Клиники в Истанбул - тема 8

  • 68 630
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Момичета,

Искам да попитам дали на някоя от вас са й останали излишни турски Климара лепенки?
Трябват ми спешно.

# 736
  • Мнения: 1 554
Здравейте, нямам време да чета, може и да е обсъждано, извинявам се. Въпросът ми е как е положението на границата в Истанбул? Във връзка с вируса и бежанските вълни питам. Минава ли се, спокойно ли е? Благодаря!

# 737
  • Мнения: 833
Здравейте,може ли да ми кажете цената на кринон гела?

# 738
  • Мнения: 339
Миналата седмица беше 155 турски лири за кутия (вътре са 15 броя).

# 739
  • Мнения: 110
Здравейте момичета. Дежурните аптеки в неделя, 15.03.2020, в Шишли, са изброени по-долу. Пишете ни ако Ви се налага да намерите аптека в друг квартал или извън работно време през седмицата и с удоволствие ще Ви насочим. Уголемена карта в Гугъл Мапс с разположението на аптеките можете да видите тук:
https://drive.google.com/open?id=16cPetPIwe3lpkAOSyZMRbsi1K7s&usp=sharing

HARBİYE ECZANESİ
Adres: Ergenekon Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 183 A
İlçe / Semt:Şişli / Pangaltı
TEL: 0-212-219 79 10

CEYNA ECZANESİ
Adres: Meşrutiyet Mahallesi Vali Konağı Caddesi 111 A
İlçe / Semt:Şişli / Meşrutiyet
TEL: 0-212-830 39 06

APAK ECZANESİ
Adres: 19 Mayıs Mahallesi 19 Mayıs Caddesi 25/ D
İlçe / Semt:Şişli / 19 Mayıs
TEL: 0-212-259 29 91

# 740
  • Мнения: 31
Здравейте момичета,
Препоръчайте доктор в София при който да направя първи ехографски преглед за установяване на плоден сак. Момчетата от Турмед работят с Калчев и Семерджиева от Адела клиник, но аз не желая да ходя при тях.

# 741
  • Мнения: 956
Здравейте момичета,
Препоръчайте доктор в София при който да направя първи ехографски преглед за установяване на плоден сак. Момчетата от Турмед работят с Калчев и Семерджиева от Адела клиник, но аз не желая да ходя при тях.
В МЦ Фемина имат страхотни спеициалисти и апаратура, което е важно в началото, за да видят сакче.

# 742
  • Мнения: 135
Здравейте, понеже утре пътуваме и предивд извънредното положение от днес се свързахме с кризисния телефон. За момента няма индикации да затварят границата с Турция / там има и много по-малко случай/ ако случайно се стигне до там има 48 часа период, в който ако си в страната можеш да я напуснеш. Ние лично тръгваме пък да видим до къде ще я докараме Simple Smile

Здравейте, нямам време да чета, може и да е обсъждано, извинявам се. Въпросът ми е как е положението на границата в Истанбул? Във връзка с вируса и бежанските вълни питам. Минава ли се, спокойно ли е? Благодаря!

# 743
  • Мнения: 16
Здравейте, понеже утре пътуваме и предивд извънредното положение от днес се свързахме с кризисния телефон. За момента няма индикации да затварят границата с Турция / там има и много по-малко случай/ ако случайно се стигне до там има 48 часа период, в който ако си в страната можеш да я напуснеш. Ние лично тръгваме пък да видим до къде ще я докараме Simple Smile

Здравейте, нямам време да чета, може и да е обсъждано, извинявам се. Въпросът ми е как е положението на границата в Истанбул? Във връзка с вируса и бежанските вълни питам. Минава ли се, спокойно ли е? Благодаря!

В коя клиника сте ?

# 744
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета. Дали някоя има останали инжекции Оксапар /Клексан/ 0.4 от турските? Или ако някоя от вас е там и скоро ще се връща би ми взела? Благодаря ви и се пазете! Успех желая на всяка една! Simple Smile

# 745
# 746
  • Мнения: 55
Току що съобщиха, че преди малко Турция е затворила границите си.

# 747
  • Мнения: 110
Здравейте момичета. Дежурните аптеки в неделя, 22.03.2020, в Шишли, са изброени по-долу. Пишете ни ако Ви се налага да намерите аптека в друг квартал или извън работно време през седмицата и с удоволствие ще Ви насочим. Уголемена карта в Гугъл Мапс с разположението на аптеките можете да видите тук:
https://drive.google.com/open?id=16cPetPIwe3lpkAOSyZMRbsi1K7s&usp=sharing

ŞİŞLİ SIHHAT ECZANESİ
Adres: Şişli Merkez MahallesiTeyyareci Mehmet Ali Bey Sokak6/E
İlçe / Semt:Şişli
Bölge: Şişli
TEL: 0-212-240 22 62

NİŞANTAŞI FEYZA ECZANESİ
Adres: Teşvikiye MahallesiGüzelbahçe Sokak21/C
İlçe / Semt:Şişli / Teşvikiye
Bölge: Şişli
TEL: 0-212-343 15 25

HARBİYE ECZANESİ
Adres: Ergenekon MahallesiCumhuriyet Caddesi183A
İlçe / Semt:Şişli / Pangaltı
Bölge: Şişli
TEL: 0-212-219 79 10

# 748
  • Мнения: 110
Здравейте момичета. Дежурните аптеки в неделя, 29.03.2020, в Шишли, са изброени по-долу. Пишете ни ако Ви се налага да намерите аптека в друг квартал или извън работно време през седмицата и с удоволствие ще Ви насочим. Уголемена карта в Гугъл Мапс с разположението на аптеките можете да видите тук:
https://drive.google.com/open?id=16cPetPIwe3lpkAOSyZMRbsi1K7s&usp=sharing

HALK ECZANESİ
Adres: Bozkurt MahallesiErgenekon Caddesi29
İlçe / Semt:Şişli / Bozkurt
Bölge: Şişli
Tarif: Ergenekon Cad. Pangaltı (Ramada Otelin Yukarısı)
TEL: 0-212-246 66 07

FEYİZ ECZANESİ
Adres: Kaptanpaşa MahallesiHalit Ziya Türkkan Sokak2/A
İlçe / Semt:Şişli / Okmeydanı
Bölge: Şişli
Tarif: Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi B Poliklinik Girişi Karşısı Cevahir Holding Binasının Altı
TEL: 0-212-320 01 02

ŞİŞLİ MERKEZ ECZANESİ
Adres: Şişli Merkez MahallesiOktay Cebeci Sokak28
İlçe / Semt:Şişli
Bölge: Şişli
Tarif: Şişli ASM ve Nişantaşı ASM Karşısı
TEL: 0-212-240 13 44

# 749
  • Мнения: 5
Здравейте, да попитам някоя от вас дали има останал Кринон Гел ? Пишете ми на лични съобщения или тук, за да се разберем?

Общи условия

Активация на акаунт