Витамини за бременни и по точно ФЕМИБИОН 1 И 2

  • 5 988
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте дами Simple Smile
Скоро разбрах че съм бременна в 9 седмица. Генеколожката ми каза сама да избера какви витамини да пия, стига в тях да има фолиева киселина. За момента се спрях на тези. Много ще се радвам ако сте ги пробвали, да споделите мнения или ако сте доволни от други да ми препоръчате. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО 😘😘😘

# 1
  • София
  • Мнения: 15 913
Хубави са витамините. В Германия само тях предписват на бременните. Не признават английските витамини, не знам защо.
Аз не съм ги пробвала, заради ЕГНто. Но  дъщеря ми си има здраво и много активно бебе след Фемибион 1 и 2.

# 2
  • Мнения: 404
Аз пиех фемибион покрай първия ми трансфер. Стават. Сега съм бременна, но месец, ако не повече преди да забременея, започнах pregnacare и сега вече съм на оригиналните, подходящи  за през цялата бременност.
Въпрос на предпочитания.

Успех

# 3
  • Мнения: 2 560
Аз пиех Фемибион, по препоръка на гинеколога ми. В тези витамини, фолиевата кисилина е метилирана и се усвоява даже и от  жени, които имат проблем с това.  Аз установен проблем нямам, но след един мисед цялата бременност бях " страх лозе пази🙄". Лека бременост 😊

# 4
  • Мнения: 682
Аз пиех фемибион 1 и отделно фолиева киселина. След 14 седмица доктора реши, че Пренатал  са по подходящи за мен

Общи условия

Активация на акаунт