МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 263
  • 775
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 9 499
При мен става така с Le volume revolution напоследък, ту се размазва или пък ми слепва грозно миглите. Мислех си че този вид конкретно не ми пасва и да се върна към класическия le volume, но ако са го развалили ще сменя с Диор, които са ми също любими.
Аз също съм изключително недоволна и разочарована от Революшъна!  А чаках с такова нетърпение това издание!
Четка като боздуган и само слепване и наслагване на туш, който след това е невъзможно да бъде прецизно махнат, а да не говорим за оформяне и извика на миглите.,
За съжаление и Пъмп енд Волюм на Диор ми е същото недоразумение. И с нея не се разбрахме.
За сега май класическата версия на Ле Волюм работеше добре при мен. Поне нея да не я пипат и преправят!

# 241
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Можете ли да препоръчате синя спирала? Усилено издирвам за лятото. Бях се насочила към Pump and volume, синия вариант, но и от него има много недоволни. От Le volume blue night бях доволна като ефект, но синьото изобщо не си личи като цвят. Revolution първите 2-3 месеца беше Ок, сега вече не. Прекалено много туш оставя, много е дори като за двете очи. Миналата година чаках с нетърпение цветните на UD, но и те се оказаха неудачни според ревюта. Търся удължаване и разделяне.  bouquet

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 15:49 от Blue Turquoise

# 242
  • София
  • Мнения: 9 499
https://youtu.be/7HbGlZi6r8M
Тези сенки глос на Шанел заредени ли са в България?
Аз имам тези
https://www.chanel.com/us/makeup/p/176840/ombre-premiere-longwea … -cream-eyeshadow/
Обожавам ги!
Фино смлени, мажат се като масло!

Апропо, по нагоре коментираният бронзър в  дървена кутия на Герлен.
Цената му е 140лв; в Бюти зоун на Витошка го гледах в събота.
В същото време триото -състоящо се от контур, бронзър, руж+хайлайтър е 134лв.
Мнението на консултантката бе, че тройката си заслужава много повече, а и както veka, ако  не се лъжа отбеляза по-назад в темата, принта -златният беше заминал още на 2-3то врътване на четката и кутията, презентираща новата бронз красота беше реално..само в 2 цвята. От листото, в центъра на продукта, трудно с нормална четка за руж, би могъл човек да вземе точно розовият нюанс, но ...да! Иначе красотата на новата бронзираща пудра идва точно от дървената кутия!
Лично тя превъзнасяше най-много като формула новият хайлатър на Герлен в голямата кутия. Не спираше да го хвали. Добре омазана излязох:grinning: и сега ...съм чуденка!

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 16:06 от kopche

# 243
  • София
  • Мнения: 3 860

п.с. Има ли спиралите на Том Форд в Делириум? Така и не ми остава време да мина от там и да разгледам асортимента.

И мен ме вълнува този въпрос и най-вече дали има цветните спирали. Последният път когато пазарувах в чужбина Том Форд, консултантката ми каза, че спиралите му били best seller, но аз имах към онзи момент и си взех други неща.

# 244
  • Мнения: 3 372
Здравейте, знаете ли дали мога някъде да намеря парфюмите на Max Mara?

# 245
  • Мнения: 1 111
Имам дървена теракота от 2016 мисля и я купих именно заради красивата опаковка, вълшебния аромат и т.н., но на моята кожа оранжавее. Трябва да имам силен тен, а аз почти никога не се оставям в ръцете на слънцето, нито ползвам автоброзанти, за да стои наистина добре или пък прасковения цвят посредата да мога да използвам като руж. Отварям я от време на време да я вдъхна прекрасния аромат, но на ежедневна база ползвам бронзъра на Шанел в огромната кутия и ту фейсед за затопляне на лицето.
Копче, глосовете за очи са от круизната колекция на Шанел. От ревюта в YouTube останах с впечатление, че сребърния прави стъклен ефект върху клепачите и ми се струва, че може да се използва като хайлайтър за ефект мокра кожа.
https://www.chanel.com/us/makeup/cruise-collection/

# 246
  • Мнения: 4 024
Момичета сега минах през Сефора Парадайз и са заредили прочутата маска Summer days - Jet lag mask. Мисля, че е голямата опаковка (разбрах че има и травъл вариант, но не и тук). Цената е 97 лева.
Който се интересува да напада.

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 13:16 от Lale_Lili

# 247
  • София
  • Мнения: 9 499
Bowtie
Имам дървена теракота от 2016 мисля и я купих именно заради красивата опаковка, вълшебния аромат и т.н., но на моята кожа оранжавее. Трябва да имам силен тен, а аз почти никога не се оставям в ръцете на слънцето, нито ползвам автоброзанти, за да стои наистина добре или пък прасковения цвят посредата да мога да използвам като руж. Отварям я от време на време да я вдъхна прекрасния аромат, но на ежедневна база ползвам бронзъра на Шанел в огромната кутия и ту фейсед за затопляне на лицето.
Копче, глосовете за очи са от круизната колекция на Шанел. От ревюта в YouTube останах с впечатление, че сребърния прави стъклен ефект върху клепачите и ми се струва, че може да се използва като хайлайтър за ефект мокра кожа.
https://www.chanel.com/us/makeup/cruise-collection/
Ох, колко си мечтаех за тази дървения тогава! За мен тя и до днес си остава най-красивото издание! Blush

Да, явно е по-различна круизната серия. Нямам инфо по въпроса, за съжаление. Не съм ходила скоро в Сефора.
Абитюрент стягам! Той ми е фокуса сега! Yum

# 248
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
Момичета сега минах през Сефора Парадайз и са заредили прочутата маска Summer days - Jet lag mask. Мисля, че е голямата опаковка (разбрах че има и травъл вариант, но не и тук). Цената е 97 лева.
Който се интересува да напада.
Каква е тази толкова прочута маска? Какво прави с кожата за тази цена?

# 249
  • Мнения: X
Момичета сега минах през Сефора Парадайз и са заредили прочутата маска Summer days - Jet lag mask. Мисля, че е голямата опаковка (разбрах че има и травъл вариант, но не и тук). Цената е 97 лева.
Който се интересува да напада.


Благодаря за инфото, ще нападна и ще пиша отзиви после!

# 250
  • Мнения: 4 024
Каква е тази толкова прочута маска? Какво прави с кожата за тази цена?
[/quote]

Маската е хидратираща и много популярна с превъзходните резултати които дава.
Аз също ще я пробвам, но първо искам да изразходя тази която имам в момента.
Обещала съм си да не прекалявам с покупките, иначе щях да я купя веднага.
Чак съжалявам. И аз съм като онази със зеленото шалче дето не може да спре да пазарува.

# 251
  • Бостън
  • Мнения: 13 540
Момичета сега минах през Сефора Парадайз и са заредили прочутата маска Summer days - Jet lag mask. Мисля, че е голямата опаковка (разбрах че има и травъл вариант, но не и тук). Цената е 97 лева.
Който се интересува да напада.

Хммм, ревютата и не са чак толкова изключителни:
https://www.sephora.com/product/jet-lag-mask-P429952?icid2=summe … e:p429952:product

# 252
  • Мнения: X
Не са наистина, а на мен много ми допадна belif, имам мини, което ще подновя.

# 253
  • Мнения: 1 111
Bowtie
Имам дървена теракота от 2016 мисля и я купих именно заради красивата опаковка, вълшебния аромат и т.н., но на моята кожа оранжавее. Трябва да имам силен тен, а аз почти никога не се оставям в ръцете на слънцето, нито ползвам автоброзанти, за да стои наистина добре или пък прасковения цвят посредата да мога да използвам като руж. Отварям я от време на време да я вдъхна прекрасния аромат, но на ежедневна база ползвам бронзъра на Шанел в огромната кутия и ту фейсед за затопляне на лицето.
Копче, глосовете за очи са от круизната колекция на Шанел. От ревюта в YouTube останах с впечатление, че сребърния прави стъклен ефект върху клепачите и ми се струва, че може да се използва като хайлайтър за ефект мокра кожа.
https://www.chanel.com/us/makeup/cruise-collection/
Ох, колко си мечтаех за тази дървения тогава! За мен тя и до днес си остава най-красивото издание! Blush

Да, явно е по-различна круизната серия. Нямам инфо по въпроса, за съжаление. Не съм ходила скоро в Сефора.
Абитюрент стягам! Той ми е фокуса сега! Yum
За мен новата е по - красива, но наистина е колекционерски продукт, който нито веднъж няма да сложа, така че съм пас.
На теб пък ти предстои такова страхотно събитие, за което с или без глос за очи Шанел или теракота, ще обереш точките Simple Smile

# 254
  • Мнения: 2 786

Обещала съм си да не прекалявам с покупките, иначе щях да я купя веднага.
Чак съжалявам. И аз съм като онази със зеленото шалче дето не може да спре да пазарува.
Дали пък да не си направим и тема за психотерапия? Ще се отчитаме в нея с нещо от сорта: "Аз съм Марийка и не съм си купувала нищо от 2 седмици"... SmileySmileySmile... При мен това е максималният възможен срок май Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт