МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 073
  • 775
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 30 964
И аз смятам така. Комфортни, не изсушават, ярки,цветът е постоянен и се задържа добро време. Красива гилза и цветове. Само цената е кусур.

# 361
  • София
  • Мнения: 1 610
От голямата ми колекция от червила, за съжаление точно тези на Tom Ford са единствените, които се развалят Frowning1

На 23 май в Плаза Мол в Пловдив ще отвори врати магазин на MAC. А на 24 май колекцията Aladdin ще бъде заредена в магазините на марката.

# 362
  • Мнения: X
Как се развалят? 🙄

# 363
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз имам Spanish Pink от тази серия на Том Форд и също се развали. Мирише ужасно.

# 364
  • София
  • Мнения: 1 610
Както Lodsi казва - започват да миришат много неприятно.

# 365
  • Мнения: X
Колко са стари червилата ви и откъде са купувани? Аз нямам нито едно с наченки на разваляне, най-старото е на две години сигурно.

# 366
  • Мнения: 30 964
О да, имам и аз развалено перфектен нюд на Том Форд. Много го жаля, но това е положението. Мирише. Ползвайте ги бързо и без жал, че иначе ще ги изхвърлите, както трябва да направя аз.
Какво искате от Аладин?

# 367
  • София
  • Мнения: 1 610
Колко са стари червилата ви и откъде са купувани? Аз нямам нито едно с наченки на разваляне, най-старото е на две години сигурно.

Всички мои са купувани от Англия. Със сигурност имам 2 развалени, които бяха на по-малко от 2 години. Имам и поръчка с няколко бройки, 1 от които се развали, но останалите не.

# 368
  • Мнения: X
Колко бързо да ги ползваме? 🤣
Не знам. Моите са купувани от Малта, преживяли са много горещо време и нищо им няма. Последните две само са от тук, едното стана на година вече, но на никое червило нищо му няма.

# 369
  • Мнения: 30 964
Ами в рамките на една година. Т.е купуват се две примерно и се черви всеки ден с тях, а не се пазят за поводи и не се купуват 5-7-10 наведнъж

# 370
  • Мнения: X
Чак комично ми звучи, но карай.

# 371
  • Мнения: 30 964
Защо? Кое е комично?
Аз всъщност нямам друго развалено червило освен на Том Форд.

# 372
  • Мнения: 350
Какво искате от Аладин?
Много ми харесва палитрата, искам и червилото в цвят Princess Incognito и може би някой гланц за устни. Но в моя град няма магазин на Мак и не знам дали ще успея да хвана наличностите.

# 373
  • Бостън
  • Мнения: 13 361
Бърз гугъл сърч показва, че не само в нашия форум съществува този проблем с червилата на ТФ (TF lipstick goes rancid)

# 374
  • Мнения: X
Всъщност потърсих информация и се оказа, че се случва с всякакви марки червила.

https://www.google.com/amp/s/amp.reddit.com/r/MakeupRehab/commen … _gone_off_on_you/

Комичен ми беше съветът да се ползват бързо и да се купуват по малко. Как да стане? 😂

Бърз гугъл сърч показва, че не само в нашия форум съществува този проблем с червилата на ТФ (TF lipstick goes rancid)

Ако вместо това напишеш lipstick goes rancid излиза информация за всякакви марки червила включително и Шанел, но най-вече МАС. Аз купих глос на Фенти, който от самото начало миришеше лошо, което не значи, че глосовете на Фенти се продават развалени. Тъй че не са коректни обобщения, като тези на предишната страница.

Общи условия

Активация на акаунт