Женени от пръв поглед < II сезон > тема 9 /22.04 - 28.04/

  • 58 087
  • 1 639
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 547
Въпросът е, че не искаше да се постарае, явно беше недоволна от изблиците на Мералчо.
За Мишо и Юла е рано да се коментира, но мисля, че тя е много особена и не приема нищо, освен нещата, които си е намислила в главата. Как им хрумна на тия да мачнат двама със сходна енергия, то в никой от двамата не видях емоция, някой да вдигне тая двойка. Много зависи от жената явно за Мишо, как ще му се открие отначало. Съобразителен е и попива емоциите на отсрещната страна, а при нея май е доста равна тая ми ти емоция. Нищо чудно, ако нататък е тъй, че е влизал в сайтовете, то момичето не знае какъв тип мъж иска. Личи й, че годините не са я научили на много неща, не се наживяла, иска някой да й отнесе главата. Или сигурно търси нещо сходно, моето е било забранено, за да го изживее, но няма как да се повтори.

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 1 027
Имам не потвърдено инфо от колежката от Коматево, че една съседка на Мишо, казала на нейната майка, че младите, Мишо и Юлето, поживяли един месец заедно, но не се получило ... Като ви чета мисля си, че е така.

Смърфито, когато почна да пише, също беше доста ентусиазирана и си мислих, че работите ще се получат, тя също сигурно си е мислила така.

Дописвам се: Потвърдена информация от една леля живееща на улицата на Мишето (не мога да повярвам с какви неща се занимавам направо 😂) ... Дами, Мишето е свободен. Юлето е идвала тук, видяна е от съседки, но не се е получило. Не била харесала къщата, било и тясно, нямала как да си напусне работата, в общи линии мрънкане. Трябвало 4 седмици да живеят, но не се знаело дали и толкова са изкарали. Това е от мен.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 11:44 от *Soulmate*

# 527
  • Мнения: 10 488
Аз не харесвам Ивана, ама защо очаквате от нея да е Джейми Оливър. На 23 аз нито можех, нито исках да готвя нещо повече от омлет, така че я разбирам Grinning

Никой не иска от нея да върти сложни манджи, но можеше  поне да покаже малко старание в сервирането. Дори можеше да купи две чинии, в които да сипе яденето, а не да бодат от общите. От всичко си личеше пълна незаинтересованост и липса на желание да направи някаква по-уютна атмосфера. Тя Овенка ли беше?

# 528
  • Мнения: 1 547
В тоя формат трябва да влизат или хора като Антония и Атанас, без много очаквания и изисквания, по спокойни, така да ги опиша, или хора, ведри, наживели се, наиграли, и приели, че може да пробват нещо съвместно, с всичките произтичащи от това компромиси и огромноо търпение. А те мачват кой отчаян, кой незрял, кой тотално без адекватна самооценка, с проблеми от битово естество, много трудно да стане нещо накрая. Ама и толкова са ни възможностите тук явно, това кандидатствало, това показали.

# 529
  • Мнения: 6 496
Добър ден!

Юлия и Мишо. Казвам ви аз, че не напразно е оставила оня Дявол на показ. Сантименталната стойност на предмета е важна - подарък от специален човек Wink Да не излезе, че имаме непрежалима любов или натриване на нос в стил "Виж докъде стигнах, а те обичам!" Ще му разбие не сърцето, а илюзиите на Мишо, че е намерил подходящата жена.

после и другите ще ги подредя.

# 530
  • Варна
  • Мнения: 3 113
Повече от скучен епизод! Направо пълнеж. Благодаря за сериозното отношение и снимките от къщата😊. Дали колата е на Светозар?

# 531
  • София
  • Мнения: 7 895
Довечера ще ни компенсират с Лиско и бухалките Simple Smile

# 532
  • Мнения: 2 183
Браво на потребителката успяла да намери къде е къщата на Зарко и на тази успяла да я снима.
Колата на Зарко е там т.е. най-вероятно в момента си живее в тази къща.

Между другото адреса на къщата доказва, че потребителката тук, която пусна бомбата с къщата (ремонт на бързо през декември, обрасло, никога не виждан в Симеоново) е излъгала.
Това, което тя е подала като информация за местоположение в темата изобщо не съвпада с улицата, която момичетата са открили.
Ако не друго, то поне изобличихте поредната пускаща  сензации без доказателства в темата.

# 533
  • Мнения: 39 685

Дописвам се: Потвърдена информация от една леля живееща на улицата на Мишето (не мога да повярвам с какви неща се занимавам направо 😂) ... Дами, Мишето е свободен. Юлето е идвала тук, видяна е от съседки, но не се е получило. Не била харесала къщата, било и тясно, нямала как да си напусне работата, в общи линии мрънкане. Трябвало 4 седмици да живеят, но не се знаело дали и толкова са изкарали. Това е от мен.

На Юлето и било тясно Joy Да си живее с мама, баба и бати в панелката в Овча Купел. Явно там и е по широко. Да гради кариера на продавач консултант. Па после ми разправяйте, че амбициите не са важни.

# 534
  • Мнения: 1 547
Епизодът не беше скучен, а даже много информативен.
Мерал си показва вече какъв е, не че е лош, но манталитета му избива на повърхността, Ивана може и да има опит с такъв етнос, като я гледам и нея какви черти има. Но той си еедин гушкав мъж, който иска да се опре на жена, да си влязат в коловоза, да не му създава много излишни емоции, да не го предизвиква с ревности и т.н. ще търси винаги перфектната домакиня, каквато е майка му, все архаични ценности. много ще му е трудно да си хване българка в София с такива ценности като неговите. Отделно ще става все по мрънкащ и изискващ мъж, такива са му примерите в живота и такъв ще стане убедена съм. А това колко е сладък е за пред камерите.

# 535
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Честно да ви кажа, и аз не поисках да заживея врата до врата със свекървата. Добри хора са ми свекърите, но по-добре младите да са отделно. Та и аз измърморих, че ми е тясно там  Laughing Така че Юлито я разбирам - човек като е свикнал в един град, има си среда, приятели, харесва си работата... Трудно й е, а и явно не е била достатъчно убедена, че иска да продължи с този мъж.

# 536
  • Мнения: 9 162
Юла не я разбирам. Не пие вода, не слага име на домашен любимец, държи нещо плюшено сантиментално, щяла да се мести, ако намери мъжа на живота си, после пък и тясно, снощи каза че иска под наем. Какво не може да вземе отпуск, никой няма да я спре за такова предаване. Тя си има и годишен отпуск.Кат я гледам, нищо особено не е. Нито като визия, нито като образование и интелект, нито като държание и маниер. Мишо не е принца, ама за нея е идеален. И двамата не са първа младост, пък Мишо няма ни корем, ни е дебел, държи се засега добре, има нещо свое къде да започнат, Пловдив е хубав град (не съм оттам, но съм го разглеждала) То втора Василена май гледам.
Мишо има отделен етаж от къща с отделен вход. По-добре е , отколкото в блок с чужди хора и да нямаш грам спокойствие. Да не говорим, че може да са наблизо и пак да са под окото на свекър и свекърва. Чак пък толкоз претенции...то можеше после да си потърсят друго жилище или да се преместят в София, въпросът е да потръгнат нещата и да се съберат, като семейство. Ако няма друго (не го харесва, видяла е лош характер, няма химия) тези аргументи са ми смешни. Тя пък какво може да предложи и какъв мъж очаква да я хареса?

# 537
  • Мнения: 485
Един месец е прекалено кратък срок да се вземе окончателно решение за продължаване на връзката. За прекратяването й обаче е достатъчен. Има връзки, в които от самото начало е ясно, че няма да ти се получи точно с този човек. По отношение на мотива, че й е тясно - тя не живее на по-широко... Това, че родителите на Мишо са на долния етаж, може и да е проблем, но може и да не е. Ние живеем така. Всеки си има отделно домакинство. Имаше опити в началото за намеса, но ги пресякохме. Така че, ако с Мишо са на една вълна, това не би им било проблем. Жалко ще е, ако не им се получи. Поне след този месец по договор да не слагат окончателно край, а да решат да продължат с опитите. За местенето в друг град - ами защо не? Хората в други държави ходят. Както и да е. Все още тая надежда за новата двойка, романтична натура съм си! Simple Smile

# 538
  • Мнения: 600
Юла не я разбирам. Не пие вода, не слага име на домашен любимец, държи нещо плюшено сантиментално, щяла да се мести, ако намери мъжа на живота си, после пък и тясно, снощи каза че иска под наем. Какво не може да вземе отпуск, никой няма да я спре за такова предаване. Тя си има и годишен отпуск.Кат я гледам, нищо особено не е. Нито като визия, нито като образование и интелект, нито като държание и маниер. Мишо не е принца, ама за нея е идеален. И двамата не са първа младост, пък Мишо няма ни корем, ни е дебел, държи се засега добре, има нещо свое къде да започнат, Пловдив е хубав град (не съм оттам, но съм го разглеждала) То втора Василена май гледам.
Мишо има отделен етаж от къща с отделен вход. По-добре е , отколкото в блок с чужди хора и да нямаш грам спокойствие. Да не говорим, че може да са наблизо и пак да са под окото на свекър и свекърва. Чак пък толкоз претенции...то можеше после да си потърсят друго жилище или да се преместят в София, въпросът е да потръгнат нещата и да се съберат, като семейство. Ако няма друго (не го харесва, видяла е лош характер, няма химия) тези аргументи са ми смешни. Тя пък какво може да предложи и какъв мъж очаква да я хареса?

Просто не го харесва, това е разковничето.
И тя както Ивана, първоначалния ентусиязъм от сватбата спихна за има няма няколко часа.

# 539
  • София
  • Мнения: 6 810
Казах ви аз, че Юлето не е стока, ама вие не, та не, приятна била! Приятна друг път, най-обикновена скумрия. Такива аморфни женици, които разчитат на 40-те си кила, че са върха на сладоледа, с лопата да ги ринеш. Важното е, че си вярва, чак тясно й било. И Мишето ще сложи в графата "неудачници", бас хващам!
Относно Мерал и че щял да има много изисквания към жена си - да чисти, да готви, да гледа деца - че кой мъж няма такива очаквания от жена си? В крайна сметка като си имаш деца, няма кой да ти ги гледа, чистенето - има роботи за тая работа, готвенето отнема по 30 минути, може да се свърши и от двамата. Изкарахте семейния живот някаква невероятна тегоба.

Общи условия

Активация на акаунт