Женени от пръв поглед < II сезон > тема 9 /22.04 - 28.04/

  • 58 082
  • 1 639
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 478
Скрийншотове от предаването, на които се вижда къщата, са поместени малко по-напред в темата.

# 271
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 514
Ех, къщата на Андрешко рязко измести акцента от "забежките" на Мишо по сайтовете за запознанства:)

Мисля, че Андрешко никога не се е радвал на такъв успех и разпознаваемост докато е бил само наследник на Антим I, ако и да е бил постоянно присъствие по кабеларките:) Това предаване рязко му вдигна акциите, има надежда и за него да си намери дом/да му върнат апартамента (а дано, ама надали), и да се скрие.
Ей го на, на Форчо му потръгна - намери си приятелка (не е сигурно:) както казват в едно предаване), може и Андрешко да го огрее.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 3 113
Видях скрийншотовете, но все се надявам в епизода да видя повече или не се вижда?Къщата я показаха в началото, после като заведе там Таня май и после като си вземаше багажа или?

# 273
  • София
  • Мнения: 7 895
Къде изчезнахте всички?
Да не кръстосвате Симеоново Stuck Out Tongue Winking Eye

# 274
  • Мнения: 4 891
Каквото се вижда от къщата съм го шотнала. Само таралясника в двора не съм снимала, но преди това май имаше кадри с него, затова не си направих труда.

И аз щях да питам къде са всички. Много тихо.

# 275
  • София
  • Мнения: 2 241
Аз отивам до магазина за розе, да има време да се охлади за коментарите след първата брачна нощ.😉 Не ми е интересен Светозар, още по-малко къщурката му, чакам младоженците.

# 276
  • Мнения: 9 183
Е от 18 до 19 ч. е час пик,всеки се прибира от работа ,всички са някъде по трасето Simple Smile
И на мен  ми е малко странен този ентусиазъм за издирването на Лисановата къщурка.То е ясно,че половината неща са бутафория.
Чакам и аз новите,да видим как са си прекарали почивката.

# 277
  • Мнения: 9 162
Честит Рожден Ден, Номерче))
Да си жива и здрава, обичана и успяла във всичко))
Това е най-хубавата възраст за една жена (според мен)

Бе как не можете да намерите една къща, бре(( Оставих ви, напътих ви, дадох координати -Симеоново и нищо,еййй))
Викам да се съберем в сладкарница Романс по Великден да счупим яйцата и се пръскаме по улици, пътеки, катерим по дърветата за изглед, лазим в храстите и изобщо изораваме цяло Симеоново.))
Те какво си мислят, няма да се усетим.
Иначе -да, не може без съгласие да качваш снимки но на човек, не на местност, сграда и т.н. Освен това Зарко участва в предаване и се е съгласил да бъде публична личност Не плашувайте хората с това съгласие и не знам какво си. Ние не навлизаме в личното му пространство, а снимаме изгледи от Симеоново, защото си търсим подобен имот.

# 278
  • Мнения: 478
Викам да се съберем в сладкарница Романс по Великден да счупим яйцата и се пръскаме по улици, пътеки, катерим по дърветата за изглед, лазим в храстите и изобщо изораваме цяло Симеоново.))
Те какво си мислят, няма да се усетим.

Местните ще помислят, че някой е изчезнал и сме организирали издирване.

# 279
  • Мнения: 9 162
Няма лошо и местните да са наясно, тъкмо ще се включат)) Колкото повече-толкова повече)))

# 280
  • Мнения: 278
Викам да се съберем в сладкарница Романс по Великден да счупим яйцата и се пръскаме по улици, пътеки, катерим по дърветата за изглед, лазим в храстите и изобщо изораваме цяло Симеоново.))
Те какво си мислят, няма да се усетим.

Местните ще помислят, че някой е изчезнал и сме организирали издирване.
  Напиках се от смях хах

# 281
  • Мнения: 422
Вокса може за зет да го огледам докато чупим яйцата Simple Smile)) Имам предвид, дето ще се събираме да си режем козунаците и да си чупим яйцата . Пък нека Синеочка му каже какво чудо е щерката, има й дата и час на раждане Simple Smile))

# 282
  • Мнения: 4 891
Вокса може за зет да го огледам докато чупим яйцата Simple Smile)) Имам предвид, дето ще се събираме да си режем козунаците и да си чупим яйцата . Пък нека Синеочка му каже какво чудо е щерката, има й дата и час на раждане Simple Smile))

Много дърт за нея бре 😂😂😂 Почти 17 години. Тя сега на толкова почти.
Или ти зетя за тебе си ще го гледаш. Той водолей на него най-много му подхожда везничка. Пък твойте и двете са огИн.

# 283
  • Мнения: 422
Вокса може за зет да го огледам докато чупим яйцата Simple Smile)) Имам предвид, дето ще се събираме да си режем козунаците и да си чупим яйцата . Пък нека Синеочка му каже какво чудо е щерката, има й дата и час на раждане Simple Smile))

Много дърт за нея бре 😂😂😂 Почти 17 години. Тя сега на толкова почти.
Или ти зетя за тебе си ще го гледаш. Той водолей на него най-много му подхожда везничка. Пък твойте и двете са огИн.

Първо да видим дали козунакът му е станал на конци! Годините-после ще ги мислим! Wink
P.S. Дано има чувство за хумор, че да не ни води на разходки до Витоша..

# 284
  • Мнения: 25 894
Съфорумката дето щеше да качва снимка и тя се покри. Много съспенс. Обаче вече ми е ясно, че къщата НЕ Е в Симеоново.

Общи условия

Активация на акаунт