МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 46 тема

  • 41 268
  • 775
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 1 611
Аз в момента съм с тоника с витамин Ц, но скоро го започнах и още нямам натрупани впечатления, освен че ми мирише на препарат за чистене 🙊

# 661
  • София
  • Мнения: 6 314
Показания комплект на Клиник го пробвах ранна пролет и е страхотен. Кожата се избистря, светва, блърва. Много ми хареса. На есен пак ще го взема.
Витамин Ц се отразява отлично на кожата ми и видя ли, че се съдържа някъде - купувам. Тоника на Пикси също смятам да взема.

# 662
  • София
  • Мнения: 2 666
Някой пробвал ли е тоникът на Пикси с витамин С?
А прахчета и буустъра на Клиник с витамин С?

Имате ли някакви отзиви?

Точно за него ще ходя днес. Четох много ревюта и мисля, че е добър продукт. Витамин С ми се отразява добре по принцип.

Втора вечер използвам серума на ЕЛ и ми харесва.

За CLINIQUE Id имате ли вече наблюдения?

# 663
  • Мнения: 31 239
Хубав е продукта и правя кожата да свети, но лятото в това слънце не бих използвала витамин С никога. Пазете се от петна.

# 664
  • Мнения: X
Точно през лятото е още по-важно да се използват продукти с витамин Ц. Безброй информация има по въпроса.

https://www.google.com/search?client=ms-android-huawei-rev1& … 0i263.KJmfTaiKY9o

# 665
  • Мнения: 31 239
Не ми се спори. Всеки сам да прецени за себе си и да си носи отговорност. Страшно много хора се оплакват и борят петна.
https://www.arlen.bg/blog-article/129/kozmetika-s-vitamin-s-prez … a-ili-vredna.html

# 666
  • София
  • Мнения: 2 666
Имам ужастна мелазма и много внимавам заради нея. Мисля зимата да го използвам, но сега ще го купя, защото имам финансова възможност. През есента имам доста разходи покрай децата и сега се запасявам с козметика. Както баба ми казваше "не ти иска нито храна, нито вода" Simple Smile.

# 667
  • Мнения: X
Според мен зависи от продукта, но аз зимата наблягам на киселини и ретинол, лятото ще мина на Витамин C. Ще взема Тоника на Пикси тези дни и ще пиша.

Добавям- всъщност тези сашета на Клиник са подходящи за лятото, ще взема и тях- благодаря!

Последна редакция: пн, 17 юни 2019, 16:44 от Анонимен

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз ще взема този прословут тоник на Пикси,но на есен.Сигурно само аз не съм го пробвала още.

# 669
  • Мнения: 185
Някой пробвал ли е новия NARS Orgasm Liquid Highlighter ? Много ми харесва,но нямам възможност да го пробвам преди да го купя.

# 670
  • Мнения: 31 239
И аз ще взема този прословут тоник на Пикси,но на есен.Сигурно само аз не съм го пробвала още.
Този на Пикси е с гликолова киселина супер известния. Аз си го ползвам него и сега.

# 671
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Май всички ще си го купим този всеизвестен Пикси тоник, аз също съм му хвърлила око.😁 Точа се и на Thayers Witch Hazel от доста време, ама все нещо друго си купувам.😃
Искам да се оплача, че влезнах в една Сефора в Рагуза с надеждата, че ще намеря лятната лимитка на Нарс оргазмения руж и на, взех дървото. Sad Имам чувството, че навсякъде е свършил, защото и в самия сайт не го намерих.

# 672
  • София
  • Мнения: 1 611
Искам да се оплача, че влезнах в една Сефора в Рагуза с надеждата, че ще намеря лятната лимитка на Нарс оргазмения руж и на, взех дървото. Sad Имам чувството, че навсякъде е свършил, защото и в самия сайт не го намерих.

Заредиха го в CultBeauty, може да го поръчаш от там.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ружът е наличен в Selfridges. Беше свършил, но презаредиха.

# 674
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Благодаря, момичета.😘

Едит: Ще го поръчам от cultbeauty, макар да го има и във feelunique, но как са доставките с този сайт? Пристигат ли здрави нещата до България? Че хич няма да ми е приятно ако дойде начупен. Simple Smile)

Последна редакция: пн, 17 юни 2019, 20:40 от sunattraction

Общи условия

Активация на акаунт