Женени от пръв поглед < II сезон > тема 9 /22.04 - 28.04/

  • 57 967
  • 1 639
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 39 558
Така де. Поне Захарничката да даде жокер.

# 316
  • Мнения: 25 836
Деска, тук е момента да се отсрамиш, или си на 80 г?

# 317
  • Мнения: 422
Казвам ви, разсъхнала се е работата между Форко и кумата. Дайте да нищим това Simple Smile

# 318
  • Мнения: 569
За мен вече е без значение къде точно е въпросната къща. Дразня се като зрител, че лъсна поредната лъжа при Андрешко Лисански, която някакви телевизионери са опитали да закърпят нескопосано и да ни пробутат на нас - зрителите на предаването им.

# 319
  • Мнения: 9 156
Жената стана пишман, че сподели нещо и писа.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 21:26 от fanfanito

# 320
  • Мнения: 569
Казвам ви, разсъхнала се е работата между Форко и кумата. Дайте да нищим това Simple Smile
То освен маман и систъра се съмнявам някой друг да се задържа около Форчо за дълго време. А и с изказванията му на сватбата за нея - тя е човека, благодарение на който аз днес съм това, което съм и съм тук изобщо (по спомен нещо такова ми се върти, че беше казал) ми звучи като, че тя му е била ментор и го е наставлявала. Като го гледам какъв е днес, не ми се мисли какъв е бил преди  наставничеството на кумата...

# 321
  • Мнения: 25 836
Жената стана пишман, че сподели нещо и писа.


Да не е давала грешен адрес. Хората днес са ходили до Симеоново.

Иначе и мен ме е яд, че ни правят на глупаци (продукцията).

# 322
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 510
Деси, ето как се прави.



Мн полезен пост за всички лаици в качването на снимки. Мн благодаря

# 323
  • София
  • Мнения: 1 123
На мен не ми е проблем, че съм се разходила до Симеоново, живея в Драгалевци.. 5мин ми е..
Просто ми се искаше да допринеса с нещо за темата, защото макар и да не пиша, ви чета всеки ден и темата е на доста по-високо ниво от предаването 😀

# 324
  • Мнения: 4 891
Бе, ти така и така си от Драгалевци я вземи ги огледай и там, може заекът да изкочи от там 😂😂

Бат, моля няма за какво, исках да съм полезна.

# 325
  • Мнения: 422
Представяте ли си следната картинка:
Тричките умници-хубавици(психо...както искате довършете думата) се събират в апартамента наМаги и гледат предаването. Обути с калцунки, и коментират:
“ Даа, Миленка, тук ти личи гримаса! Онези от бгнамаммта  що ти казват, че си стоунфейс? Ма как, абсурд! И веждичката ти даже мръдна, виж, виж, забеляза се даже!”
Другата, Кукулева, облещила венци и го кръстила усмивка. Лееко се измъква от събранието на врачките и хвърля бърз поглед на гардероба на домакинята.
А Магито, като добра домакиня, им свари кафе на печката със свален капак!

Между другото, искам рецептата за кафето!

# 326
  • София
  • Мнения: 1 123
Лоши сини очи (няма такова определение за сините очи) 😁, гаранция давам, че не е в Драгалевци.. Може да е някъде по вилните зони между двете..

# 327
  • Мнения: 2 990
гаранция давам, че не е в Драгалевци.. Може да е някъде по вилните зони между двете..

И аз мога да потвърдя. Но хич няма да се занимавам със Зарковата къща

# 328
  • Мнения: 240
Да се настроим вече за първата брачна нощ Simple Smile

# 329
  • София
  • Мнения: 1 123
Според мен Мишо и Юлия са изконсумирали първата брачна нощ 😁 Грееха направо в промото, Юлия точно както една жена грее задоволена сутрин 😂

Общи условия

Активация на акаунт