Модни консултации 39

  • 38 211
  • 733
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна
  • Мнения: 5 885
Каквото и да мисля, дъщеря ми има 50 чифта чорапи и най-редовно се подава някое авокадо, кактус, летяща чиния, еднорог, дъга и каквото още се сетите. Понякога от различни чифтове.
Аз съм пас, подминала съм възрастта, в която е сладко нещо отнякъде да ми се подава.

# 586
  • София
  • Мнения: 38 475
Аз нещо не мога да ги нося. Купих си два чифта, сложих ги по веднъж и това беше.
Ходя с терлички.

# 587
  • Мнения: 19 836
Тези снимки с чорапките и кецките ме върнаха в моите 13-17 години. А и аутфитчета-та като гледам са същите. Биват, но за тази възрастова група. А и ми е точно стил 80-те. И на мен ми идва излишно ретро, не бих повторила.

# 588
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
С кецове не, но съм се заинатила да си намеря няколко чифта за сандали и чехли! Аман от мазоли по моите нежни копита!

# 589
  • София
  • Мнения: 38 475
Аз си открих едни черни раирани, страшно седят с едни чехли на ток, ама пак нямам смелост.
В Sinsay.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 16:43 от Free Agent

# 590
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Аз си открих едни черни раирани, страшно седят с едни чехли на ток, ама пак нямам смелост.
В Sinsay.
Agent! Стегни се! Ако дъртите те освиркат, младите ще те аплодират! Стига сме робували на съседско мнение Hug

# 591
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Става ми горещо само като ги гледам. Също съм задминала тази възраст. На Тайга дъщеря й сигурно е страхотна така. Simple Smile

# 592
  • Мнения: 22 427
И аз съм ги носила така, по мое време или не е имало "терлички" или аз съм нямала. Та така се ходеше.
Не мисля обаче, че е до възраст.

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ако бях с 20 години по- млада, може би щеше да се курдисам с показващи се чорапки. Краката ми го позволяват. Симпатично ми е, но не е за мен този тренд.

# 594
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Значи май и при нас са популярни тези чорапи при хлапетата, не съм ги заглеждала и не ме интересуват много, но онзи ден един любим мой съсед и канадски гей, който разбира се е модна полиция и от който като получиш комплимент се чувстваш като спечелил тотото изрева във ФБ, че младите трябвало да се научат как се носят черни чорапи във фитнеса. Не се замислих тогава, но сега вече направих връзка с главния мозък Grinning

# 595
  • Мнения: 35 960
кефят ме стърчащите чорапи и нося, но с маратонки и панталонки и то не често
едната ми дъщеря ги носи с оксфордки и много й се радвам, но аз чака така не мога да се докарам Grinning

# 596
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
С риск да ме изгоните от групата - как се носят черни чорапи във фитнеса?

# 597
  • Варна
  • Мнения: 5 885
С риск да ме изгодните от групата - как се носят черни чорапи във фитнеса?

Laughing
С цикламени шорти.
И със самочувствие.
Laughing

# 598
  • Мнения: 1 918
Имах нужда да прочета малко окуражителни мнения да не се робува на съседско мнение и ще си поръчам, и смятам да си ги нося с кеф Grinning

# 599
  • Мнения: 19 836
Не е до съседско мнение, до вкус е. А вкус приятел няма, както знаем. Купувай смело и грам да не ти пука.

Общи условия

Активация на акаунт