МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 146
  • 775
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 193
А някой знае ли какво точно на Hourglass са заредили в нашата сефора? Мернах един пост в инстаграм с някакво мини...

# 301
  • Мнения: X
Аз имам голям бронзър на ТФ и не е желе. Но и не умирам по него, така че вероятно съм се прецакала както обикновено.
За Наташа- любовта ми към нейните палитри (които имам) е безкрайна и няма нито един цвят от Sunset, Gold или Safari, които не бих ползвала. В Lila има такива, които не ми отиват, но не мисля, че като цяло прави цветове, които не могат да се носят. НО аз харесвам и Ривиера на АБХ, така че сигурно не съм мерило.
Следя инфо за hourglass тук, днес включих как да си ползвам палитрата и искам още.

# 302
  • Мнения: 2 223
Hourglass в Бг?!!! Това би било страхотно

# 303
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Кажи как и се поспри малко Grinning
Ето, може още някой начин да си харесаш:

# 304
  • Canada
  • Мнения: 3 452
Преоткрих наскоро и аз палитрата им с три ружа, не я бях ползвала отдавна.

Утре ще отида да погледна Hourglass Unreal Volumizing High Shine Lip Gloss в цвят Solar, прободе ме в сърцето Heart Eyes


Nia, какви грижи ти създаваше пудрата?

# 305
  • Мнения: 31 128
Hourglass в Бг?!!! Това би било страхотно
Не. Само едно мини, намерено около касата при минитата. Аз вчера не видях, но не съм и питала. Днес ако ходя ще попитам.

# 306
  • София
  • Мнения: 4 746
Мини бронзър на hourglass има. Видях го в Парадайс, но не помня кой цвят беше.
Аз имам в големи опаковки и трио ружове и съм много доволна.

# 307
  • Мнения: X
Agent, спирам се Simple Smile. По няколко пъти на месец.
Точно това клипче гледах вчера-благодаря.
Ядовете ми бяха свързани с това, че я пробвах като финиш пудра върху ФДТ и пудра с грешната представа, че заради по-топлото време кожата ми не е толкова суха вече. Направо се напуках. Вчера я носих само върху ФДТ, беше чудна, супер красив ефект.

Наистина ще се поспра. Тъй като днес остарявам, тази година си подарих разни ъпгрейди по лицето, ефектът вече е налице и мога да нося и по-матови неща, много съм щастлива. Единствено зоната около очите ме дразни, въпреки, че открих моя коректор, ще се радвам на препоръка за около очна грижа от някоя Сефорска марка.

Fonce, пиши отзиви после моля, хвърлила съм му око.

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 08:36 от Анонимен

# 308
  • Мнения: 619
Agent, спирам се Simple Smile. По няколко пъти на месец.
Точно това клипче гледах вчера-благодаря.
Ядовете ми бяха свързани с това, че я пробвах като финиш пудра върху ФДТ с грешната представа, че заради по-топлото време кожата ми не е толкова суха вече. Направо се напуках. Вчера я носих само върху ФДТ, беше чудна, супер красив ефект.

Наистина ще се поспра. Тъй като днес остарявам, тази година си подарих разни ъпгрейди по лицето, ефектът вече е налице и мога да нося и по-матови неща, много съм щастлива. Единствено зоната около очите ме дразни, въпреки, че открих моя коректор, ще се радвам на препоръка за около очна грижа от някоя Сефорска марка.

Fonce, пиши отзиви после моля, хвърлила съм му око.

Здравей, аз също имам тази палитричка от скоро и не съм открила съвсем начина, по който да я ползвам. Вчера нанесох под очите, за да покрия коректора и фдт и придаде много красив завършек 😍 Днес смятам да я нанеса върху цялото лице върху фдт, преди да сшожа руж, бронзант  и т.н, тъй като слагайки я накрая върху тях, не забелязвам много голяма разлика :/

# 309
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
За тази палитра ли пишете, момичета? Издирвах я преди време в кутия 6-ца заедно с ружовете, но явно е била лимитирано издание. Не знаех, че ги има поотделно, а и че се нанася на цяло лице. Що клипове изгледах тогава за тази 6-ца...🤦♀, луда работа. Определено Hourglass ме докосва много повече от НДенона и АБХ.

# 310
  • Варна
  • Мнения: 1 463
Здравейте, някоя от вас знае ли кога ще заредят колекцията Аладин в MAC?

# 311
  • Мнения: 31 128
Говореха за Юни месец. Чакаме я с нетърпение.

# 312
  • Варна
  • Мнения: 1 463
Говореха за Юни месец. Чакаме я с нетърпение.
Дано от червилото Princess incognito, има повече бройки, че навсякъде е изчерпано.

# 313
  • Мнения: X
Alexa, тази е палитрата, да. На първо четене доста ми допада. Вчера понапластих бронзъра и използвах само него, много красиво стоеше.

Golfo_di_Orosei, навсякъде съветват да се нанася последно и то точно върху други пудри, но за мен не сработи така. Явно пак си е индивидуално.

Аз искам руж и малко ме е яд, че не взех другата тройка с ружа, който нямам. Много ще се изкефя ако в БГ заредят hourglass, наистина продуктите им за лице са чудесни за сухата ми кожа.

# 314
  • Мнения: 31 128
Другата седмица Аладин, попитах. С премиерата.
В Сефора Парадайз има мини Hourglasse свряно отстрани на касите, 3-4 бройки плюс тестер. 48 лв. струва купих си едно. Има голям интерен преди мен дама го разглеждаше, а след мен две момичета го грабнаха с възклицания “най-после”.
В Инстастори съм снимала тестера, може да го видите.

Общи условия

Активация на акаунт