GoT 35 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН - Кой казва, че ще има после... (24.04 - 28.04)

  • 17 250
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 614
Бран го каза още в първия епозид за какво иде КнН. Иска да възцари вечна нощ. Не си търси булка.

Еми ако си вземе булка, наистина ще му се стъмни. "Що закъсня, студени са ти краката, тези шипове по главата да ги подпилиш, смръдливците, т.е. аверчетата да ги разкараш, къде са ми ботушките от драконова кожа и палтенцето от вълчище, запомни, че ледът може и да прилича на диаманти, ама не е, взЕми най-накрая стопли тази къща...."

# 61
  • Мнения: 1 604
Че Варис почти го няма, дамо си хвърля многозначителни погледи с Тирион.
Съмнява ме КнН да има някакви добросърдечни подбуди за действията си. Може да търси отмъщение.

На Бродниците им отнема 8 сезон д стигнат до ЗХ, а на Тирион и Джейми минути, за прекосят почти всички 7 кралства и да стигнат от КЧ до ЗХ.... МЪКАААА
Не са стигнали до Бран още. Те ги видяха в далечината, пе се влачат като танени охлюви.

И на мен никой не ми отрази мнението, че Денерис няма да подкрепи Джон и ще си изтегли войската.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 17 962
И на мен никой не ми отрази мнението, че Денерис няма да подкрепи Джон и ще си изтегли войската.
Къде ще я изтегли?
Двамата ще яздят драконите. Дори Дани да се оттегли с нейния, къде ще прибира войската?

# 63
  • Мнения: 269
Много интересни мнения сте писали и аз като някакъв шизофреник-параноик само заставам зад тази или следващата теория 😄 Но си държа, че Денито няма да я убият и ще има важна роля, колщото и да не я харесвате. Аз я харесвам обаче и все си мисля, че брат й й е промил мозъка с този ЖТ и накрая ще се отрезви.
Хора, защо си мислите, че Чедата са изтребени, дали бяха всичките в онази пещера? Нещо ми убягва този детайл.

# 64
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Че Варис почти го няма, дамо си хвърля многозначителни погледи с Тирион.

Да, но така цялата история става хипер плоска и праволинейна.

# 65
  • София
  • Мнения: 27 187
Честита първа тема, Джони!  Grinning

Не знам дали след епизод 3 ще има дракони или не, но гласувах, че железния трон ще бъде разрушен! Още откакто се появих тук в бг мама и писах за първи път в темата с книгите това ми е било вярването. Че накрая няма да има трон. Въпросът е какво ще остане от севера след сблъсъка с Другите и после как ще продължат да живеят хората във Вестерос. Под какъв строй, трябва да има някакъв по-генерален край. Ще видим...
Иначе опцията, че Старките надделяват също е Ок. Със сигурност ще остане повече от един Старк на финала. Е, не е сигурно де, но вярвам в това, така че в крайна сметка това ще е големия дом с най-много оцелели представители. Като най-убивани, гонени и страдали досега това също е ясно и логично мисля за всички.

# 66
  • Мнения: 18 196
Според мен Старките ще надделят, защото последният роман в първоначалният си вариант се е казвал"време за вълци". Няма как да избягаме от това. ИНтересно - никой не вярва, че Ц. ще спечели.

# 67
  • Мнения: 4 383
Кадрите от видението на Бран с разрушената Тронна зала са същите като кадрите, които Денерис видя в онази Кула, където й бяха откраднали драконите. Или аз греша? Каква беше идеята на онези видения в Кулата с разрушената Тронна зала и валящия сняг? Да не би да показват бъдещето?

# 68
  • София
  • Мнения: 27 187
Варис винаги е твърдял, че е за хората! Че винаги е мислил кое е най-доброто за Вестерос. Разбира се 'добавяме ние' - той да е сивия кардинал зад всичко това и да участва в процесите. Така че да, той е идеалист, но си има и някакви лични облаги сякаш. Почти сме го обрекли заради предсказанието/видението на Мелисандра, но не е задължително разбира се. ДиД могат да измислят всичко, а и съм сигурен, че повечето фенове дори няма да го отразят. А само такива супер запалени фенове като повечето от нас. Има разлика. Аз лично се надявам да извади някой коз от играта си в края при решителната битка с Церсей.  Peace

Би било интересен 'търн' КнН да сключи съюз с Церсей (изключвам някоя друга) и това би било крайно интересно. Не знам и аз, ако КнН оцелее след епизод 3, защо не? Даже става по-вероятно, отколкото невероятно.
Както писах вече по ред съображения изключвам предателство на Денерис спрямо Джон и Севера, изключвам и нов Танц. Това не значи, че ще заживеят сладко като властващи над Вестерос. Продължавам да си мисля, че най-вероятно Дани ще умре.

Miss Fairy,
ако онези ГЧ в пещера са всичките останали във Вестерос, то да, вече няма ГЧ. Аз горещо се надявам да не е така, но според мен ДиД няма да се сетят за тях и да задълбават толкова с чеда, безликите, желязната банка, историята на КнН и Другите, както и тяхната мисия. Отговорите на всички тези въпроси ще открием в книгите ако изобщо някога има книги...

# 69
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Варис винаги е твърдял, че е за хората! Че винаги е мислил кое е най-доброто за Вестерос. Разбира се 'добавяме ние' - той да е сивия кардинал зад всичко това и да участва в процесите. Така че да, той е идеалист, но си има и някакви лични облаги сякаш. Почти сме го обрекли заради предсказанието/видението на Мелисандра, но не е задължително разбира се. ДиД могат да измислят всичко, а и съм сигурен, че повечето фенове дори няма да го отразят. А само такива супер запалени фенове като повечето от нас. Има разлика. Аз лично се надявам да извади някой коз от играта си в края при решителната битка с Церсей.  Peace

Много жалко. Варис всъщност е изключително важна фигура.

Да, той е обречен! Но ролята му в цялата тая история я скриха отвсякъде. Споменаха в миналия сезон за онова, което е чул, докато магьосникът е правел магията с части от тялото му ... и дотам.

Мене лично ме интересува, дали Варис е някой случаен или магьосникът го е избрал поради някаква особена причина.

Варис ще умре или спасявайки дете или пък Данито ще го изгори жив. Тя му обеща!

Каква беше идеята на онези видения в Кулата с разрушената Тронна зала и валящия сняг? Да не би да показват бъдещето?

Нещо за бъдещето. А и тоя сняг сигурно бе заради Сноу. Във видението имаше много символика. Особено за трона.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Нещо за бъдещето. А и тоя сняг сигурно бе заради Сноу. Във видението имаше много символика. Особено за трона.
Ама Сноу вече не е Сноу.

# 71
  • Мнения: 1 604
Защи Варис ще спасява дете?

Това че Джон е яздил един път дракона не значи, че си е негов вече.

# 72
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Защи Варис ще спасява дете?
Щото е детешар Grinning


Майката на Драконите и бъдеща Майка на Бродници и Зомбита, заедно с един Вълк, в Ню Йорк вчера:

# 73
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Това че Джон е яздил един път дракона не значи, че си е негов вече.
Според книгите, значи.
А и във втори епизод Дани и Джон се уговаряха, когато започне атаката да яхнат драконите.

# 74
  • Мнения: 1 469
Не е "негов" но няма да приеме друг ездач докато Джон е жив.

Общи условия

Активация на акаунт