Може ли човек да бъде едновременно влюбен в двама?

  • 10 342
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ами според мен не е възможно човек да е влюбен в двама души едновременно! Говорим за влюбване все пак! Възможно е да обича единия и да е влюбен в другия, но да е едновременно влюбен е абсурдно- това значи да мечтае\желае\да му се разхлопва сърцето\да го присвива корема за двама души в един и същи момент, което аз лично не го вярвам Grinning.

# 16
  • Мнения: 3 461
По много хубав начин сте се изразили всички,като загатвате всички нюанси,а те са толкова много и различни,колкото са и хората.
Има един стар филм с Клинт Истууд и Мерил Стриип,"Мостовете на Мадисън",ако ви попадне , гледайте го на всяка цена,там се стигна и до физическа изневяра,но на края не можеш да осъдиш героинята,напротив,като на филм.

# 17
  • Мнения: 819
Ами според мен не е възможно човек да е влюбен в двама души едновременно! Говорим за влюбване все пак! Възможно е да обича единия и да е влюбен в другия, но да е едновременно влюбен е абсурдно- това значи да мечтае\желае\да му се разхлопва сърцето\да го присвива корема за двама души в един и същи момент, което аз лично не го вярвам Grinning.


" Възможно е да обича единия и да е влюбен в другия"

 Peace  Това е много точно казано!




# 18
  • Мнения: 6 167
и според мен не е възможно в двама да си влюбен.
просто си мисля, че може да има някакви мисли и тн за 2ма души едновременно
аз съм имала такъв момент, но съм била наясно в кой съм влюбена.
и мислите ми към 'другия' са оставали само мисли за кратко време
моногамна съм и аз.

# 19
  • Мнения: 3 461
Написах "влюбени" от лична гледна точка,защото все още съм влюбена в мъжа си и когато  тръпката позаглъхва отново я разпалвам,което изобщо не означава,че при всички трябва да е така. Peace

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами според мен не е възможно човек да е влюбен в двама души едновременно! Говорим за влюбване все пак! Възможно е да обича единия и да е влюбен в другия, но да е едновременно влюбен е абсурдно- това значи да мечтае\желае\да му се разхлопва сърцето\да го присвива корема за двама души в един и същи момент, което аз лично не го вярвам Grinning.


" Възможно е да обича единия и да е влюбен в другия"

 Peace  Това е много точно казано!
Това и аз мисля- истинско влюбване не е възможно. Когато човек е хлътнал, мислите му са обсебени от обекта на чувствата му, въртят се все около него... сякаш целият свят се върти около него- а това може да стане само около един център (ядро- така да се каже).

# 21
  • Мнения: 765
  Трудно се влюбвам . Не мога да бъда влюбена в двама. Това би ме натоварило . Егоизъм някакъв . Искам си личното пространство - няма как да стане , ако трябва да деля мислите си , деня си , живота си... Чуства ? А къде ми е радостта от пълноценното общуване , от малките "ритуали" между нас ? Ще мога ли да си мълча и с другия така спокойно ? Той какво ще ми даде ? Секс? Тръпка? Дълги нощи на очакване? Докато дойде момента на избора....Щото идва този момент - всеки иска да е единствен . Въпрос на идея за любовта .Моята е друга . И ако се влюбя в друг някой ден - той  ще ми стане единствения .

# 22
  • Мнения: 4 806
не, не може да е влюбен едновременно с двама, а защо - по - горе е описано.
Най-вероятно има чувства към двама (което си е нормално), но или и двете, или поне едното не са вклюбване.

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Може да си влюбен, да обичаш и да те привлича някой много силно, без да има все още влюбване.
Или поне аз така чувствам нещата.
Обичам мъж си, но какво ми пречи да съм влюбена в друг...?  Whistling

А в тийн годините съм била еднакво силно привлечена от 2-ма... и ги имах едновременно Blush

# 24
  • Мнения: 394
Влюбен-ДА.Но да обичаш-само един.Така е поне при мен.

# 25
  • Мнения: 8 917
Както се спомена вече тук - нюансите са прекалено много, за да бъдат затворени в рамка "може ли ли или не може да си влюбен/а в двама души едновременно". Към тези нюанси като прибавим и различните типове хора - мисля, че да - всичко може, дори и да обичаш двама души едновременно....и все пак си мисля, че това е временно "затъмнение" и с времето се оказва или , че всъщност никой от двамата не те привлича, или че едното просто е било "увлечение" и в крайна сметка остава това, което е истинското и трайното  Peace За себе си...не знам...не мисля, че съм имала нещо подобно, или дори да е имало е било толкова мимолетно, че не съм го осъзнала и мислила върху него newsm78

# 26
  • Мнения: 4 735
Можеш да бъдеш влюбен/а в много повече от двама души едновременно Wink

# 27
  • Мнения: 7 914
Според може... но само да е увлечен, не влюбен! Joy

# 28
  • Мнения: 4 668
Може !  Laughing Аз съм влюбена и в мъжа си и в Уентуърт Милър към този момент !

# 29
  • Мнения: 54
Може!На мен ми се е случвало.Добре че,бързо ми мина влюбването във втория Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт