Още няма зъбки?!?

  • 1 164
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 717
Няма дете където да не са му избили зъбчетата  Laughing

# 16
  • Мнения: 723
На Алекса първото зъбче изникна на 10мес., сега има повече зъбки от доста деца на нейната възраст, на които са избили по-рано (16). На сина на близка приятелка излезе на 1 годинка. Така че не се притеснявай, скоро ще се случи и на вас!  Peace

# 17
  • Мнения: 237
И на Алекс първото изби на 10м.,а и сега има само 8 зъба Peace
Аз на 1 година не съм имала нито един,а сега нямам нито една пломба newsm47

# 18
  • Мнения: 181
Спокойно! Hug Няма човек с непоникнали зъби, нали?!? newsm78 Joy

# 19
  • Мнения: 448
До една годинка съм нямала зъбки, майка ми ме завела на зъболекар, а той й се изсмял с думите:"Ти виждала ли си човек без зъби?Я си взимай детето и не се притеснявай излишно"Спокойно, ще му избият зъбките.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
И моето първо зъбче е избило чак на  годинка.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На дъщеря ми първия проби, когато беше на 10 месеца и половина, а втория на годинката, месец и половина след първия.

# 22
  • Мнения: 952
Виктор също късно се сдоби със зъб. Първото изби на 9 мес. Дори и сега на 1г 4мес. има само 7зъба но за сметка на това не ги разбрах кога са избили, нито е вдигал температура нито нищо Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 1 352
На Митко първия зъб му изби след годинка. Сега - на 2г.2м още няма кучешки. Споко Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Благодаря на всички Ви за отговорите-не че много се бях притеснила,просто за мое успокоение пуснах темата ...а и да видя че не сме само ние така Twisted Evil
Още веднъж БЛАГОДАРЯ!!!

# 25
  • Мнения: 1 427
До скоро имах същите притеснения.На 17.06 Йоана се сдоби с първи зъб.А вече беше на 1г. и 2 м.Сега са тръгнали още два.така , че спокойно Peace

# 26
  • Мнения: 1 084
Първото зъбче на сина ми се появи на 10 месеца Simple Smile). Никога не съм се притеснявала, а и при нас май беше наследствено Simple Smile). Първите зъби на брат ми се появиха чак на година и шест месеца. Майка ми, горката, при всеки лъжлив симптом хукваше да му купува подарък (според традицията) - в резултат беше затрупан с играчки, а зъби - никакви, хитрецът му, с хитрец Simple Smile. Доколкото знам, няма повод за притеснения, стига за поникват в нужния ред Simple Smile)

# 27
  • Мнения: 2 220
Това ми е болната тема. Мъчат го откакто стана на 7 месеца. Първото зъбче проби на 10,5 и сега, месец по-късно още не е излязло цялото  Shocked и няма други  Rolling Eyes. Направо не мога да повярвам, какво е това чудо, толкова зор и - нищо.

# 28
  • Мнения: 8 917
Още няма зъбки?!?- трябва ли да се притеснявам?
Има дечица на които изникват късно ,но Валето е вече на 10м.?
На Гери започнаха около годинката. Спокойно - няма да остане без зъбки Peace Досега такова детенце няма Mr. Green

# 29
  • Мнения: 49
На Ади също първото зъбче се появи на 11 м. И аз така
се притеснявах като гледах , че другите дечица
на нейната възраст вече имаха зъбки, но всички ми
казваха, че колкото по-късно избият, толкова по-здрави ще са.
Чак преди няколко дни й се показа първия от  кучешките -  всяко
дете си се развива индивидуално.  Simple Smile Не се безпокой, и вашите ще
пробият.

Общи условия

Активация на акаунт