GoT 35 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН - Кой казва, че ще има после... (24.04 - 28.04)

  • 17 244
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 460
Кутрето никак не нарани Кат. Само оркестрира смъртта на съпруга й и унищожаването (почти) на семейството й.

Кутрето съчетава всичко, което ненавиждам у хората - подмолност, подлизурство, жестокост, себичност, липса на каквато и да е емпатия, патологична амбициозност и сводничество.

 От обикновена статия от интернет какво е психопат:
1. Липса на каквато и да е емпатия.
2. Те са манипулативни.
3. Те никога не носят отговорност и са твърде импулсивни.
4. Нарцисизъм.
5. Те са патологични лъжци.
6. Фалшив чар.
7. Липса на разкаяние.
8. Скука и непрекъснато търсене на тръпка.
9. Агресия и обиди.
10. Жажда за власт.

 Покрива си ги перфетно лорд Кутре.





# 736
  • Мнения: 18 113
Моарейн, не говорим за морал, а за  нормален живот, т.е. за лукс. Какво му липсва на едно копеле на благородник, което не липсва на нормалните хора - даже и на  Север?
Сигурност? дом?  възможност за позиция? Нед обмисляше за Джон да му даде цитадела на Зимен Хребет.Джон се биеше с меч. Рууз даваше пари на  майката на Рамзи, да се грижи за него и й даде слуга (Смрад), стига Рамзи да не е пред очите му.
Колко от "нормалните" деца имят такъв cool и охолен живот?
Да не забравяме Егор Горчивата Стомана - даже се е намесил в битката за ЖТ. Джон също е на път се намеси.

# 737
  • България
  • Мнения: 6 209
Защото си говорим не са абсолютни, а за относителни параметри - копеле, израстнало сред не-копелета ..., обиждано, пренебрегвано, моббвано. Няма значение, дали е по-добре материално осигурено от най-простите
Точно! Ядосвам се, че един подпис променя толкова много неща в света на едно дете, но това е Северът.
Морал, чест.
Или играем по правилата там, или избираме държава, подходяща за нас.

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Кутрето е един интелигентен интригант.Хитър и безскрупулен,но чак психопат.
Психопати и садисти са Рамзи и Джофри.Още ме е страх като си мисля за тях.Гледах старите серии по два пъти и нарочно пропуснах тези с Рамзи.Няма такова изчадие адово!

Не знам как ще се въздържа да не отворя скритите текстове до утре вечер.Хем Ели ги слага по два пъти в спойлер,за който размисли. Grinning

# 739
  • България
  • Мнения: 6 209
Моарейн, не говорим за морал, а за  нормален живот, т.е. за лукс. Какво му липсва на едно копеле на благородник, което не липсва на нормалните хора - даже и на  Север?
Сигурност? дом?  възможност за позиция? Нед обмисляше за Джон да му даде цитадела на Зимен Хребет.Джон се биеше с меч. Рууз даваше пари на  майката на Рамзи, да се грижи за него и й даде слуга (Смрад), стига Рамзи да не е пред очите му.
Колко от "нормалните" деца имят такъв cool и охолен живот?
Чест му липсва, Лорд Сняг. Чест- с главни букви.
Не всичко е пари, за съжаление. И за щастие.

# 740
  • Мнения: 18 113
Не споря изобщо за честта. Но ние не говорехме за чест. Говорехме за нормален живот. Честа е лукс в света на богатите. Нормата са парите и влиянието. Освен това честта се придобива и на бойните полета, ако победиш врага си.

# 741
  • Мнения: 3 376
ЕДИТ: Най-много се изнервям на цялата тази тъмница от началото на 8 сезон. Толкова ли не могат да направят сцените да се виждат, то направо да бяха сложили баш черен екран за 80 мин , браво за идеята и сериала , няма що !
Последна пишеш за тъмницата, затова цитирам теб Hug.
Харесва ми този ефект. Природата в унисон с мрака, който настъпва.
Феновете на "Викторианска готика" ще ме разберат.
Злото идва,  няма място за радост.

Добре,  съгласна съм, че няма радост и трябва да покажат злото , но не мисля,  че се вижда нещо от асъл тъмница ! Поне малко светлина до имаше , за да се виждат сцените.

# 742
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Кутрето е един интелигентен интригант.Хитър и безскрупулен,но чак психопат.
Много черти на психопат има. Повечето психопати не убиват - на нашата планета, в наши дни такива са по високите етажи на властта. Те не убиват директно, а индиректно.

Спомни си, когато говореше с Рос (нея я няма в книгите, само в сериала), когато бе разстроена заради бебето копеле на Робърт. Кутрето е заличил всичко човешко в себе си.

Не споря изобщо за честта. Но ние не говорехме за чест. Говорехме за нормален живот. Честа е лукс в света на богатите. Нормата са парите и влиянието. Освен това честта се придобива и на бойните полета, ако победиш врага си.
Сноу, говорим си за свят, в който честта е всичко, а ти разсъждаваш с концепциите на планетата Земя, 21-ви век сл.Хр.

# 743
  • Мнения: 18 113
хора, отидохме на 50 страница. Чакайте да направя тема, да не ни заключат

https://www.bg-mamma.com/?topic=1112239 - следващата тема

Последна редакция: нд, 28 апр 2019, 19:34 от Лорд Сняг

# 744
  • България
  • Мнения: 6 209
Не споря изобщо за честта. Но ние не говорехме за чест. Говорехме за нормален живот. Честа е лукс в света на богатите. Нормата са парите и влиянието. Освен това честта се придобива и на бойните полета, ако победиш врага си.
Говорим за чувствата на Джон от сериала.

Добре,  съгласна съм, че няма радост и трябва да покажат злото , но не мисля,  че се вижда нещо от асъл тъмница ! Поне малко светлина до имаше , за да се виждат сцените.
Ами аз виждам. Пускам на лаптопа си, който е 18,4 инча и виждам всичко. Вярно, буквално на 30см, но това е положението. А колко пъти спирам и връщам на важните места ... Laughing Laughing Laughing.
На ТВ (41) няма да видя, защото ми е по-далеч. Smiley
Скрит текст:
МП смята, че за панелка повече от 41 инча е твърде много, а за мен е Твърде малко. Неговите футболни работи вървят на светло. Много знае той за нашите терзания.
Сноу, говорим си за свят, в който честта е всичко, а ти разсъждаваш с концепциите на планетата Земя, 21-ви век сл.Хр.
Точка. Hands Plus1  Няма какво повече да се добави.

# 745
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Сноу, сложи снимки от еп. 3.

Чакай да ти ги постна в скрит текст:

Скрит текст:











# 746
  • Мнения: 6 878
Последна пишеш за тъмницата, затова цитирам теб Hug.
Харесва ми този ефект. Природата в унисон с мрака, който настъпва.
Феновете на "Викторианска готика" ще ме разберат.
Злото идва,  няма място за радост.

Наистина има символика в този мрак, но също така е по-евтино да се снима такава сцена на тъмно. Пропуските в детайлите няма да се виждат.

# 747
  • Мнения: 10 011
Кутрето е един интелигентен интригант.Хитър и безскрупулен,но чак психопат.
Психопати и садисти са Рамзи и Джофри.Още ме е страх като си мисля за тях.Гледах старите серии по два пъти и нарочно пропуснах тези с Рамзи.Няма такова изчадие адово!

Не знам как ще се въздържа да не отворя скритите текстове до утре вечер.Хем Ели ги слага по два пъти в спойлер,за който размисли. Grinning

Психопат е Кутрето и още как....в книгите личи още повече.
Пребива деца, използва ги за проституция, бутна едно такова на Рамзи, опитва се да отрови малкия Робин Арин, както отрови баща му чрез Лиза.....Сега той си го трови сам. Дребния реве, че му горчи млякото....мейстера му слага противоотрова, защото се усети.
Убива всичко, което му стои в пътя. Как да не е психопат....

# 748
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ето тука момента, когато Кутрето обяснява на Рос, че не обича лошите инвестиции:




Знаеш ли, напомняш ми за едно друго момиче, прекрасно нещо, което купих от къща за удоволствия от Lysene ... красиво като теб ... и интелигентно като теб. Но тя не беше щастлива. Често плачеше. Попитах я защо, но ние нямахме такава връзка, каквато имаме с теб.

Да, беше доста тъжно. Момичетата от къщите за удоволствие от Lysene са скъпи, изключително скъпи. И това не ми правеше никакви пари. Мразя лошите инвестиции. Наистина, мразя ги. Не ми дават мира.

Нямах представа как да я направя щастлива, как да намаля загубите си. Един много богат човек ми предложи огромна сума пари, за да му позволя да преобрази това прекрасно, тъжно момиче. Да я използва по начин, който ... не е характерен за повечето мъже

Не бих казал, че е успял да я направи щастлива, но загубите ми определено бяха редуцирани.





Коментарите под видеото са супер:

It takes a special kind of indifference to be able to comfort someone and threaten someone at the same time.

Необходим е специален вид безразличие, за да можеш да утешаваш някого и в същото време да го заплашваш.

It's called psychopathy. Psychopaths have what's called 'superficial charm'. Combined with a flat affect and zero conscience, we can be quite sure Bealish was a psychopath.

Нарича се психопатия. Психопатите имат това, което се нарича „повърхностен чар“. В комбинация с липса на съвест, можем да сме сигурни, че Белиш е психопат.


Но Белиш е станал такъв. Той е бил добро дете ... и влюбено в Кат. След като не му се получава номерът, "превключва" и става онова, което е. Осигурява всякакъв "материал" и за най-извратените вкусове. Дори дава на един лорд една от "лошите" си инвестиции, за да я преобрази, както намери за добре.

Последна редакция: нд, 28 апр 2019, 22:56 от Eleonora_27

# 749
  • Мнения: 8 578
Има нова тема. По назад Джон постна линк.

Общи условия

Активация на акаунт