Женени от пръв поглед < II сезон > тема 9 /22.04 - 28.04/

  • 57 839
  • 1 639
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 076
Какво значи нестабилен доход или там как беше написано?
Мишо има кола, мотор, колело, собствен дом, разни джаджи музикални (не са без пари),добре облечен е (не кат Форката), нормален средностатистически мъж, който може да издържа семейство. Има си и жилище обзаведено и самостоятелно (може да е малко, но е негово) Какво за Пловдив? Да не я пращат в някакво село? При това не са решили, не са се преместили. Нали на Юлия най-важното беше да създаде семейство и има деца. Оказа се май друго. Дори Васа с баничарката нямаше да е недоволна толкова.
Това за парите беше нагло. Тя умишлено не взе пари и нарочно подчерта. То парите не са да се плаща храната, може нещо да си купи я сувенир, я нещо знам ли, аз винаги нося пари в себе си, като излизам. Дори книга или вестник може да иска да си вземе, това май не се осигурява от продукцията. Ясно е, че Мишо ще плати (ако се налага, то си е безплатно май от продукцията), то се вижда, че не е мухльо, но тя да не би да се мине и дава пари за нещо. Сметкаджийка е Юла, на това ми прилича.
Какво за тялото била добре, щото е слаба. Я вижте дебелия глезен. Защо не я дадоха по бански в басейна да се види по-добре , много ме е яд. Краката на Юла са къси , ама още не съм ги огледала добре. Само в бюста е добре. Мишо е добре на височина за нея (тя даже май е ниска), няма корем, стегнат е във фигурата, краката са му дълги за мъж, еми само косата е зле, но не винаги. При това има трапчинка на брадата, значи е волеви мъж. Бе тази, да е бизнесдама, някаква доказала се в нещо, пък то...Не вярвам да е имала връзка с нещо по-така от Мишо. На мен ми изглежда, че го харесва ама иска да се представи за нещо, избива комплекси.
Фани ,ти си пристрастна мила 😊
Но си права ,много постна Юлия . Дори и подпийнала не беше чаровница и огнена.

# 691
  • Мнения: 574
Може и сметкаджийка да е, не знам. Ако бяха излязли навън и не си беше взела пари, щях да съм WTF?
Но те са в хотела, какви сувенири, какви покупки ще правят?
Може и да е нейна тактика де, да го види как ще реагира Thinking

# 692
  • Мнения: 9 124
Аз, че се шегувам и правя на ударена е вярно. Но истината е, че от предложените в това предаване Мишо ми е най-симпатичен. Е сега не мога с някакъв 30 годишен мъж да го сравня, нито Заро с него, но на 30 Мишо добре е изглеждал, а на 55 със сигурност ще е по-добре от Заро.
Това, че съм жена не значи, че всичко ще приема от една жена и ще застана на нейна страна. В случая от двамата Мишо се държи земно и приятелски, а Юла прави чупки и се мисли за нещо дето не е.

# 693
  • Мнения: 485
За пореден път се уверявам, че такава злоба и жестокост, каквато може да изсипе жена връз друга жена, рядко се вижда. После как да искаме мъжете да ни уважават и да има равнопоставеност, като жените сами се плюят една друга, и то за пълни глупости. Изводи и заключения се вадят от няколко монтирани кадри за има-няма 20-30 минути ефирно време.
Ивана пък не била сготвила, не била раздробила сиренето достатъчно... То свекърва да беше, нямаше да нарежда така!

Критикувате психоложките, обаче и вие не падате по-долу - на мъжа някак всичко му е простено: е, "Мишето" хъркал, то човещинка, е, онази пък сама си е виновна да му провокира ревността с възмутителните си пошли клипове, милите мъжлета, те имат само някакви дребни, пренебрежими недостатъчета. Затова пък "Юла" трябва, заслепена веднагически от невероятния Мишов чар, да си напусне работата, която й осигурява някаква относителна независимост, за да се впусне в неизвестното с този чуден мъжки екземпляр, който, оказва се, все пак също живее при родителите си, па макар и на горния етаж. Все жената трябва да се нагоди според нуждите мъжки, да му дава това, от което "той има нужда", а не това, което тя мисли. В крайна сметка възгледите ви са доста сходни с тези на психоложките. Wink

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 19:20 от ПiПiруда

# 694
  • Мнения: 2 363
Кога е казала Юлия , че няма пари и по какъв повод? пропуснала съм нещо..

# 695
  • Мнения: 4 746
Съседът ми има масажно студио и е трудно да се вредиш от баби за масаж, графикът му е пълен. С лечебни масажи се занимава.
И като гледам добре и охолно си живее, не е като да му е нестабилен доходът.

Юлия няма как да си напусне работата веднага, аз така я разбрах, а не като да няма намерение да я напуска изобщо. Просто се застрахова, което е нормално.
Но може да опита все пак да си пусне неплатена за 1 месец, то даже и няма да е месец, за седмица могат да направят снимките.

# 696
  • Мнения: 422
Добре де, Вокси каза, че на интервютата са го питали може ли да отсъства от работа един месец. Няма как да не ги питат такова нещо. Питали са и Юлия, и Мишо. Юлия на кого ги разправя тези неща за работата? Нали и Мишо е бил на интервю и знае, че това би трябвало да е изкоментирано и изчистено като проблем. Директно заявявайки това (при положение, че той е наясно, че е обсъдено), аз го чувам “Не ме кефиш, под нивото си ми, няма да се получи”. Много надменно и нетактично.
P.S. BadBluEeYes , разсейваш сe Grinning

# 697
  • Мнения: 9 124
Те не само самолета не знаеха къде да го търсят, ами и асансьора трудно намериха май.
Като излезнаха да обядват и в коридора Юлия попита дали е взел пари да плати, защото нейните ги оставила в стаята.
Пипируда, аз казвам каквото виждам и мисля. Защо не сме така към Зарко солидарни щом сме против жените? Да, за мен Юла не струва и това е. Поне засега от видяното. Не са само няколко кадри за мен. Достатъчно ми е за първо впечатление, не съм на 20 години, а когато нещо гледам съм съсредоточена. Тук си сверявам часовника и ми е интересно дали ще уцеля участниците чисто психологически. За визия вече всеки си има мнение, моето е такова, а ти щом мислиш че Юлия е прекрасна , пък Мишо смотан и не и подхожда...няма проблем, всеки си вижда според вкуса. Тук повече се шегувам, защото разпускам, но иначе да, мнението ми е това. Само в едно ще си променя мнението. Май наистина има нужда и е вярно това за образование или поне желание и постигане на нещо. Юла и това няма , а Мишо е и масажист, и музикант. Пак е повече от нея от това поне, което ни е представено.

# 698
  • Мнения: 15 960
Е колко пък сложно е да напуснеш работа в магазин? За няколко дена и готово. Винаги можеш да си продавачка.
А Мишо си има клиентела, групата му е там, предлага самостоятелно жилище...Естествено, че е по-логично тя да отиде при него.

# 699
  • Мнения: 4 746
Тя въобще не е мислила, като е отговаряла, предполагала е, че ще я мачнат с някой от София или най-много Перник.

# 700
  • Мнения: 1 802

Критикувате психоложките, обаче и вие не падате по-долу - на мъжа някак всичко му е простено: е, "Мишето" хъркал, то човещинка, е, онази пък сама си е виновна да му провокира ревността с възмутителните си пошли клипове, милите мъжлета, те имат само някакви дребни, пренебрежими недостатъчета.

До  колкото знам човек  не избира дали да хърка или не, обаче в какви клипчета участва избира!

# 701
  • Мнения: 25 741
Затова пък "Юла" трябва, заслепена веднагически от невероятния Мишов чар, да си напусне работата, която й осигурява някаква относителна независимост, за да се впусне в неизвестното с този чуден мъжки екземпляр, който, оказва се, все пак също живее при родителите си, па макар и на горния етаж.
Голяма независимост, навряна в панелката с баба, мама и братче. Ако Мишо имаше къща в Бояна, нямаше да се двоуми да напусне престижната си работа на продавач консултат. Айде с двойните стандарти са се спрем.

# 702
  • Мнения: 25 741
Е колко пък сложно е да напуснеш работа в магазин? За няколко дена и готово. Винаги можеш да си продавачка.
А Мишо си има клиентела, групата му е там, предлага самостоятелно жилище...Естествено, че е по-логично тя да отиде при него.
Точно така е.
Единствен минус виждам,  че отдолу живеят родителите му, но това може да се преживее и  е по добре от квартири или навряни 3 поколения в апартамент.

# 703
  • Мнения: 319
Бе, аре моля ви се. Аман от кандидатки за принцеси. Всеки сам е длъжен да мисли за себе си и като тръгнеш да търсиш човека. Не се изсипваш на непознат като торба за гледане. Ако ти сам не си постигнал нищо, цял живот ще си неуверена втора цигулка. Никой на никого не е длъжен. Не съм ненормална феминистка, но съм човек, който се е борил за всичко което иска. И това ми дава увереност. Ако аз участвах в това предаване нямаше да търся някой да ме спаси, а някой, с моята кръвна група. С изключение на Мишо, Мерал и Ивана всички са едни отчаяни типове...

# 704
  • Мнения: 9 124
Тя въобще не е мислила, като е отговаряла, предполагала е, че ще я мачнат с някой от София или най-много Перник.

Не, че не може, ама май и е трудно и сложно мисленето. То на котката си име не се е помъчила да измисли и напрегнала, ти искаш да предполага и осъзнава отговорите на въпросите. Май на сватбата е казала, че вода не пие, нещо такова прочетох в някакви коментари във фейса.
Не знам Форчо сега като ги гледа, сигурно е благодарен, че му се е паднала Васа. Може и да се получи нещо поне за снимките, ама...съмнява ме.

Общи условия

Активация на акаунт