Клиники в Истанбул - тема 8

  • 68 778
  • 755
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9
Здравейте...след всички неуспешни опити в БГ се насочих, към Турция .... но не знам при кои лекар. Моля за вашата помощ.

# 601
  • Мнения: 27
Здравейте...след всички неуспешни опити в БГ се насочих, към Турция .... но не знам при кои лекар. Моля за вашата помощ.

Здравейте, всички лекари в Мемориал според мен са много добри. Аз бях при д-р Юджел Шахин, ще съм му благодарна цял живот. Успех

# 602
  • Мнения: 16
Здравейте, искам да ви попитам няколко неща:
- Има ли разлика в цената при втори опит в Мемориал ?
- Викат ни на втори ден от цикъла, веднага ли ще започнат със стимулацията, или е само преглед?
- Попитах за генетични и имунологични изследвания дали е нужно да направим заради лошите резултати от ПИД , отговора беше , че не ги признават , вие как бихте постъпили ?
- За срока на изследванията преди ни беше казала , че е 6 месеца , сега година !!!
От няколко дни звъня и пиша на координаторките , но безуспешно Sad

# 603
  • Мнения: 27
Здравейте, искам да ви попитам няколко неща:
- Има ли разлика в цената при втори опит в Мемориал ?
- Викат ни на втори ден от цикъла, веднага ли ще започнат със стимулацията, или е само преглед?
- Попитах за генетични и имунологични изследвания дали е нужно да направим заради лошите резултати от ПИД , отговора беше , че не ги признават , вие как бихте постъпили ?
- За срока на изследванията преди ни беше казала , че е 6 месеца , сега година !!!
От няколко дни звъня и пиша на координаторките , но безуспешно Sad

Доколкото знам за втори опит има някаква отстъпка, но не съм много сигурна. По принцип щом са ви казали втори ден първо ще ви прегледат и ако всичко е наред, най-вероятно ще ви започнат стимулацията. За генетичните и имунологичните изследвания нищо не мога да ви кажа, аз лично нямаше да си ги направя, щом са ми казали че няма нужда. Аз бях им занесла всичките изследвания, моите бяха отпреди 2-3 месеца и ми ги признаха. Но ако преценят може и там да си ги пуснете. Не се тормозете толкова много заради тези изследвания, занесете им всичко каквото имате и вече докторите сами да си преценят Simple Smile Успех

# 604
  • Мнения: 816
Здравейте, искам да ви попитам няколко неща:
- Има ли разлика в цената при втори опит в Мемориал ?
- Викат ни на втори ден от цикъла, веднага ли ще започнат със стимулацията, или е само преглед?
- Попитах за генетични и имунологични изследвания дали е нужно да направим заради лошите резултати от ПИД , отговора беше , че не ги признават , вие как бихте постъпили ?
- За срока на изследванията преди ни беше казала , че е 6 месеца , сега година !!!
От няколко дни звъня и пиша на координаторките , но безуспешно Sad

Имунологични изследвания не признават . Генетичните ги гледат . В моят случай ми предложиха да направя допълнителни генетични изследвания , но те излизат за няколко месеца. Ако си за втори път  би трябвало  да са преценили какви изследвания имате .
От втори ден се почва стимулацията обикновено .
Бъди по настоятелна с кординаторките , понякога наистина е трудна комуникацията. Аз писах последно на един от лекарите с въпроси за лекарствата и на другият ден ми се обадиха .

# 605
  • Мнения: 143
Има ли някой, който въпреки че не искат имунология си е направил вливанията? И къде направихте това, което е преди трансфер- в самата ин витро клиника ли?

# 606
  • Мнения: 25
Здравейте момичета! Не съм писала отдавна, но понякога влизам и следя темата. Сега имам наколко въпроса.
 След успешния ни опит в Мемориал имаме момченце на 1 год 1 мес. И останали 3 замразени ембриона. Сега се чудим за второ дете. На първа страница не намирам цената на ЗЕТ каква е? И само пише телефона на Нериман, а на другите координаторки?

# 607
  • Мнения: 164
Здравейте!Искам да ви попитам, има ли успели  в Турция от първи опит с неизяснен стерилитет?
Ние успяхме от първи опит с неизяснен стерилитет, на 38г в Мемориал.

# 608
  • Мнения: 16
Здравейте, успях да се свържа , цената за втори опит е 2250 евро, а изследванията имат срок от 6 месеца , и ако всичко е наред при прегледа,  се започва веднага стимулацията .

# 609
  • Мнения: 594
Здравейте момичета! Не съм писала отдавна, но понякога влизам и следя темата. Сега имам наколко въпроса.
 След успешния ни опит в Мемориал имаме момченце на 1 год 1 мес. И останали 3 замразени ембриона. Сега се чудим за второ дете. На първа страница не намирам цената на ЗЕТ каква е? И само пише телефона на Нериман, а на другите координаторки?
1100 евро е цената на трансфера.

# 610
  • Мнения: 110
Здравейте момичета. Дежурните аптеки в неделя, 02.02.2020, в Шишли, са изброени по-долу. Пишете ни ако Ви се налага да намерите аптека в друг квартал или извън работно време през седмицата и с удоволствие ще Ви насочим. Уголемена карта в Гугъл Мапс с разположението на аптеките можете да видите тук:
https://drive.google.com/open?id=16cPetPIwe3lpkAOSyZMRbsi1K7s&usp=sharing

KURTULUŞ ECZANESİ
TEL: 0-212-231 74 10
Adres: Feriköy MahallesiKurtuluş Caddesi204
İlçe / Semt:Şişli / Kurtuluş/Şişli

ŞİŞLİ ITIR ECZANESİ
TEL: 0-212-296 81 80
Adres: Şişli Merkez MahallesiAbidei Hürriyet Caddesi141
İlçe / Semt:Şişli

ŞİFA ECZANESİ
TEL: 0-212-210 90 91
Adres: Halide Edip Adıvar MahallesiHalide Edip Adıvar Caddesi57/A
İlçe / Semt:Şişli / Halideedip

# 611
  • Мнения: 330
Здравейте, дали има някой, който в момента да е в Истанбул и да има възможност да ми купи лекарство?

# 612
  • Мнения: 816
Здравейте, имам 7 кутийки Прогестан от 50 мг (5 бр в кутия) Бях се презапасила. Купени са декември от аптеката до Мемориал и са съхранявани под 25 гр. . Ако някой ги иска да ми пише .

# 613
  • Мнения: 639
Не съм в Истанбул. Но да питам за кое лекарство става въпрос?
Здравейте, дали има някой, който в момента да е в Истанбул и да има възможност да ми купи лекарство?

# 614
  • София
  • Мнения: 2 064
Има ли някой, който въпреки че не искат имунология си е направил вливанията? И къде направихте това, което е преди трансфер- в самата ин витро клиника ли?
Не бях влизала от почти година в темата и пак виждам едни и същи писания относно имунологията.
Аз съм правила вливки в Клиника Малинов - Октагам и Интралипид преди 2 години.
И да, да, да и пак да - признават имунологията в Мемориал, ако наистина има проблем. То би било грехота, ако виждат че има проблем и не реагират. Това се отнася от личен опит с професор Кахраман. За друг лекар не мога да коментирам. Даже те самите ме накараха да направя допълнителни изследвания, за да видят колко са сериозни нещата ( д-р Тургут, който вече не е там).

Сега страничен въпрос - хотел K Suites работи ли още? От booking не мога да направя резервация. Има ли някой тел на хотела?

Общи условия

Активация на акаунт