Дюни Роял Ризорт

  • 58 124
  • 746
  •   1
Отговори
# 555
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Права сте. Това, че парите Ви са при тях не им дава право да Ви "извиват ръцете". Трябва да им стане ясно, че тези 800 лв. не са техни и подлежат на връщане при желание от Ваша страна. Ако искат да спечелят още, ще им се наложи да се потрудят, ако ли не, връщат и това, което вече са взели. Simple Smile
П.С. Това лято им звънях с питане за конкретен хотел. Отговорът, който получих беше цитирам:
"Госпожо всичко, което трябва да знаете е написано на сайта ни, прочетете". Ентусиазмът ми да им дам пари рязко се изпари. Simple Smile

Не се отказвайте от Дюни, комплексът определено си заслужава. Simple Smile

# 556
  • Мнения: 19 483
Исето, много нагъл отговор от Съни турс. Заслужават да останат без клиенти.

# 557
  • Мнения: 321
Да ви държа в течение понеже стана на въпрос. Изпратиха ми оферта същата като от другите две агенции, но с една подробност. От двете агенции ми изпратиха по две оферти за отдалечени и близки апарта,енти с разлика в цената разбира се. Но от Сънито ще ни ,чипкат " с хладка вода и се направиха пак на интересни и изпратиха само една оферта. Последва от моя страна пак гневен имейл и ще видим.

Исето тъкмо че толкова много се навих за там няма да ги оставя така. Свикнали са народа да не се разправя и да се примирява. Реших че няма да се дам без бой. Ще чакам пореден отговор и ще видим.

# 558
  • София
  • Мнения: 155
Аз съм изключително доволна от отношението на съни турс. Наблюденията ми са от доста години. Най-вероятно Дюни имат изискване за максимален брой настаняване в помещенията и агенцията си спазва техните изисквания. Аз съм опитвала за настаняване на 2-ма възрастни, дете на 4 и на 2 в двойна стая, но ми е отказвано. В момента ситуацията е друга и явно се прави компромис и се дава възможност за друг тип настаняване от страна на Дюни, но зависи и на кого е попаднало вашето запитване. Апартаментите в Холидей вилич са малки, спалнята не е голяма, а в хола разтегателния диван  не е много удобен и е подходящ за малки деца.

# 559
  • Мнения: 321
Ето го и отговора

Обща пакетна цена за 3 възрастни и 2 деца настанени в 1 апартамент за 7 нощувки през периода - 2608 лв. -10% до 31-03 = 2347 лв. /редовна цена/
Крайна цена със СПЕЦИАЛНА ОТСТЪПКА от СЪНИ ТУРС за Вас: 2276 лв.


Обща пакетна цена за 3 възрастни и 2 деца настанени в 1 апартамент ПРОМО за 7 нощувки през периода - 2343 лв. -10% до 31-03 = 2108 лв. /редовна цена/
Крайна цена със СПЕЦИАЛНА ОТСТЪПКА от СЪНИ ТУРС за Вас: 2040 лв.

Значи може. моя съвет е да си търсите правата и не оставайте да ви прецакват. Използвам си парите който зарових при тях и благодаря вече за услугите им. От години работим с тях, но тази година трудна за всеки явно няма да си задържат всички клиенти.

# 560
  • Мнения: 1 015
Аз пък не съм особено доволна от услугите на Съни турс. Имам чувството, че някак си карат " на конвейер". Няма го индивидуалното отношение към клиента. Пращаш запитване, дават ти оферта и чак когато я приемеш ти съобщават условия за плащане и за анулация. За мен това са важни детайли и е редно да са ясни още с изпращането на офертата, а не в последствие. От друга страна имаш възможност да запишеш някакви изисквания но отговорът е стандартен - не зависи от нас. На няколко пъти се натъквам в последствие, че изобщо не са имали разговор с хотела относно изискванията ми. За разлика от тях други агенции го правят и ти дават конкретен отговор. Затова вече не резервирам през тях. Как някои могат, и то за хотели които дори не предлагат, а те не. Отделно и отстъпките им не са кой знае колко добри. Май станаха доста популярни и започнаха да го карат през просото.

Радвам се, че сте успели да се преборите.

Последна редакция: чт, 31 дек 2020, 11:09 от Marsela 17

# 561
  • Мнения: 321
Аз пък не съм особено доволна от услугите на Съни турс. Имам чувството, че някак си карат " на конвейер". Няма го индивидуалното отношение към клиента. Пращаш запитване, дават ти оферта и чак когато я приемеш ти съобщават условия за плащане и за анулация. За мен това са важни детайли и е редно да са ясни още с изпращането на офертата, а не в последствие. От друга страна имаш възможност да запишеш някакви изисквания но отговорът е стандартен - не зависи от нас. На няколко пъти се натъквам в последствие, че изобщо не са имали разговор с хотела относно изискванията ми. За разлика от тях други агенции го правят и ти дават конкретен отговор. Затова вече не резервирам през тях. Как някои могат, и то за хотели които дори не предлагат, а те не. Отделно и отстъпките им не са кой знае колко добри. Май станаха доста популярни и започнаха да го карат през просото.

Радвам се, че сте успели да се преборите.

Да. Точно така е както го описвате. Просто си повярваха и знаят че името продава. Тук трябва да плащаш на два пъти по 50%. Преди не беше така, А по други агенции може и на три вноски което е улеснение за клиента. Определено ще ползваме услугите на други агенции.

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Ето го и отговора

Обща пакетна цена за 3 възрастни и 2 деца настанени в 1 апартамент за 7 нощувки през периода - 2608 лв. -10% до 31-03 = 2347 лв. /редовна цена/
Крайна цена със СПЕЦИАЛНА ОТСТЪПКА от СЪНИ ТУРС за Вас: 2276 лв.


Обща пакетна цена за 3 възрастни и 2 деца настанени в 1 апартамент ПРОМО за 7 нощувки през периода - 2343 лв. -10% до 31-03 = 2108 лв. /редовна цена/
Крайна цена със СПЕЦИАЛНА ОТСТЪПКА от СЪНИ ТУРС за Вас: 2040 лв.

Значи може. моя съвет е да си търсите правата и не оставайте да ви прецакват. Използвам си парите който зарових при тях и благодаря вече за услугите им. От години работим с тях, но тази година трудна за всеки явно няма да си задържат всички клиенти.
Тази цена за кой период е?

# 563
  • Мнения: 321
Ето го и отговора

Обща пакетна цена за 3 възрастни и 2 деца настанени в 1 апартамент за 7 нощувки през периода - 2608 лв. -10% до 31-03 = 2347 лв. /редовна цена/
Крайна цена със СПЕЦИАЛНА ОТСТЪПКА от СЪНИ ТУРС за Вас: 2276 лв.


Обща пакетна цена за 3 възрастни и 2 деца настанени в 1 апартамент ПРОМО за 7 нощувки през периода - 2343 лв. -10% до 31-03 = 2108 лв. /редовна цена/
Крайна цена със СПЕЦИАЛНА ОТСТЪПКА от СЪНИ ТУРС за Вас: 2040 лв.

Значи може. моя съвет е да си търсите правата и не оставайте да ви прецакват. Използвам си парите който зарових при тях и благодаря вече за услугите им. От години работим с тях, но тази година трудна за всеки явно няма да си задържат всички клиенти.
Тази цена за кой период е?
От 1 септември до 8 септември.

# 564
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Migles, радвам се, че сте се преборили. Simple Smile В тази криза си мислех, че повечето агенции са се понаучили, как да уважават клиентите си. Явно някои ще се учат по трудния начин. Simple Smile
Весело посрещане на Новата година! Нека да е мирна, здрава и много успешна за всички ни!

# 565
  • Мнения: 1 358
Нас са ни настанявали в Пеликан двама възрастни с две деца - 13 и 2 години през 2014 година. Но през 2017 и 18-та на наши приятели им отказаха настаняване на двама възрастни с две деца близнаци на 6 години и взеха две стаи. Една и съща агенция... Та не знам как решават за кой може и за кой не.

# 566
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Възможно ли е хотела да си променя условията?
Например хотел Жерави 2 в Приморско , когато ние почивахме там преди няколко години бяхме взели двойна стандартна стая, имаше и супериор двойни стаи.Година по-късно всички стаи станаха супериор, стандартните стаи изчезнаха като вариант за почивка. Сега само двойни стаи са без балкон.

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Как е морето на Дюни края на юли и началото на август?Има ли водорасли или щипалки?2020г бяхме в началото на септември морето беше чисто,а водата чай.Само за такива като мен дето не могат да плуват и за малки деца.

# 568
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Чисто и много приятно беше през 2020г. 👌

# 569
  • Мнения: 1 358
Възможно ли е хотела да си променя условията?
Например хотел Жерави 2 в Приморско , когато ние почивахме там преди няколко години бяхме взели двойна стандартна стая, имаше и супериор двойни стаи.Година по-късно всички стаи станаха супериор, стандартните стаи изчезнаха като вариант за почивка. Сега само двойни стаи са без балкон.

Преди 2014 са ни отказвали. Възможно е само в апартамент, но свободни апартаменти няма, те са и малко на брой.
Водата винаги е чиста откъм водорасли. Щипалки има, но само на мен ми пречат. Мъжът ми и детето нямат проблем с тях Simple Smile

Последна редакция: сб, 02 яну 2021, 21:17 от Manique

Общи условия

Активация на акаунт