колко съм лош

  • 2 249
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Ау, какво сладко бебенце ! Hug

# 16
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Мокро е миличкото, щото си го олигавил от целувки hahaha...
Пък то заслужава, даааа....
Айде, една и от мен!  bouquet
Живо и здраво да ви е!

# 17
  • Мнения: 4 806
честито на тати!!! Хубаво момиченце, сигурно е и много сладка (визирам първия постинг )  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 35 968
по-големи хапваш ли? имам 2 Simple Smile

# 19
ако не слушат може да ги плашиш #2gunfire #2gunfire #Crazy #Crazy baby_neutral baby_neutral

# 20
а косичката си толкова голяма от раждането ,метнала се е на баща си

# 21
  • Мнения: 205
кво става по димитровград,има ли кауни,а карпузи? Grinningвиждам че имате готини бебета Laughing

# 22
има и в буквалния и в преносния смисъл Grinning.иначе повече хасковлиите са известни с тези думи ама карай да върви Hug

# 23
  • Мнения: 205
преди няколко години на вашия пазар чух следната фраза"...яба,тука продават водни желви/костенурки/ ва..."паднах

# 24
"яба" ударението е на "я" наистина е използваема реплика също така и "кък"вместо как а за костенурките за първи път го чувам

# 25
  • Мнения: 35 968
ако не слушат може да ги плашиш #2gunfire #2gunfire #Crazy #Crazy baby_neutral baby_neutral

не помага, опитвала съм  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 920
Муцунка сладка! Laughing
Винаги съм казвала, че мъжката ръка е направена за къпане на бебета. Точно по мярка на малкото задниче.

# 27
  • Мнения: 54
Браво на ТАТИТО Hug

# 28
  • Мнения: 510
Да ти е жива и здрава малката сладурка!  Hug

# 29
Муцунка сладка! Laughing
Винаги съм казвала, че мъжката ръка е направена за къпане на бебета. Точно по мярка на малкото задниче.
ха ха ха как реши че тази ръка е моя особенно с този пръстен ooooh! Grinning Grinningбабата го държи а аз снимам в този момент

Общи условия

Активация на акаунт