Rainbow цена и мнение

  • 15 873
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Ами купихме си, чистихме  5 дена и я върнахме. Това е просто обикновена прахосмукачка (вярно хубава, но прахосмукачка за безумно много пари)
Взехме си турска и прави едно към едно като това чудо, но струва 399 лева вместо 5000.

# 16
  • Мнения: 1
Ами купихме си, чистихме  5 дена и я върнахме. Това е просто обикновена прахосмукачка (вярно хубава, но прахосмукачка за безумно много пари)
Взехме си турска и прави едно към едно като това чудо, но струва 399 лева вместо 5000.



Как я купихте и след това я върнхате? Има ли такава опция?

# 17
  • Мнения: 3
За хората, които не могат да отделят наистина не малката сума, има алтернатива и това да се вземе под наем Simple Smile

Ние си взехме оттук, хората са много отзивчиви и сме много доволни. Дават я и с перящо устройство и препарат. По-упоритите петна по дивана ги разтъркахме допълнително с четка и всичко се изчисти!

"Rainbow под наем" : https://www.facebook.com/rainbowrenting/

# 18
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 024
Аз съм също от доволните от Рейнбоу-а. Използваме активно пречиствателя за въздух. Имала съм и други перящи, имам и робот.

# 19
  • Мнения: 37
Ами купихме си, чистихме  5 дена и я върнахме. Това е просто обикновена прахосмукачка (вярно хубава, но прахосмукачка за безумно много пари)
Взехме си турска и прави едно към едно като това чудо, но струва 399 лева вместо 5000.
А турската каква е и от къде

Общи условия

Активация на акаунт