Женени от пръв поглед < II сезон > тема 9 /22.04 - 28.04/

  • 57 883
  • 1 639
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Sofia
  • Мнения: 3 802
Юлка явно придобива манталитета на стара мома, не е престаряла, само на 36 е. Но колкото по-дълго живееш сам, толкова по-голям егоист ставаш, интересуваш се само  за козинката си и е трудно да правиш компромиси. Ако на тези години имаше мъж и 2 деца, друго шеше да е!

# 1 336
  • Мнения: 1 804
Гледам всички двойки и се чудя - тези хора не обичат ли да флиртуват? Хубаво - не са им се подкосили краката от любов, но не им ли е интересно поне мъничко да се позабавляват, малко да провокират другия? Всички се държат все едно са с колеги на командировка, освен Зарко де, ама той пък нещо яко се е объркал как точно трябва да стават нещата.

# 1 337
  • INFJ
  • Мнения: 9 381
За да се стигне до флирт, пак трябва да ти харесва поне физически въпросният човек. А и повечето свалки изглеждат толкова жалки за страничните наблюдатели, че е по-добре да си ги пазят за моментите, в които няма камери наоколо Grinning

# 1 338
  • Мнения: 15 960
Юлка явно придобива манталитета на стара мома, не е престаряла, само на 36 е. Но колкото по-дълго живееш сам, толкова по-голям егоист ставаш, интересуваш се само  за козинката си и е трудно да правиш компромиси. Ако на тези години имаше мъж и 2 деца, друго шеше да е!
Ама то никой не иска от нея компромиси. В крайна сметка пратили са я на екскурзия, ми зарадвай се, няколко дена ще се поразходиш, ще разглеждаш, ще си хапваш в ресторантчета, ще се глезиш в хотела, то за всяко нещо недоволства и търси кусури.

# 1 339
  • Мнения: 1 187
Това дето го каза мерал в промото коментирахте ли го?  Ивана звучеше сякаш направо и е забавно. А горкия мерал.... Много тъпо ми стана за него. Нямаше късмет  падна  му се шафрантия дето се е записала за майтапа.  С тази смешна посредствена  "професия" се мисли за  нешо пивече от него.

# 1 340
  • Мнения: 311
Това дето го каза мерал в промото коментирахте ли го?

Какво е казал?

# 1 341
  • Мнения: 19 501
Попита Ивана дали играе роля в отношенията им

# 1 342
  • Мнения: 6 930
Е добре, такава била, той бил такъв. Не допускате ли, че просто Юлия може да не го е харесала? А може и Мишо да не е харесал Юлия, просто да е любезен през тези три дни докато са заедно. Никой не е казал, че край - видели са се и трябва да са обсебени един от друг.

Човек, който е стигнал до идеята за брак, още повече и с непознат, па макар и в предаване, трябва да е доста над неща като "на пръв поглед не ми хареса" или "не е моят тип".
Но Юлия се оказва, че май все пак не е узряла за брак, такова цупондрене и фасони от самото начало, вместо да се опита да пообщува с тоя човек. Все пак, нито е противен, нито се държи лошо с нея. Уж готова да се мести, ама всъщност не...и тука синдрома на принцесата-  "щях и бих, ама да беше Илън Мъск или Брад Пит" примерно. Ама кой знае и те какви чешити са, а сигурно и хъркат.

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 22:46 от tuali

# 1 343
  • София
  • Мнения: 2 239
О да, само при Юлия е проблемът, а Ивана е  над неща като "на пръв поглед не ми хареса" или "не е моят тип".
Всичко е за сеира. Този сезон е много по-ниско бюджетен от първия и е пълно фиаско. Яд ме е как подценяват зрителите. Почти, колкото ме е яд и на триенето на коментари от темата.

# 1 344
  • Sofia
  • Мнения: 3 802
Под компромиси имах предвид да можеш да приемеш другия такъв какъвто е, без да се опитваш да го променяш! А това значи все с нещо  да направиш компромис, никой човек няма само положителни качества Simple Smile Всеки сам си преценява кое може да приеме и кое не! Когато дълго време си свикнал да се съобразяваш само със себе си, почваш да си мислиш, че си центърът на вселената и всички са длъжни да се съобразяват с теб. Няма как да очакваме от Юлка да се зарадва, тя се има за Кралица, а те я пратили на забутано езеро, за което не е чувала и то в скапано време, при това с мъж, който според нея й е под нивото Simple Smile

# 1 345
  • Мнения: 1 610
Хайде, вече генерализираме за Мишо и Юлия - сравняваме ги с циганите, не се интересуват от света, в който живеят, не знаят какво става в съседните държави или в други точки на Европа...И това само от едно телевизионно предаване. Дори се предполага, че не знаят кой е шестият по големина град в България и с какво е известен и ще мигат на парцали като ги питат...Големи профайлъри са се навъдили напоследък в БГ - мама. Състезанието ''Кой е по-по-най'' да започне сега!

А ти ще ми казваш какво да мисля ли и дали да го пиша??? Ще поправяш впечатленията ми? Я, не се прави на профайлърка! Четеш ли с разбиране или усвои само думата “цигани”?
Да, това е само предаване, в което участват реални хора. Не мога и няма да го гледам, ако не ме впечатлява с нищо. А впечатленията си ги пиша в темата за впечатления.
А те са: голямо разминаване с очакванията ми за съвременните млади хора, живеещи в големи градове. Странно ми е, че не са изявили желание да пътуват, да се запознаят, да научат (един лесен за разговори английски, не японски, не португалски), да разговарят, да мечтаят и да се впечатляват.
И да, важно е! И да, голяма работа е! И да, личи си!
Ако ти не разпознаваш хората, аз мога. На мене ми е лесно.
А ако мижеше да четеш с разбиране, щеше да прочетеш, че споделям само допускания и предположения. Ако трябва да заложа 20 лева, че Мишо или Юлия  знаят кой е шестият по големина град в България или столицата на Словакия, няма да ги заложа. Щото може и да се окаже, че ги знаят.
Но по-вероятно е да не ги интересува изобщо.

Само ще кажа ''ха-ха-ха'' за това как един човек се пали и пеняви по форумите за телевизионно предаване. Това болднатото ме докара до здрав смях.

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 22:24 от Карла_Карла

# 1 346
  • Мнения: 311
Благодаря, milittana!

Не знам дали е редно въпросът да бъде коментиран така, както е изваден от контекста.

Ивана не влага нищо в тези отношения, просто се оставя да бъде ухажвана и глезена, докато на Мерал му се иска да им се получи и надеждите му не са се изпарили, въпреки че вижда, че не е лъжица за неговата уста.
Освен това, понеже нагоре говорите за флирт, тя си флиртува и като цяло се държи добре с него, поне от това, което ни показват, така че за него не е много трудно да се подведе и да повярва, че е възможно.
Това е нейната грешка и е нещото, което не одобрявам в поведението ѝ. Но не съм сигурна, че изобщо разбира, че ще го нарани накрая, като му прочете присъдата. Тя е готова и подписана, Ивана просто я отлага, защото ѝ е хубаво за момента. Егоистично поведение.
Жалко...

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 22:23 от tidaflyr

# 1 347
  • Мнения: 319
За Ивана и Мерал смятам, че дори и Ивана да се е записала с цел реклама, Мерал винаги е можел да обърне везните в негова полза. Но в момента, в който е взел и да се цупи и да и мрънка и нещата са приключили

# 1 348
  • Мнения: 19 501
Ивана и Мерал ми вървят към ледена епоха в отношенията. Той я провокира с думите "Любовта не идва", тя му се прозява насреща. Очевидно е, че не живеят заедно, не прекарват и свободното си време заедно и въобще предизвестен край е при тях. Жалко за Мерал, но би трябвало да го предвиди.

# 1 349
  • Мнения: 319
Незнам защо, обаче си мисля в началото, че имаха шанса. Но Ивана е каквато е.Мерал, още отначалото започна и да я ревнува и да и се цупи. Ако го беше изиграл в стил аз съм готин пич, непкуист, щеше да е друг. Той загуби от това, че се показа зависим от нея

Общи условия

Активация на акаунт