На море в България 2019! - 2

  • 46 437
  • 751
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1
Мнения за къща Листи Синеморец

# 346
  • Мнения: 936
Нашата почивка на Аркутино приключи и както винаги когато дните са броени свършват бързо. Много съм доволна за поредна година. Стаите се реновирани, сменен е мокета в стаите с гранитогрес. В началото на сезона не ми правеше впечатление мокета, но септември вече беше ужасен.
Храната беше в доволни количества и много вкусна и разнообразна, за нас и нашия вкус. Но толкова много хора и толкова разсипия на храна и после претенции, че не стига храната, нямам думи просто.Едва ли е имало гладни след като на няколко пъти чувах хора на плажа които казваха "аз не съм огладнял още, какъв обяд?" , но нали трябва драма да има. На маса с по 4 човека, да има минимум 20 чинии и после да заплашваш, че ще се оплачеш че не стигат приборите  Rolling Eyes
Единият от дните ни предупредиха, че може да спре водата и да нямаме вода. Настана Армагедон, служителите от хотела действат като при евакуация и се чудят кое по напред да ни осигурят, водоноска докараха, туби пред всеки блок, камион докара бира и безалкохолно сакън да не изтрезнеем и вместо за миг да се осъзнаем, не, врява до небесата. Как можело 4 звезден хотел да няма хидрофор?!
В крайна сметка водата не спря, но познайте дали темата за 4-те звезди на хотела не се дъвка още 3 дни?
Времето беше чудесно, плажа чист, водата топла дотолкова, че имаше малки деца във водата още от сутринта.
Разкошно време уцелихме и беше чудесна почивка, но мисля че нещо се случва с нас като хора и ставаме все по черногледи.
Ако някой има конкретен въпрос и мисли, че бих му била от полза, нека пита.

# 347
  • Мнения: 343
Здравейте! Да дам и аз своето актуално впечатление от Бела Виста. За трета поредна година по това време сме тук. Нещата са същите та дори и по-добри. В ресторанта има повечко разнообразие. За мен е вкусно. Цял ден има  храна. Има тематични вечери. Едната беше китайска. Снощи имаше агнешко - уникално! И има за всички... Обикновенно хубавите неща свършваха бързо предните години, а сега го няма това.
Стаите също се чистят всеки ден. Миналата година не беше така.
Анимацията пак си е от BVS - без коментар, ние си ги харесваме.
Времето днес е облачно, препръсква от време на време, но не сме мръднали от басейна. Морето беше като езеро, сега е по-като море. Снощи късно се къпах и беше приятно.
За друго не се сещам. Ако някой има въпроси ще отговоря с удоволствие.

# 348
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Нашата почивка на Аркутино приключи и както винаги когато дните са броени свършват бързо. Много съм доволна за поредна година. Стаите се реновирани, сменен е мокета в стаите с гранитогрес. В началото на сезона не ми правеше впечатление мокета, но септември вече беше ужасен.
Храната беше в доволни количества и много вкусна и разнообразна, за нас и нашия вкус.


Предполагам става въпрос за Аркутино Фемили Ризорт. Радвам се да прочета положителни отзиви. Ние сме там от 06.09.

# 349
  • Мнения: 3 439
Приятно е много, да Simple Smile Моето бебе е от рано на плажа Joy

# 350
  • Мнения: 215
Здравейте! Да дам и аз своето актуално впечатление от Бела Виста. За трета поредна година по това време сме тук. Нещата са същите та дори и по-добри. В ресторанта има повечко разнообразие. За мен е вкусно. Цял ден има  храна. Има тематични вечери. Едната беше китайска. Снощи имаше агнешко - уникално! И има за всички... Обикновенно хубавите неща свършваха бързо предните години, а сега го няма това.
Стаите също се чистят всеки ден. Миналата година не беше така.
Анимацията пак си е от BVS - без коментар, ние си ги харесваме.
Времето днес е облачно, препръсква от време на време, но не сме мръднали от басейна. Морето беше като езеро, сега е по-като море. Снощи късно се къпах и беше приятно.
За друго не се сещам. Ако някой има въпроси ще отговоря с удоволствие.

Здравей, edna_zhena. Ние сме резервирали за началото на юли (за първи път ще бъдем в хотела) и предполагам, че положението ще бъде малко по-различно, имаики в предвид по-натоварения период, но имам няколко въпроса:
- как са кафето и алкохола ?
- анимацията от колко до колко часа е (притеснява ме, ако ни сложат в стая към басеина дали няма да бъде много шумно) и дали става за 3-годишен младеж?
Благодаря предварително!

# 351
  • Мнения: 936
lubito, да точно за него става въпрос, не съобразих че не съм уточнила.

# 352
  • Мнения: 9 436
Белла Виста и Казабланка са ми в списъка за догодина. Сега ще ги наблюдавам само.
Русалка, още ли си в Приморско?

# 353
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Белла Виста и Казабланка са ми в списъка за догодина. Сега ще ги наблюдавам само.
Русалка, още ли си в Приморско?

В неделя вечерта се прибрахме.Турнира свърши в неделя.
Децата бяха в хотел Левтери.В стаята на децата не се почистваше.Кошовете може би през ден ги изхвърляха.Баните бяха амортизирани.Стаите също са може би на няколко години мебелировка.Аз не бих отседнала в него.

# 354
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Здравейте!Ние сме на внезапна почивка в Китен.Отседнахме в малко семейно хотелче към южния плаж.Днес времето беше до обяд облачно ,но след обед беше добре.Все още тук сезона не е започнал.Има туристи,но почти всичко е затворено,но пък на мен ми харесва.Спокойствие на плажа,по центъра.
Някой ако търсите инфо мога да помогна.

# 355
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте! Да дам и аз своето актуално впечатление от Бела Виста. За трета поредна година по това време сме тук.
Здравей.
Понеже чадър и шезлонг на плажа не са включени, доколкото видях, каква е цената за тях?
Банята с вана ли е или с душ кабина?
Има ли маси за тенис?
В апартаментите има ли кана за нагряване на вода?
Flowers Hibiscus

# 356
  • Мнения: 343
Здравей.
Понеже чадър и шезлонг на плажа не са включени, доколкото видях, каква е цената за тях?
Банята с вана ли е или с душ кабина?
Има ли маси за тенис?
В апартаментите има ли кана за нагряване на вода?
Flowers Hibiscus
Чадър и шезлонг са по 5 лв.
Банята е с душ кабина. Миналата година имаше вана, но бяхме в апартамент.
Не ми е направило впечатление дали има маси за тенис. Кана няма.

Скрит текст:
Здравейте! Да дам и аз своето актуално впечатление от Бела Виста. За трета поредна година по това време сме тук. Нещата са същите та дори и по-добри. В ресторанта има повечко разнообразие. За мен е вкусно. Цял ден има  храна. Има тематични вечери. Едната беше китайска. Снощи имаше агнешко - уникално! И има за всички... Обикновенно хубавите неща свършваха бързо предните години, а сега го няма това.
Стаите също се чистят всеки ден. Миналата година не беше така.
Анимацията пак си е от BVS - без коментар, ние си ги харесваме.
Времето днес е облачно, препръсква от време на време, но не сме мръднали от басейна. Морето беше като езеро, сега е по-като море. Снощи късно се къпах и беше приятно.
За друго не се сещам. Ако някой има въпроси ще отговоря с удоволствие.

Здравей, edna_zhena. Ние сме резервирали за началото на юли (за първи път ще бъдем в хотела) и предполагам, че положението ще бъде малко по-различно, имаики в предвид по-натоварения период, но имам няколко въпроса:
- как са кафето и алкохола ?
- анимацията от колко до колко часа е (притеснява ме, ако ни сложат в стая към басеина дали няма да бъде много шумно) и дали става за 3-годишен младеж?
Благодаря предварително!

Не съм била в сезона и нищо не мога да кажа. Ние винаги в началото на юни идваме.
Кафето и алкохола са си като на инклузив, но стават.
Анимацията е от 10.00 ч. до 12.30 ч. и после от 15.00 до 17.00 и от 20.30 детска дискотека и от 21.30 ч до към 22.30 шоуто за възрстни, но то е н сцената която мисля, че не се чува много в стаите.

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 11:11 от Не се сърди, човече

# 357
  • Мнения: 2 081
Здравейте! Да дам и аз своето актуално впечатление от Бела Виста. За трета поредна година по това време сме тук. Нещата са същите та дори и по-добри. В ресторанта има повечко разнообразие. За мен е вкусно. Цял ден има  храна. Има тематични вечери. Едната беше китайска. Снощи имаше агнешко - уникално! И има за всички... Обикновенно хубавите неща свършваха бързо предните години, а сега го няма това.
Стаите също се чистят всеки ден. Миналата година не беше така.
Анимацията пак си е от BVS - без коментар, ние си ги харесваме.
Времето днес е облачно, препръсква от време на време, но не сме мръднали от басейна. Морето беше като езеро, сега е по-като море. Снощи късно се къпах и беше приятно.
За друго не се сещам. Ако някой има въпроси ще отговоря с удоволствие.


Много ме зарадва този коментар и ние ще сме за трети път там , но чак август Simple Smile

# 358
  • пловдив
  • Мнения: 1 093
Момичета, помагайте. Бях се насочила към Казабланка в Обзор, но се оказа, че няма места за нашите дати през август.
Препоръчайте нещо подобно, с две деца сме на 1 и 6г.

# 359
  • Варна
  • Мнения: 765
Вижте в съседния хотел, в Мирамар в Обзор.

Общи условия

Активация на акаунт