На море в България 2019! - 2

  • 46 472
  • 751
  •   1
Отговори
# 150
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Здравейте, две поредни години почиваме в хотел Казабланка, Обзор. Тази година исках да сменя, да пробваме и друго място. Замотах се и още нямаме резервация. Чудя се за Приморско дел сол. Някой, ако може да сравни двата хотела би ли казал кой му харесва повече и защо? Ако имате други предложения в подобен ценови диапазон ще се радвам да прочета. Предпочитаме да се ходи макс 5 мин до плажа, нямаме други претенции май 😁

# 151
  • Мнения: 1 069
Здравейте,  какво ви е мнението за хотел Хермес в Царево? Загледала съм го за септември, но още се чудя.


Зависи, какви очаквания имате.
Плажа е кофти. На бара на плажа ме дразни, че обслужват и външни клиенти и ми се налага да чакам за напитки.
Храната е горе-долу добре.
Пак казвам зависи, какви са очакванията.

# 152
  • Мнения: 5 435
Здравейте момичета,

Търся малък семеен хотел до стадион Несебър в Слънчев бряг! Ако някой има идея за такъв ще бъда благодарна да пише! Simple Smile

# 153
  • Мнения: 2 081
Здравейте,  какво ви е мнението за хотел Хермес в Царево? Загледала съм го за септември, но още се чудя.


Лично не съм била , но приятели , които го посетиха казаха , че е хубав хотел с много кофти плаж .

# 154
  • Мнения: 2 524
Здравейте,  какво ви е мнението за хотел Хермес в Царево? Загледала съм го за септември, но още се чудя.


Лично не съм била , но приятели , които го посетиха казаха , че е хубав хотел с много кофти плаж .
Била съм и потвърждавам - хубав хотел с много кофти плаж.

# 155
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте, търся отзиви за Шкорпиловци.
Иска ми се да е бунгала на плажа, но да са по-новички, чисти и с удобства. Моля ако някой е ходил последните години да сподели.
Благодаря

# 156
  • Мнения: 54
Благодаря, достатъчно е хотела да е добър.А аквапарка как е? Не сме ходили до сега в Царево . Нямам никаква представа какво да очаквам. Simple Smile

# 157
  • Мнения: 2 524
Благодаря, достатъчно е хотела да е добър.А аквапарка как е? Не сме ходили до сега в Царево . Нямам никаква представа какво да очаквам. Simple Smile
Аквапарка е към самия хотел и то за първа година

# 158
  • Мнения: 14
Здравейте! Някой да сподели мнение за хотел Тишина в Приморско! Благодаря предварително!

# 159
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Здравейте! Някой да сподели мнение за хотел Тишина в Приморско! Благодаря предварително!
В тази и предната тема има поне към 10 мнения за хотел Тишина. Simple Smile

# 160
  • Мнения: 127
Не съм отсядала там, само съм минавала, но! Хотела е точно до лунапарка и басейна са ползва от външни посетители, това ми беше достатъчно да го отпиша

# 161
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте,  какво ви е мнението за хотел Хермес в Царево? Загледала съм го за септември, но още се чудя.


На мен не ми хареса, но сме малко претенциозни. Не знам дали съм критерии. Почивали сме на Дюни - много ни харесва. Ходим на Влас но в апартхотел - без храна. Басейни не ни интересуват, но плажа е важен за нас. Не сме с малки деца.

# 162
  • Мнения: 1 485
Да се включа и аз в темичката. Търся си локация за море - миналата година бях в Балчик и Синеморец. Иска ми се да е пак такава дестинация, да има къде да се разходиш - ходихме до нос Калиакра, Болата, Царево, Ахтопол.

# 163
  • Мнения: 14
Здравейте! Някой да сподели мнение за хотел Тишина в Приморско! Благодаря предварително!
В тази и предната тема има поне към 10 мнения за хотел Тишина. Simple Smile
Извинете, но никъде не видях да има нещо за Хотел Тишина в тази тема

# 164
  • Мнения: 9 439
Здравейте! Някой да сподели мнение за хотел Тишина в Приморско! Благодаря предварително!
В тази и предната тема има поне към 10 мнения за хотел Тишина. Simple Smile
Извинете, но никъде не видях да има нещо за Хотел Тишина в тази тема

Ами, виж в предната тема, като няма в тази. Лично аз съм коментирала хотела и то много скоро.

Общи условия

Активация на акаунт