е закупена? Ако да, още утре да ги наобиколя.
Да. От ДМ. В Бизнес парка.  Peace
Купих си пудрата в дървена кутия на Герлен и съм много щастлива. Heart Eyes
Ех, честита! Hug
Покажи. От къде. За колко?

Общи условия

Активация на акаунт