МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 127
  • 775
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 849
А точно днес си взех с такова желание и охота mini nude Grinning

# 211
  • Мнения: 2 763
Имам на Герлен  Blurring Active base. С комбинирана кожа съм и я ползвам само когато се гримирам, което правя все по-рядко, определено мога и без нея.
Един от най-любимите ми фон дьо тени е предната версия на Terracotta Joli teint.Много го харесвам за лятото когато имам лек тен, защото придава естествен сочен вид на лицето и не ми омазнява.Много по-леко го усещам на лицето от СС крема на Шанел (предишната версия). Затова дамата, която го заглежда и му се чуди, искрено съветвам да посети неколкократно някой от магазините за селективна козметика, да си поиска мостри и да пробва, защото нещо, което на мен или на някоя друга дама й харесва, на нея може да не й хареса и обратното.

Благодаря, veka! Ще взема мостри да го видя.
База не мисля да купувам в момента. Понеже стана въпрос за Герленските продукти, а аз винаги отбягвам техните без основателна причина, затова попитах Simple Smile
Имам 4-5 и мисля да изразходя първо тях. ~Étoile~, от илюминиращата база на ЕЛ имам. Стои красиво, но нещо в съставките и не ми понася. След един ден носене ми излизат някакви дребни воднисти пъпчици от нея. Затова я слагам рядко.

# 212
  • Мнения: X
А точно днес си взех с такова желание и охота mini nude Grinning
Тя е с добри отзиви- уточнявам се, че визирах мини сънсет.

# 213
  • Мнения: 31 112
И аз си купих мини nude. Очарована съм. Толяма обаче не бих купила никога.

# 214
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
Ох, бих ги бойкотирала на теория, но на практика...
Wink Напълно разбираемо и човешко е да капитулираме пред поредната красота (добре, че не ме чува ММ!) Grinning

# 215
  • Мнения: X
Моят ако разбере колко струват ще ни видите в новините.

# 216
  • Мнения: 2 763
Моят ако разбере колко струват ще ни видите в новините.

Laughing Laughing Laughing  ... и няма да сте единствените! Добре, че не различават нюансите на ФДТ, ружове, червила и прочие "жизнено важни" продукти Sweat Smile
Не знам дали си спомняте филма за момичето със зеленото шалче - една много симпатична шопинг маниачка, която се опитваше да се пребори с манията си ... напоследък все по-често се оприличавам на нея Worried

# 217
  • Мнения: X
На моят отдавна съм отказала да споделям за цени. Мрънках, че съм се изринала от един ФДТ на Лореал, той ме насърчи да съм си слагала ‘Диноната’, нищо че ‘сигурно струва двойно’. Аз за негово добро си трая...

# 218
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
Аз за негово добро си трая...
Няма по-човеколюбиви и мъжожалостиви от нас, няма Wink

НО като ме нервира нещо винаги му обещавам "скъпо ще ти излезе, любов моя!" И после му показвам какво съм си купила, че да се успокоя... онзиденшният скандал за самолетните билети се превърна в консилър и 2 четки, например! Излишно е да казвам, че нито едното не ми "трябва"!

# 219
  • Мнения: 98
Никога спирала не ми се е развазвала, дори и от 4 лв. Ронят се, слепват, миришат, опадат ми миглите, но “панда” не съм разбирала какво е точно. Е, сега разбрах и то с най- неподходящата за това спирала.
Да ти кажа не е от спиралата. Аз пък съм така с всички спирали от Лореал и Максфактор до Хелена Рубинщайн, и с възрастта става по-зле. Имам бегъл спомен, че преди 20ина години не беше толкова лошо положението, но сега буквално след час съм почернена под окото. От повече от 3 години съм основно с шанела и от време на време с хеленка.
И пак с моя си проблем, понеже нито една сефора не ми е много удобна та да се разходя ей така до там, дали някой знае какво е останало от ГОТ колекцията на УД? Отделно ще си чакам инфо и за новото зареждане

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 01:15 от Princess.

# 220
  • Мнения: X
Между другото, тук говорим ли си за парфюми? Защото последните ми 2 похпждения са невероятни и им трябва гласност. Ако не-моля да ме заметете.

# 221
  • Мнения: 31 112
Не, има си парфюмна тема, напиши там. Hug

Вчера проверих за GOT в Сефора Парадайз. Има само тъмния молив и три червила. Аз искам да си купя и златния, но нямаше.

# 222
  • Мнения: 98
Не, има си парфюмна тема, напиши там. Hug

Вчера проверих за GOT в Сефора Парадайз. Има само тъмния молив и три червила. Аз искам да си купя и златния, но нямаше.
Ок, значи чакаме новото зареждане и инфо от теб:gift_heart:.
И аз го искам, и севетлосиния, и 2 червила и друго на место ще реша.
Четките няма ли как да ги поръчаме отнякъде?

# 223
  • Мнения: 31 112
А има, но аз обичам да пазарувам от магазините.

# 224
  • Мнения: X

Светлосиният всъщност е прозрачно бял с много силни синьо-виолетови блясъци. Аз лично не знам как може да се ползва за целите, за които се ползват моливите.

Общи условия

Активация на акаунт