Може ли човек да бъде едновременно влюбен в двама?

  • 10 365
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 517
Da pazi Gospod, ama na tozi sviat vsichko moze  Praynig. I da si in love *2 i da obichkash*2...Vaprosa e kakvo pravish, zashtoto chuvstvata si ne mozesh da kontrolirash, no deistviata si - Da.  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 819
Da pazi Gospod, ama na tozi sviat vsichko moze  Praynig. I da si in love *2 i da obichkash*2...Vaprosa e kakvo pravish, zashtoto chuvstvata si ne mozesh da kontrolirash, no deistviata si - Da.  Crossing Arms


А може ли да пишеш на кирилица? Наистина ми е адски трудно да разшифровам постинги на латиница!  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 36 052
Da pazi Gospod, ama na tozi sviat vsichko moze  Praynig. I da si in love *2 i da obichkash*2...Vaprosa e kakvo pravish, zashtoto chuvstvata si ne mozesh da kontrolirash, no deistviata si - Da.  Crossing Arms


А може ли да пишеш на кирилица? Наистина ми е адски трудно да разшифровам постинги на латиница!  Peace
Peace и аз

# 48
  • Мнения: 1 416
Не ми се е случвало...  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 2 152
Може..лично съм го изпитвала. Но не си го пожелавам никога повече. Бях ужасно объркана, незнаех как да постъпя , какво да направя и естествено накрая се разделих и с двамата

# 50
  • Мнения: 494
Възможно е.
Случвало ми се е.
И е много, много трудно и болезнено...

.......
Има един стар филм с Клинт Истууд и Мерил Стриип,"Мостовете на Мадисън",ако ви попадне , гледайте го на всяка цена,там се стигна и до физическа изневяра.......
  За мен това е филм за Избора, който прави всеки един от нас. Тя избра да  остане с мъжа си, по - скоро от чувство за дълг към него и децата и това ясно личеше от писмата й. Тя срещна Голямата си Любов, изживя я, макар и за няколко дни, но така и не я преживя до края на живота си.



Боже, колко мъка на този свят ,боже........ newsm45

# 51
  • Мнения: 2 019
Според мен може, но не по еднакъв начин.
Peace
Обичаш единия,но ти трепери стомаха по другия.

# 52
  • Мнения: 3 394
на мен ми се е случвало, притеснително е и объркващо. Който и да избереш все се чудиш дали не си избрал погрешния.... Confused

# 53
  • Мнения: 7 474
Напълно е възможно ooooh! В единия си влюбен (привлечен)  Crazy, а другия обичаш обикновенно. Heart Eyes

# 54
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Обичам мъжа си и въпреки това по време на живота ми с него съм била едновременно влюбена в ДВАМА други (мъж и жена). Влюбването ми към единия беше бурно, но не доведе до нищо, към другия- прерасна в доста трайна връзка и силни чувства.

Ами това с жената е толкова различно, че мога да го разбера и даже е ясно, че там естеството на влюбване е различно.
Ако правилно съм разбрала, че си била влюбена и в мъж и в жена..
Виж за друт мъж - ми поне при мен като се влюбя в един, любовта към другия куца... та надали в един и същ момент мога да съм ВЛЮБЕНА в двама.
По-скоро се е случвало да обичам единия с трезва и здрава, но леко хладна любов, и да съм влюбена в друг - но пък това чувство му липсва изпитаност и сигурност и бързо може да угасне...

А си мисля, че любов с друга жена е коренно различно и затова там даже ми се виждат по-сложни нещата - щото тя винаги ще предлага нещо различно в любовта, както и мъжа ти винаги ще има нещо различно от нея Wink

И пак да кажа - сори ако нещо съм объркала за жената де..л

# 55
  • Мнения: 5 622

 Може. Ако, обаче разбера, че мъжът ми обича/ влюбен е в друга, освен мен, ще ми стане много неприятно и това ще ме нарани страшно много.


Но иначе такова влюбване е възможно и още как  Wink

# 56
  • Мнения: 5 317
Напълно възможно е. Peace

# 57
  • Мнения: 467
Може, разбира се! Случвало ми се е няколко пъти. Но не ми харесва CryЧуствам се гузна, раздвоена и виновна, че не мога да избера или ако избера ще нараня някого... Не ви го пожелавам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт