МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 195
  • 775
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 565
Тези червила нямат ли минита?

# 376
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Според мен (без да съм спец и/или химик) червила (изобщо продукти) в които има голямо количество натурални масла се "вмирисват" или "гранясват", както би казала баба ми - мирисът е много специфичен. Но пък тези масла поддържат устните ни хепи. Тези, в които има повече "восъци" май не се вмирисват така. Покрай всичките ми местения последните 20 год съм си намирала гримове, които съм забравила дори кога съм купувала, 80% са си в нормален вид и мирис. Едно Ланкомско е поне на 10+ год, идеално, чак зяпнах!

Чек - нищо не съм обобщила. Просто от любопитство погледнах дали и други са имали проблеми с  точно тези червила. Аз нямам такива и ми е все едно, но ми стана интересно каква би могла да е причината. Разбира се, че ако го има този проблем при ТФ ще го има и при други, те все пак не са чак толкова изключителни и различни.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 16:57 от Agent Provocateur

# 377
  • Мнения: X
Тези червила нямат ли минита?

Boys and Girls са clutched-sized и с огромен избор на цветове и консистенция. 100 цвята плюс лимитирани, най-различни консистенции и финиши.

https://www.allure.com/story/tom-ford-boys-and-girls-lipstick-names-personalities

Агент, знам, че не си обобщила. 🤗

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 16:58 от Анонимен

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Точно затова се развалят значително по- бързо. Ограниченията за ползване на консерванти и стабилизатори през последните години е причината и стриктното им спазване при някои марки.

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935


На 23 май в Плаза Мол в Пловдив ще отвори врати магазин на MAC. А на 24 май колекцията Aladdin ще бъде заредена в магазините на марката.

Това е прекрасна новина. Как не съм разбрала досега. Сега остава и една Сефора да отворят и щастието ще е пълно.

# 380
  • София
  • Мнения: 1 611
И аз имам някои стари продукти за устни, които си пазя за спомен. Като например този глос на Диор, който в ученическите си години гледах на страница на списание и мечтаех някой ден да го имам.


Разбира се, че е възможно всяко червило да се развали. Моят лош опит за момента обаче е само с Том Форд. Аз също много ги харесвам и неслучайно съм си купила толкова много цветове от марката, но е факт - имам няколко червила, които определено миришат гадно и се наложи да изхвърля.

# 381
  • София
  • Мнения: 3 853
Не знам колко точно червила на Том Форд имам, но едно от тях е купувано през месец май 2016 година, т.е е на 3 години, от тези двукомпонентните, пълни с олиа  и все още ухае прекрасно на ванилия - останало е съвсем малко в гилзата и сега когато съм в настроение да ползвам четка за червило го слагам точно него (дълбая с четчицата). Ходило е на лятна ваканция в Гърция цели три лета, защото беше любимото ми лятно. Не се е развалило, въпреки екстремните жеги.
Нито едно червило на бранда не ми е развалено. Единствено съм изхвърляла глосове на Ести, Клиник и Шанел, защото ставаха на бели парцали по устните и лепнеха грозно, предполагам че са били развалени.

# 382
  • Мнения: 248


На 23 май в Плаза Мол в Пловдив ще отвори врати магазин на MAC. А на 24 май колекцията Aladdin ще бъде заредена в магазините на марката.

Това е прекрасна новина. Как не съм разбрала досега. Сега остава и една Сефора да отворят и щастието ще е пълно.
И аз не знаех 😲😍 От колко часа е откриването и ще има ли някакви промоции или нещо такова?

# 383
  • Мнения: 7 565
Не знам за вас, но при мен гланцовете се развалят значително по-бързо от червилата (течни или в гилза). И аз като Агент го отдавам на повече масла. Затова гледам да взимам минита, когато има.
Мерси за линка, Check please.

# 384
  • Мнения: 154
Здравейте, момичета! Бихте ли ми дали препоръка за пудра за фиксиране на коректора под очите. До сега дрогерийните се справяха, горе долу, но напоследък кожата там е доста суха, а и след 30 и фините линии си казват тежката дума Blush И си мисля, че е време да инвестирам в по-high end вариант.

# 385
  • Мнения: X
Аз открих моята, но не стандартния вариант- hourglass. Справя се добре и озарява красиво, всичко друго по-тежко, всичко пробвано от родния пазар ме прави на бабичка. Отдавна не фиксирах преди да си намеря тази пудра.

# 386
  • София
  • Мнения: 158
Аз открих моята, но не стандартния вариант- hourglass. Справя се добре и озарява красиво, всичко друго по-тежко, всичко пробвано от родния пазар ме прави на бабичка. Отдавна не фиксирах преди да си намеря тази пудра.
Моля, за линк на пудрата.

# 387
  • Мнения: X
Аз купих тази палитра, ползвам пудрата по средата за под очи. Дава красив финиш, продава се поотделно, но поствам това, което аз имам, защото я намирам за изключително добра покупка. https://www.hourglasscosmetics.com/products/ambient-lighting-palette

# 388
  • Мнения: 620
От колекцията Аладин на Мак май най-много искам яркото цикламено червило 😍 Имам и други подобни и много ми харесват за лятото. Чудя се за пигмента също, но другите продъчукти ще ги пропусна - зарината съм с хайлайтри, бронзъри и палитри... А от глосовете май нищо не ме грабва, поне от видеата, които гледах. А вие на кое се точите 🥰

# 389
  • Мнения: 199
Момичета, намалението на парфюми в Дъглас и БЗ дали е до 26ти включително или 25ти е последния ден ?

Общи условия

Активация на акаунт