Клиники в Истанбул - тема 8

  • 68 542
  • 755
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 217
Здравейте, имам един въпрос. До кога се поставя Пролутон депо? Беше ми сложена една инжекция преди трансфера, 1 след самия трансфер, след това по една всяка седмица. Демек общо 4 от самия трансфер. Чудя се още колко трябва да слагам, при положение, че пия естрофем и използвам кринон ген.

# 481
  • Мнения: 42
Здравейте ,момичета !
Аз съм нова в темата с един мисед аборт и с три спонтанни аборта съм искам да попитам в тази клиника занимават ли се с такива проблеми или по скоро е за инвитро извинявам се ако не е по темата или е глупав въпрос просто не съм на ясно и сега почвам да проучвам в България съм обиколила доста доктори и нищо Sad благодаря ви предварително

# 482
  • Мнения: 816
Здравейте ,момичета !
Аз съм нова в темата с един мисед аборт и с три спонтанни аборта съм искам да попитам в тази клиника занимават ли се с такива проблеми или по скоро е за инвитро извинявам се ако не е по темата или е глупав въпрос просто не съм на ясно и сега почвам да проучвам в България съм обиколила доста доктори и нищо Sad благодаря ви предварително
Най - вероятно ще ви препоръчат инвитро . Но ще търсят проблема - тромбофилия , генетични проблеми - каритотип или други , лоша спермограма .  Зависи и от годините - може да помислите за инвитро или да пробвате сами . Има теми за повтарящи се аборти и  темата за Сигридов (който аз лично не препоръчвам) - но може да видите всички възможни изследвания след няколко аборта и да видите от там ли са проблемите. В Турция изсключват имунологията , тук сигурно натам ще ви насочат , но при трансфер са ми давали на мен преднизолин ,който потиска имунната система.

# 483
  • Мнения: 42
Здравейте ,момичета !
Аз съм нова в темата с един мисед аборт и с три спонтанни аборта съм искам да попитам в тази клиника занимават ли се с такива проблеми или по скоро е за инвитро извинявам се ако не е по темата или е глупав въпрос просто не съм на ясно и сега почвам да проучвам в България съм обиколила доста доктори и нищо Sad благодаря ви предварително
Най - вероятно ще ви препоръчат инвитро . Но ще търсят проблема - тромбофилия , генетични проблеми - каритотип или други , лоша спермограма .  Зависи и от годините - може да помислите за инвитро или да пробвате сами . Има теми за повтарящи се аборти и  темата за Сигридов (който аз лично не препоръчвам) - но може да видите всички възможни изследвания след няколко аборта и да видите от там ли са проблемите. В Турция изсключват имунологията , тук сигурно натам ще ви насочат , но при трансфер са ми давали на мен преднизолин ,който потиска имунната система.


Благодаря ти аз съм на 23 и имам поне така ми казват тук в България поликистоза и и тромбофилия

# 484
  • Мнения: 816
Здравейте , някой от кринон гела (турски ползвам ) имал ли е кафеви бучки ? При мен са доста тъмно кафяви и бяло . Като така е от няколко дни , в началото бяха  само бели . Тук лекарят казва , че не е проблем , но май ще ида по-рано на преглед. Дали да се обаждам на кординаторките - сменя ли ли са ви лекарството , ако се случи така ?

# 485
  • Мнения: 102
При мен имаше кафеви до черни бучки за които лекаря каза, че е нормално. Теста ми беше положителен.

# 486
  • Мнения: 217
И аз имам от седмица, преди това беше само бяло с леко розово. Явно е съвсем нормално.

# 487
  • Мнения: 102
първият път нямах и теста ми беше отрицателен,  успех и вяра момичета

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте, някой има ли идея как мога да си взема лекарство , което го има само в Турция... в търсачка не се предлага в други страни. Става въпрос за Gonomax ?

# 489
  • Мнения: 79
Здравейте! Предстои ми ЗЕТ, може ли да ми препоръчате добър лекар, от Пловдив за проследяване преди трансфер. Поне на пърия преглед да не ходя до Турция.
Благодаря!

# 490
  • Мнения: 18
Здравейте , някой от кринон гела (турски ползвам ) имал ли е кафеви бучки ? При мен са доста тъмно кафяви и бяло . Като така е от няколко дни , в началото бяха  само бели . Тук лекарят казва , че не е проблем , но май ще ида по-рано на преглед. Дали да се обаждам на кординаторките - сменя ли ли са ви лекарството , ако се случи така ?
Не се притеснявай, случва се. Става в един момент като смачкана вестникарска хартия, когато се натрупа повече и е от повече дни. Не всеки организъм го усвоява целия. По-добре се абсорбира, ако след слагането се движиш един час. Макар, че при мен и това не помогна особено Simple Smile когато ходех на прегледи ми правеха промивка. С всички, с които съм разговаряла и са го използвали, са имали подобен проблем.
А някой може ли да препоръча лекар в София за проследяване след трансфера?

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 15:19 от Nina Ricci

# 491
  • Мнения: 726
Здравейте , някой от кринон гела (турски ползвам ) имал ли е кафеви бучки ? При мен са доста тъмно кафяви и бяло . Като така е от няколко дни , в началото бяха  само бели . Тук лекарят казва , че не е проблем , но май ще ида по-рано на преглед. Дали да се обаждам на кординаторките - сменя ли ли са ви лекарството , ако се случи така ?

При първия трансфер така се бях стреснала от последиците от кринона, оказа се че не само бучки ами цели много големи парчета се образуват. И колкото и да се движех ефекта беше същия.
Аз съм виждала и бели и леко кафяви и леко розови. Повече лична хигиена и почистване по време на преглед или в домашни условия.

# 492
  • Мнения: 18
Момичета, някоя от вас получавала ли е сърцебиене от Prednol-a. Откакто го взимам имам ужасно сърцебиене и не се чувствам добре.

# 493
  • Мнения: 110
Здравейте момичета. Дежурните аптеки в неделя, 15.12.2019, в Шишли, са изброени по-долу. Пишете ни ако Ви се налага да намерите аптека в друг квартал или извън работно време през седмицата и с удоволствие ще Ви насочим. Уголемена карта в Гугъл Мапс с разположението на аптеките можете да видите тук:
https://drive.google.com/open?id=16cPetPIwe3lpkAOSyZMRbsi1K7s&usp=sharing

ECE ECZANESİ
Address: Teşvikiye Mah. Güzelbahçe Sok. 35 Nişantaşı, Şişli, İstanbul
Telefon: 02122404625

PAŞA GÖNLÜM ECZANESİ
Address: Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Eski Osmanlı Sok. 38 Şişli, İstanbul
Telefon:  02122121006

RAHMİ ECZANESİ
Address: Cumhuriyet Mah. Halaskargazi Cad. 93 Osmanbey, Şişli, İstanbul
Telefon:  02122476716

SİMGE ECZANESİ
Address: İzzetpaşa Mah. Yeni Yol Cad. 22/A Şişli, İstanbul
Telefon: 02123433033

# 494
  • Мнения: 111
Имам останал Оксапар/Клексан 0.6,срока му на годност е 11.2019

Общи условия

Активация на акаунт